Witam. :hand:
Ile zdjęć z działeczki! :multi: Jakie ładne kwiatki. :)
Ale fajnie, oczko wodne! ^^ Hah, Bobiś nieźle sobie musiał popływać. :cool3:
Biedulek, zimno mu było. :( Ale potem skosztował kiełbaski i od razu mu było lepiej! ^^
Ofu, jaki ochydny pająk. :razz: