Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ja również na jakieś dobre wieści czekam. :mdrmed:
  2. Oby... :-( Jacyś ludzie już dawno powinni go wypatrzyć.
  3. Szkoda. :( Tylko się dziwić... :(
  4. Tuptek na pierwszą!
  5. [quote name='Izabela124.']CZesc Nie znalazlam czterolistenj koniczyny, bo nie szukalam Jak chcesz to moge specjalnie dla ciebie wstawic zdjecia spiacego w szafie Bobika;)[/quote] Śliczne zdjęcia. :loveu: I jaka ładna obróżka. :cool3: O tak, chcę Bobisia śpiącego w szafie! :D :multi:
  6. Jej, jaki on śliczny. :loveu: I tylko się dziwić, że ludzie jeszcze w jego sprawie nie dzwonili. :shake:
  7. Mam nadzieję, że Lewiskowi się wreszcie poszczęści. Trzymam kciuki. :kciuki:
  8. I ja też! :) Idziemy na spacerek, Mozart. :loveu:
  9. Mój ukochany Bonuś. :loveu: Jak się bawi z Barnim. :cool3: I kolejne zdjęcia natury. :roll: :loveu:
  10. Witam. :hand: Co tam u Was słychować? :cool3: Będą dziś foty, prawda? :loveu:
  11. Ciekawe, jak tam na spacerku? :cool3: :loveu:
  12. No dokładnie. :loveu: I jak, ktoś dzwonił w jego sprawie?
  13. No nie. :-( Niech wreszcie ktoś go wypatrzy, ile jeszcze Pakunio ma czekać?! :-(
  14. Witaj, Saruś. :loveu: Ariskowi ślicznie wśród tych kwiatków. :loveu: I jak dumnie z tym sznureczkiem chodzi. ^^ Aaaa świnek! :loveu: Uwielbiam je. :cool3: Z mojego świnka też był niezły łakomczuch, cały czas jadł: jak nie siano, to karmę lub też jakieś warzywa, które dostarczały mu wiele witamin. No i oczywiście grubas był z niego niezły, pod koniec jego życia tylko zaczął chudnąć i trzeba było go uśpić. :placz: Mizianko dla Ariska i świneczka. :loveu:
  15. [quote name='Asia&gordonisko']Nareszcie dgm mi się włączyło! Już nie mogłam wejść Ale odkryłam sposób, który mam nadzieję, że działa :roll:[/quote] Zdradzisz mi? :cool3:
  16. Witaj, Iza! :hand: Zdjęcia obejrzane i tylko bym słodziła tu u Was. :loveu: O znalazłaś jakąś czterolistną koniczynkę? :cool3: A co do zdjęcia, gdzie spał w szafie, to ja chyba nie widziałam. :roll: No nie, zawsze wszystko co najlepsze mnie omija! :mad: Ale durna ta straż. :razz: Myślałam, że dadzą Ci wreszcie spokój. :icon_roc:
  17. Witam. :hand: Jak dobrze, że już ze Spajkuniem jest wszystko w porządku. :loveu: Niezłego stracha Ci musiał napędzić. ;) No, ale za to wyszalał się pewnie ze swoja ukochaną Dumcią. :cool3: Będą jakieś foty? :eviltong:
  18. Dobry wieczór. :cool3: Kiedy jakieś foty? :D I co tam u Was? :loveu:
  19. [quote name='Izabela124.']No nie wiem moze i mu wygodniej, ale jak bys go zobaczyla to bys pekla ze smiechu:evil_lol::evil_lol:[/quote] To zrób zdjęcie i mi pokaż. :D
  20. No na pewno, te ostatnio dodane zdjęcia są śliczne. :loveu: Na pewno ktoś się w niej zakocha. :)
  21. [quote name='Izabela124.']A ja lubie go meczyc:diabloti::evil_lol: Chociaz potem w domu mi ladnie spi:lol::eviltong: [CENTER][B]Chyba moj Bobik jest bardziej psychiczny ode mnie:diabloti:, bo lubi spac w barciaka szafie:roll:. Czy takie zachowanie jest normalne?:razz: [/B][/CENTER] [/quote] Ależ Ty niemiłosierna, tak męczyć biednego Bobisia. :shake: :diabloti: Kwestia gustu? :lol: Może mu tam wygodniej? :D
  22. Leniuszek z Ciebie. :evil_lol: Ja to zwykle też tak mam, ale w tym tygodniu dużo pracy nie mieliśmy i mam praktycznie wolne. :cool3: Osz Ty niemiłosierna kobieto, jak tak wykańczać biednego Bobisia, który później ledwo chodzić przez Ciebie może? :diabloti:
×
×
  • Create New...