Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Może i nie są robione niedawno, ale są świetne. :) Wspaniałe tam psy były. :loveu:
  2. No to w takim razie będziemy czekać. :razz: Ale się nią musiał najeść. :cool3: Biedak, tak go wymęczyłaś... :shake: :eviltong: PS. Czy u Ciebie też jest tak jakby nieco zmniejszony test i buźki na Dogo, czy tylko ja tak mam? :razz:
  3. Dopiero? :razz: W każdym razie będę czekała. :cool3: Co tam u Bonka mojego najukochańszego? :loveu:
  4. E no spóźniłam się na 666 stronę. :razz: Piękna liczba. :diabloti:
  5. Ale Ci fajnie musi być od jutra na wycieczce. :cool3: Czekamy na fotki z Sopotu. :loveu:
  6. O założyłaś już? :multi: Dodaj mnie do znajomych. :loveu: U Majaczki dobrze. ^^ Cieszę się wolnym i się lenię. :cool3: A co u drugiej Majaczki? :buzi:
  7. O kolejne zdjęcia! :multi: Jakie piękne kwiatuszki. :loveu:
  8. Witam. :loveu: Od razu jak usłyszałam, że są zdjęcia to wpadłam. :D Wszystkie zdjęcia śliczne. :loveu: Jak dużo fajnych psów. :) I nowych kolegów Bono poznał. ;) Pięknie! :multi:
  9. No właśnie ... Pakuś, kiedy wreszcie Ciebie ktoś wypatrzy? :(
  10. No ja coś o tym wiem, bo też w Krakowie byłam, dużo tych bryczek mają. :roll: Ale i tak tam mi się podobało. :) Masz zdjęcie ze Smokiem Wawelskim? :cool3:
  11. Witam. :hand: W takim razie będziemy cierpliwie czekać na fotki. :cool3: :loveu:
  12. Witaj! :hand: Jak zawsze wspaniałe zdjęcia Spajkunia. :loveu: Musiało mu się podobać w tym lesie. :)
  13. No to wszystko idzie już w dobrym kierunku, Mikoś pewnie nie lubi tych zastrzyków, ale żeby było mu lepiej musi je brać.. Mizianko dla niego. :loveu:
  14. Witam. :hand: Ile zdjęć z działeczki! :multi: Jakie ładne kwiatki. :) Ale fajnie, oczko wodne! ^^ Hah, Bobiś nieźle sobie musiał popływać. :cool3: Biedulek, zimno mu było. :( Ale potem skosztował kiełbaski i od razu mu było lepiej! ^^ Ofu, jaki ochydny pająk. :razz:
  15. I wszystko by dla domku zrobiła. :(
  16. Trochę mało fotek, ale ujdzie. :eviltong: Ślicznie, jak zawsze! ^^ Bardo wydaje się, jakby był śpiący. :cool3:
  17. O Cygusia tą norę wykopała? :D Może chciała zaopiekować się szczeniakami? ;) No i napewno razem z Azorkiem poszli na całość, kiedy gonili te bażanty i królika. ^^ Musieli się wyszaleć. :cool3: Kochana ona jest. :)
  18. Nie zastanawiaj się, tylko dawaj! :D
  19. Ja również mam taką nadzieję. ;) Ciekawe, jak dziś na spacerku było. :D
  20. Ahh jaki piękny jest ten mój Bonek. :cool3: :loveu: I jak ładnie przy tych kwiatkach wygląda. :)
×
×
  • Create New...