-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
No to w takim razie cierpliwie czekamy na foteczki :cool3: :loveu:
-
I jak, misja udana? :cool3: Będziemy czekać na jutrzejsze foteczki. :loveu:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ohh Cyguś. :( Tak mi Ciebie szkoda... -
No to pisz wypracowanie, pisz. :D Na jutro to masz? A siostra... no prawie. :cool3:
-
[quote name='Izabela124.']Misja bardzo bojowa:evil_lol: Napisałam w poście na odpowiedź Ady:oops: Oj nie wiem czy dziś wstawię:shake::shake::shake:[/quote] I jak tam przebiega ta bojowa misja? :cool3: Łeeeeee. :( Będę czekała na zdjęcia. :loveu: Oj niegrzeczny Bobiś. :razz: ;) Na pewno nie chciał źle.
-
Posty się przestawiły i mój post jest nad Twoim (jeszcze przed tym, co napisałaś wcześniej) ... No nie, w takim razie będziemy czekać na fotki. :loveu: Mam nadzieję, że będziesz mogła niedługo wstawić. :cool3:
-
O cóż za misja. :cool3: A co tam u Bobisiowatego? :loveu:
-
Witam! :loveu: Co tam u Was słychać? :cool3:
-
No to miłego pisania. :lol: Tak w ogóle jesteś w wieku mojej siostry. :cool3:
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Jej, to jest okropne! :( Tak mi go szkoda, jest śliczny... -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Tak bardzo bym chciała, żebyś wreszcie znalazł ten jedyny dom Twoich marzeń ... -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No ale każdy pewnie się stara tu raz na jakiś czas wejść. ^^ Cyganko, jeszcze domku nie masz? -
Witam się. :hand: No trochę Was nie było. A może czas na foteczki jakieś? :cool3:
-
Witam. :hand: A to dzielna z Platynki kocica. :evil_lol: Jaaa, ale Ci zazdroszczę ocen. :roll: Też bym takie chciała mieć. :cool3:
-
Nie ma to jak intuicja. :evil_lol: Jak zacięcie Platynka walczy z muchą! :cool3: O i Bardo ćwiczy pozę na wystawy. :cool3: A jakie masz oceny? :eviltong: Będziesz miała pasek? ;)
-
Witam. ;) A może jakieś nowe fotki by się przydały? :cool3:
-
Witam. :hand: O widzę nowe fotki! :multi: Jak zawsze ślicznie. :loveu: Ale wór karmy. :cool3: Bobiś tylko podziwia. :D
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się u góry ! -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Pako pokazuje się wszystkim...