-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
[url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000370.jpg[/url] Moje! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ślicznie zdjęcia. :) Aha. ^^ Ja mam trochę ciemną karnację. :cool3: No wiem, żartowałam z tymi murzynami. :eviltong: Artur może i dziwnie wygląda z tymi kitkami, ale fajnie tańczy. ;) I cały czas jakieś akrobatyczne rzeczy robi. ;) Ja się dziwię, czemu taki Gieorgij może się podobać prawie wszystkim. :roll: Mnie się jakoś nie podoba. :eviltong: No to będę czekała na list. ;)
-
[quote name='chester07']Dokładnie :D Nawet jak na szkoleniu robi waruj, zostań to wącha coś, rozgląda się.. :evil_lol: ja wcześniej znalazłam jedną koniczynkę, w przedszkolu, pamiętam to, dałam ją pani do przechowania, bo bawiliśmy się w ogródku i.. już jej nie odzyskała.. zapewne pani zapomniała tak jak i ja, no ale cóż ^^.[/quote] No wiesz, bo Krówcia jest bardzo zainteresowana otoczeniem. :cool3: Szkoda, że już tej koniczynki nie odzyskałaś. :( No, ale teraz masz kilka. ^^ Ja to nie znalazłam wcale. :roll: A pamiętam, jak kiedyś bardzo szukałam. :eviltong:
-
[quote name='chester07']no widzisz wredna jestem :oops::evil_lol: a wyślę ci jakąś ładną w liście następnym xD może być? :D a no miało ;P w sam raz dla krowy :D no spokojnie bo się zmęczyła :D[/quote] Tak, wyślij mi! :cool3: Ja nigdy nie znalazłam czterolistnej koniczynki. :( Krówcia spokojna, jak śpi i jest zmęczona, a tak to wulkan energii? :eviltong:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Na samą górę! ^^ :multi: -
O początkowe fotki Kabiego są śliczne. :loveu: Ta pierwsza mi się podoba. :cool3: Panienka z okienka, to tak na mojego świnka mówiłam. :diabloti: No ja też lubię być opalona. :cool3: Lubię takie ciemne karnacje. :) Na murzyna fajnie jest się opalić. :evil_lol: Mi się on nie podoba i jest brzydki, te jego oczy... :razz: Ej co masz do Artura? :mad: On fajnie tańczy, odczep się. :cool3: Może te kitki nie są fajne, ale tańczy... bosko. :cool3:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Cyganeczko, w górę! A kiedy się z nią spotkasz, Black? -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Hopamy na pierwszą. ;) -
U mnie w szafie jest kolorowo. :cool3: Dokładnie. ;) A Ty będziesz głównie na wycieczkach? :cool3: Ja to lubię sobie przy basenie albo nad morzem posiedzieć i się poopalać, tak bardzo mi teraz tego brakuje... :roll: Aha. ^^ Kurde, każdego o kogo zapytam, mówi, że lubi Gieorgija. :roll: Moim zdaniem jest brzydki i tylko chce, by się wszystko wokół niego kręciło. :razz: Ja tam lubię Patryka, Artura, Anię i Żanetę. :diabloti:
-
Ja również mocno za niego kciuki wciąż trzymam. :) :kciuki:
-
Aha, no to może zobaczę, jak w najbliższym czasie tam pójdę. :cool3: No dokładnie... Na dworze lepiej z rękawami chodzić, bo potem może się to nieprzyjemnie skończyć... Właśnie. ;) Ja tam czasem lubię pochodzić w krótkich, ale też zbytnio nie. :roll: Kogo lubisz najbardziej z YCD? ;) Tak z ciekawości.
-
Wątpię, żeby taka u mnie była. A w jakim sklepie kupowałaś? :D Ja też nie wytrzymam, wiesz jakie ja piekło przechodzę, żeby to Dogo ruszyło? :shake: No widzę, że już przygotowania do wyjazd trwają. :cool3: Fajnie masz. ;) A co ja mam doradzić? :D Wiesz, w Egipcie jest gorąco, dobrze sobie kupić takie 3/4 spodnie. No i warto też mieć bluzeczkę w krótkim rękawem, by osłaniały ramiona, bo Ci się strasznie spieką.
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Może się ktoś po nią odezwie. -
Ale głupio. :razz: Ja bym się strasznie wkurzyła, jakby mnie chcieli wywalić z domu, bo obwodnica jakaś będzie... :razz: Jej, naprawdę głupio macie. :shake: I będziecie musieli się przeprowadzić?
-
O jakie fajne sandałki. :) A bluzeczki i bluzy jakie wspaniałe! :cool3: Rzeczywiście, ja chyba też takim nie mogłabym się opszeć, a najbardziej żółwikowi. :loveu: Czekamy na zdjęcia Kabisia. :) PS. Ja chyba też, jak na wakacjach będę, to też na Dogo wpadnę. :roll: ;)
-
Ale z nich okropni ludzie (lekko mówiąc, oczywiście). :razz: Jak oni tak mogą? :shake: :mad:
-
Aha, szkoda. :( Co się dziwić, ja codziennie na Dogomanii jestem. :roll: :cool3: Pojutrze do szkoły. :razz: Nie chce mi się iść...
-
Ile zdjęć! :cool3: I jakie śliczne. :) A jak się musiał Bardo wyszaleć... ;) Jej, znowu następne fabryki budują? :(
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Pakuniu, Ty jeszcze bez domku? :( Hopaj na pierwszą i pokaż się wszystkim! -
... i niech w końcu go ktoś wypatrzy. :(
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Mozart jeszcze bez domku? :( W takim razie idziemy na spacerek... -
Witam. :hand: O ile zdjęć. :cool3: Bobiś jak zawsze uroczo na zdjęciach wychodzi. :loveu: A jaki z niego pływak! :cool3: Przykro mi z powodu chomiczka. :( [*] [*] [*]
-
No ładnie to tak zaniedbywać swoją szafę? :eviltong: Ok, następnym razem odgłuchnę Ci. ;) ... może. :diabloti: Byłam na rowerze, a przez resztę dnia nie chciało mi Dogo wchodzić. :shake: A co u Ciebie? :cool3: