-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Tak bardzo bym tego chciała. :roll:
-
Witam wieczorkiem. :hand: Prześliczne zdjęcia Spajkunia. :loveu: Jaka mokra kureczka. :cool3: I jak na łabądki krzyczy. ;) [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk210/Ania_ZG/IMG_4856p.jpg[/url] ahh ta jego grzywa. :cool3: :loveu:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:( Tyle Pako czeka i dalej domku nie ma... -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Wszyscy tu wchodzą. :D Ale ja np. też czasem nie mogę wejść na dogo, bo czasem, tak jak niektórym osobom z forum, się nie chce włączyć i się pusta strona pojawia. :roll: Ale zawsze jak jestem, to podrzucam. ;) -
No właśnie, wypatrz go ktoś...
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Na samą górę! :multi: -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ja tam cały czas tu wchodzę i wierzę w to, że Cygunia odnajdzie dom. :loveu: -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się, Pakuś. :loveu: -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O no to fajnie. :) Idziemy na spacerek, Cyguniu. :loveu: -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Chodź, Mozart, idziemy na spacerek. :loveu: -
Witam. :hand: Ahh Bobiś tak cudownie na zdjęciach wychodzi. :loveu: I jaką ma śliczną, kudłatą koleżankę. :cool3: Pełno ma koleżanek, widać, jakie ma powodzenie, chłopak. :diabloti: O motylek. :loveu: Ja też kiedyś chciałam takiego uchwycić w aparacie, ale się nie udało, łeeeee. :shake:
-
Ja również podrzucam...
-
Witam. :loveu: W takim razie go ode mnie wymiziaj. :cool3: A co u Ciebie? :D
-
Ślicznie. :loveu:
-
Witam. :hand: O no fajna smyczka! :D I jakie śliczne foty. :loveu: Mój ukochany Bono! :D A co to za ostatnie zdjęcie? Drzewo strachu? :eviltong:
-
[quote name='chester07']a idźciż :D a ile się tak mniej więcej tym rzuca? bo ja w ogóle nie pamiętam, wiem że było takie coś, ale nic poza tym :eviltong: przy okazji jeszcze jest krową i Kiciusiem :evil_lol: wcisnął ten swój wielki tyłek, tylko ogon zwisał :D no ale nie powiem, ogon to on ma wielki.. chyba nawet za wielki, bo czasem nim po ziemi tarza i śmieci zbiera, a o ile się nie mylę onki powinny mieć ogon do stawy skokowego..:roll: no i taki puchaty ma jak wiewiórka :eviltong: a kropelki ty już widziałaś, o ile się nie mylę, ale dziękuję bardzo :) :buzi: a jak list? :eviltong: bo koniczynka na Ciebie czeka :D[/quote] Śliczne fotki. :loveu: Hahah, ale Chester ma przymuł na tych pierwszych fotkach. :eviltong: Najpierw biegniesz tak jakby po boku i rzucasz jak najdalej. :roll: O no właśnie: wyżeł, sprzątaczka, kiciuś i krowa. :D Pies marzenie. :evil_lol: A może on ma ten ogon taki długi przez sierść? I może trzeba ciąć? :D Nie no, ale moim zdaniem ogonek ma śliczny. :loveu: List?! O kurczę, zapomniałam. :D On już z ponad tydzień czeka, bo Mollcia się wlecze i nie ma czasu listu do Anki napisać. :eviltong:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Tylko się dziwić. :shake: Ludzie nie wiedzą, co tracą... -
Oj przepraszam, za pomyłkę. :oops: No ja też bym się bała, ciemno wtedy musiało być. Ale dobrze, że psy nie uciekły. ;)
-
[quote name='Martynia&Pusio']Ty nie milosierna babo.! :mad: .[/quote] Zgapiła mój tekst! :-x ;) Fotki nie są najlepszej jakości, ale najważniejsze wszystko widoczne. :) Widać Bobisia i jego kolegę. :loveu: Ślicznie razem powychodzili. :) Nie zgubili się? :D