-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Witam. :hand: Zdjęcia obejrzane. :loveu: Jak się Barduś rozciąga. :) I jak się rwie do zabawy! :D Platynka jak zawsze uroczo. :loveu: [quote name='Asia&gordonisko']Dopiero teraz zauważyłam tego posta :shake: Dostałam z spr z histry 5 :multi: Trzymam:loveu: Tak, jest o wiele żywsza :lol:[/quote] Gratulacje! :multi: Mi dzisiejsze wypracowanie również dobrze poszło, jestem ciekawa oceny. :cool3:
-
Witaj. :hand: No ile zdjęć, kilka stron wstecz musiałam przelecieć. :D Bobiś radosny na działeczce. :cool3: I jak zajada się uszkiem, smacznego Bobisiowaty! :loveu: Jeej... tak mi szkoda Bajki. :( [*] [*] [*]
-
Tuptuś, w górę!
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Nie można dopuścić do tego, by już tak długo czekał. :( -
Witaj. :hand: Szkoda, że dziś nie będzie fot, ale cierpliwie będziemy czekać. :loveu: A no i widzę Gucia z Bonem, tak fajnie sobie razem siedzą. :)
-
No podnosimy w górę. :loveu:
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia. :loveu: Biedaczek, te nóżki takie bezwładne. :( -
O następne foteczki. :cool3: :loveu: Spajkunio jaki dostojny. :cool3: I jakie harce zakochanych, aż swoją dziurkę sobie znaleźli do szaleństw. :lol: :cool3:
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Jej, on jest taki biedny... :( -
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hej:) No mi też nareszcie dogo działa ale na pewno tylko chwile:D E to nie jest zielona tylko taka wycieczka:D Już się nie mogę doczekać wolnego:P I pobyczyć się w końcu:) No ta Bono ganksta jest wszystkie myszy się go boją:D a to dzięki nauce wujka Gucia:)Od początku uczył go jak postępować z myszami:P [/COLOR][/quote] U mnie 3-dniowa to też zielona. :D Ale fajnie Ci. :cool3: Ty do Zakopanego jedziesz, tak? ;) O no to wiadomo, kto go tego nauczył. :cool3: I pewnie Bono zadowolony z siebie. :cool3:
-
No to Ci dobrze musiał pójść. :loveu: Ja się obawiam, jak mi moje wypracowanie pójdzie. :smhair2: Teraz Ty musisz za mnie kciuki trzymać. :D PS. O to super! ^^ I jak, lepiej z nią?
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Martunia replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Witam. :loveu: Jakie cudowne psy! :loveu: I jakie czułości. :) Będę wpadała do Was częściej. :cool3: -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Trzymamy się w górze, nie tracimy nadziei! -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Hopamy w górę, Mozart! -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Mikośku, tak bardzo mi Ciebie szkoda. :-( -
Witam. :loveu: I jak tam poszedł sprawdzian? :cool3: Ja jutro będę miała pisanie wypracowania. :placz:
-
Witam. :loveu: Jaka bitwa o patolka! Oczywiście zakończona sukcesem. :cool3: O Spajki nadaje się na psa wystawowego. :cool3: I jaki z niego obserwator. :loveu: Mizianko dla niego. :loveu:
-
Witam. :loveu: Wreszcie tu trafiłam, dziś internet i dogo mi nie działało przez cały dzień. :razz: Będziemy cierpliwie czekać na foteczki. :cool3: Fajnie Ci, 3 dni na zielonej. :cool3: Ja żałuję, że nie pojadę od poniedziałku do środy z moją klasą, ale już za późno. :roll: Za rok na pewno pojadę. :D Za to mam 9 dni błogiego lenistwa u siebie i mam czas na wszystko. :multi: Ojej, Bono to pies zabójca! Pewnie jest najgroźniejszym psim gangsterem w mieście i każdy go omija szeroki łukiem. :evil_lol: Mizianko dla niego. :loveu: I tak go kocham. :cool3: :loveu:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O nie, jaka szkoda. :placz: No cóż, będziemy się starać dalej... :roll: -
Witam. :loveu: Jak zawsze śliczne foteczki Bobisiowatego. :loveu: I jakie ładne macie kwiatuszki. :) Oj biedactwo, zdrowiej kochana. :Rose:
-
[quote name='Asia&gordonisko']napisałam już :) tak na jutro to znaczy ma lepsze oceny? ;) Bo ja się nie staram w szkole, gdyby mi się chciało to bym mogła mieć i średnią około 5.9 ;)[/quote] Trzymam kciuki za dobrą ocenę. :kciuki: No ma troszeńkę gorsze, ale prawie na równo jesteście. :cool3: Kujonek z Ciebie. :evil_lol:
-
No właśnie, niech ktoś w końcu wypatrzy Tupteńka. :roll: