Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No to w takim razie cierpliwie czekamy na foteczki :cool3: :loveu:
  2. I jak, misja udana? :cool3: Będziemy czekać na jutrzejsze foteczki. :loveu:
  3. Ohh Cyguś. :( Tak mi Ciebie szkoda...
  4. No to pisz wypracowanie, pisz. :D Na jutro to masz? A siostra... no prawie. :cool3:
  5. [quote name='Izabela124.']Misja bardzo bojowa:evil_lol: Napisałam w poście na odpowiedź Ady:oops: Oj nie wiem czy dziś wstawię:shake::shake::shake:[/quote] I jak tam przebiega ta bojowa misja? :cool3: Łeeeeee. :( Będę czekała na zdjęcia. :loveu: Oj niegrzeczny Bobiś. :razz: ;) Na pewno nie chciał źle.
  6. Posty się przestawiły i mój post jest nad Twoim (jeszcze przed tym, co napisałaś wcześniej) ... No nie, w takim razie będziemy czekać na fotki. :loveu: Mam nadzieję, że będziesz mogła niedługo wstawić. :cool3:
  7. O cóż za misja. :cool3: A co tam u Bobisiowatego? :loveu:
  8. Witam! :loveu: Co tam u Was słychać? :cool3:
  9. No to miłego pisania. :lol: Tak w ogóle jesteś w wieku mojej siostry. :cool3:
  10. No widzisz, Lupuś. Dlatego słuchaj się, a na pewno domek będziesz miał. :loveu:
  11. Jej, to jest okropne! :( Tak mi go szkoda, jest śliczny...
  12. No właśnie, gdyby tak ludzie go dostrzegli ... :roll:
  13. Tak bardzo bym chciała, żebyś wreszcie znalazł ten jedyny dom Twoich marzeń ...
  14. No ale każdy pewnie się stara tu raz na jakiś czas wejść. ^^ Cyganko, jeszcze domku nie masz?
  15. Witam się. :hand: No trochę Was nie było. A może czas na foteczki jakieś? :cool3:
  16. Witam. :hand: A to dzielna z Platynki kocica. :evil_lol: Jaaa, ale Ci zazdroszczę ocen. :roll: Też bym takie chciała mieć. :cool3:
  17. Nie ma to jak intuicja. :evil_lol: Jak zacięcie Platynka walczy z muchą! :cool3: O i Bardo ćwiczy pozę na wystawy. :cool3: A jakie masz oceny? :eviltong: Będziesz miała pasek? ;)
  18. Witam. ;) A może jakieś nowe fotki by się przydały? :cool3:
  19. Witam. :hand: O widzę nowe fotki! :multi: Jak zawsze ślicznie. :loveu: Ale wór karmy. :cool3: Bobiś tylko podziwia. :D
×
×
  • Create New...