I z nim, i z nim. :cool3:
O no to jest prawdziwa okazja! I jak masz to ułatwione. :cool3: Na pewno jego zdjęcie od przodu zdobędziesz, ja to wiem. ;)
Trudno, musisz powiedzieć, żeby akurat temu porobiła trochę więcej zdjęć i będzie więcej. :)
Nie dziękuję. :mdrmed:
Następny tydzień mam wolny, bo nie idę na zieloną! ^^