-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
No właśnie, musi je ktoś wypatrzeć, bo zasługują na domek, jak każde inne.
-
Hej! :hand: Wreszcie jestem, ta szkoła mnie kiedyś wykończy... Kiedy nowe foty? :cool3:
-
Ohh tyle jest psów w schronisku.
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
O no to czekamy na jakieś wieści. ;) :kciuki: -
No właśnie. :( Aż trudno w to uwierzyć...
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Hopaj Cyguniu w górę! Pokaż się ludziom w górze! -
No pogadaj trochę o niej z nimi, może się zgodzą. Ona tyle czeka na właściciela. :( I taka śliczna jest, może to właśnie Ty zostaniesz jej właścicielką? :cool3:
-
Mój Kochany Labrador Barni i Sasza oraz ich wspólni Kumple -zapraszamy
Martunia replied to Basia i Barni's topic in Galeria
No właśnie, gdzie fotki...? :cool3: Wszystkiego najlepszego z okazji 30 stronki. :loveu: -
Helloł! :hand: Jasne, że chcemy! :D Dawaj! :cool3:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nom postaram sie mu zrobic:) hehe:P duzo czasu z nim spedzam:P ostatnio mu sie wzieło na spanie na moich kolanach:P no on umie gadac po psiemu to fakt:P i tak umie powiedziec po swojemu:D hehe:) Ja tez na TVN oglądam:) Ja ide zaraz spac wiec moze juz za wczasu [SIZE=5][COLOR=Magenta]DOBRANOC:*[/COLOR][/SIZE] nie chce mi sie juz pisac:P hehe:)[/quote] O jaki leniuszek. :D I jak mu się powodzi. :cool3: Fajne takie psie życie. :roll: No, tak jak każdy pies. :eviltong: No to na pewno Ci wiele razy miłość wyznawał. :) No to dobranoc! :loveu: :bye: :buzi:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nie kocha:P tylko jak cos potrzbuje:P heh;p to ja całe dnie nie:P tylko troche Ale ja lubie mu przeszkadzac:P hehe:) ja tez ide zaraz:P ja tze chce sie wyspaca zaraz bede cos oglądac;p tylko nie wiem co:P[/quote] O jutro zdjęcia Rokiego? :multi: Tak, jasne. :eviltong: Mało z nim pewnie czasu spędzasz i tego nie dostrzegasz. :D No wiesz, tak by Ci nie wyznał miłości, bo nie umie gadać po polsku, tylko po psiemu. :D Aha. ^^ Ja coś na tvn'ie oglądam. Gdzieś o wpół do pójdę, jeszcze się pouczę i do spania, bo jutro znowu sie zaczyna piekło. :placz:
-
Do góry, Misiaczku! Skacz jak najwyżej!
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nie kocha:(:(:(:( No wiem ze na mnie;P hehe;) ja tez cały dzien na dgm siedze:) a dzikuje:) no co ja juz tak ma:P zawsze mu przeszkadzam;p a potem sie dziwie ze mnie nie kocha;p hehe:P co powiesz/? ja zaraz bede tylko włosy musze wysuszyc;P[/quote] Kocha, kocha. :) No a ja całe dnie, a potem się dziwię, czemu mniej jest dobrych ocen. :eviltong: No to mu nie przeszkadzaj i będzie dobrze. :D Choć pewnie to będzie dla Ciebie trudne. :mdrmed: A ja niedługo pójdę... Nauka jeszcze wzywa, a ja chcę jeszcze spać. :eviltong:
-
Ślicznie powychodziły. :loveu: Do góry!
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P On mnie wcale nie kocha i w tym jest problem:P Byłam dzisiaj z koleżankami:):) No zgrałam juz dawno:P:P No wiesz co znowu mnie opuszczasz:( ale to nic teraz ja tez ide sobie bo musze sie wykapac:):) I ucz sie ucz:) bo potem bedzie na mnie że przezemnie źle napisałas:P No ja bede za jakis czas:P ok.30 min:P Do napisania;) moze dam jakies foty ale sie zastanowie:P[/quote] Oj weź, na pewno Ciebie kocha. :D Tak, na Ciebie. :eviltong: Raczej przeze mnie, bo ja cały czas codzień na Dogo siedzę. :roll: O jakie śliczne fotki. :loveu: No wiesz, przeszkadzasz mu znowu, on chce spać, a Ty mu zdjęcia cykasz. :eviltong: Łoh, i jak si obraził na Ciebie. :eviltong: Jak tak możesz. :shake: :eviltong:
-
Łoohoho ile fotek! :cool3: O Bardo jak się kąpie. :roll: Ale się musiał wypluskać. :cool3: I ile się musiał wybiegać. :) Nie no, wszystkie śliczne. :loveu: A ten kotek jaki fajniutki. :) [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu103.jpg[/url] To zdjęcie Barda najlepsze. :loveu: Ale mokrusi. :evil_lol:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Jej... to już 5 lat czekania. :( I domku nadal nie widać... -
Próbuj, próbuj. :kciuki: Może się uda nakłonić rodziców. ;)
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Do góry! Skaczmy wysoko, po domek! -
Jakie śliczne fotki. :loveu: Wszystkie super wyszły. :) Z Tobą fajnie Bonek powychodził. :D
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nieeee :P mówiłam że w szufladzie leży:P No super on jest:) No kabi to wiadomo że nawet nad piotrkiem jest tylko czasem spada jak mnie denerwuje na 3 miejsce:P hehe:) Nom:) fajnie miałam:P ale juz sie w kółko kreciłam jak sama z nim chodziłam bo u mnie nie ma gdzie chodzić z psami i jest głupio..;/ w tyg ide z nim do zoologicznego:P tylko tym razem musze dojśc przed 18 bo ostatnio byłam 10 po i było zamkniete;p suchar;P heh;) dasz rade:) ja jutro nic nie mam a w wt z anglika kartkówka z jakis wyrazów 3 form w śr z fizy kartkówka ;/ masakra;/ moze w czw po szkole od razu z kabim pójde albo nie wiem :P w sob i niedz napewno jak bedzie ładnie:) teraz było bardzo ładnie ciepło i wogóle:) musze z dzisiaj zgrac foty:P hehe:) Co powiesz jeszcze??[/quote] E tam, zawsze tak jest, jak Ciebie zdenerwuje, ale kocha Ciebie tak samo. :D Może następnym razem z kimś pójdziecie. ;) O to fajnie. :D Trzymam za Ciebie kciuki. :kciuki: No to zgrywaj foty. :cool3: Szczerze, to miałam tylko zobaczyć, co się dzieje na DGM i się uczyć, ale skoro napisałaś, że jak nikt się nie odzywa, to nie ma, to już gadam. :D Ale muszę się uczyć na jutro, więc trochę mnie nie będzie..