Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ile nas jest. :loveu: I kto się jeszcze do nas przyłączy? :cool3:
  2. O no to widzę, że musiało być naprawdę fajnie na tej wycieczce. :cool3: Matko, stać godzinę o tej porze to ja bym nie wytrzymała. :lol: No i widzisz, jak Bonek bez Ciebie nie może wytrzymać. ;) Czekamy na foteczki. ^^
  3. Jak zawsze pięknie. :loveu: Bardo jak się rwie do zabawy. :cool3: Platyncia również cudnie. :loveu:
  4. Zgadzam się i dołączam się do Was. :multi: :loveu:
  5. Czekamy cierpliwie. :cool3: :loveu:
  6. No właśnie - czas na fotki!!! :multi:
  7. No to ja też podrzucę jeszcze Tuptusia.
  8. Pięknie, jak zawsze. :loveu: I jaką ładną kokardeczkę ma Arisek. :)
  9. Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. :) Mikoś, zdrowiej szybko! :loveu:
  10. Ja również kciuki zaciskam! :kciuki:
  11. Jeszcze nie wiem dokładnie, zależy od nauczycieli. Jak dostanę z jednego przedmiotu choć jedną ocenę w dół to nie będzie paska, choć na niego liczę. :cool3: Nie wiem czy się uda, ale mam nadzieję, że tak. A u Ciebie, Majaczeńko? :D Aducha wracaj już! :buzi:
  12. Tak, czekamy na jakieś dobre wieści. :cool3: ;)
  13. Idziemy na spacerek. :cool3: Raz jeszcze nie zaszkodzi. :loveu:
  14. Ja to się jeszcze lepiej pomyliłam. :evil_lol: Czekamy na fotki. :loveu:
  15. Jakie fajne filmiki! :multi: Hihi chomiś cały czas kręci tym kołowrotkiem. :cool3: ABobiś tylko obserwuje i patrzy, co on robi. :roll: I pewnie tylko czeka na tą chwilę, kiedy będzie mógł go przyrządzić na obiadek. :evil_lol: Też chcę chomiczka. :( Tak poza tym rodzice nadal są przeciw? Czy już się przekonali?
  16. Haha no wiadomo. :evil_lol: I tylko 2 tygodnie starania, by ładne świadectwo wyszło i paktycznie będzie po tym wolne. :D Aduś, wracaj! :buzi::buzi::buzi: Tęsknimy!
  17. Jak ja bym chciała, żeby wreszcie tak było. :roll:
  18. Oczywiście, będziemy tu często do niej wpadać. :loveu: A jak inaczej. :cool3: :loveu:
  19. Piękne zbliżenia. :cool3: :loveu:
  20. Lupuś tak bardzo potrzebuje domu. :-( Kto wreszcie spełni jego marzenie?
  21. Piękny i kochany. :loveu: Mam nadzieję, ze w końcu mu się poszczęści.
×
×
  • Create New...