-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Jaki śliczny avatarek! :loveu: A co tam u Was słychać? :)
-
Witam. :hand: Gratulacje! Wiedziałam, że dobrze pójdzie! :multi: Śliczna dzidzia. :loveu: Kochane są takie maluszki :) O jaki zwierzyniec. :cool3: Królisie, papużki (śliczne są takie faliste), kicia, psy, ptaki. :loveu: I jakie ładne kwiatki. :) Bobisiątko jak zwykle cudownie wygląda. :loveu:
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ahh widzisz Mikoś, takie wspaniałe wiersze tu dla Ciebie są pisane. :loveu: -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie jestem dobra w takich sprawach... -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się wszystkim. :loveu: -
Witaj, Izuś. :loveu: Będziemy mocno trzymać za Ciebie kciuki! :kciuki::kciuki::kciuki:
-
Witaj, Saruś! :hand: Ale musiało być fajnie na wycieczce. :cool3: O i jakie ładne zdjęcia z Krakowa. :) Czekamy na pozostałe zdjęcia oraz oczywiście na zdjęcia Ariska. :grins:
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ja również trzymam za niego mocno kciuki! Mam nadzieję, że już niedługo Mikoś będzie mógł chodzić normalnie, stan mu się polepszy i będzie najszczęśliwszym psem pod słońcem. :loveu: -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Oj szkoda... Ale na pewno Cygusia wytrzyma. :) I może ją ktoś wypatrzy? -
[quote name='chester07']a no już żem zobaczyła :D no dobra, nie są złe :eviltong: założę w ten weekend, bo mnie koleżanki męczą w szkole, ty tu.. żyć się z wami nie da :evil_lol: A dzisiaj mieliśmy odpust :D święto patrona parafii.. poszłyśmy na watę cukrową :eviltong: A Dranka i Kama kupiły balona na w spółkę i wdychały hel :D i mówiły takim fajnym głosem :evil_lol: jak mi prześle fotki i filmik to wam dam linka :evil_lol: ogólnie fajnie było :)[/quote] W ten weekend moja droga Majaczko! :diabloti: Bo nie będzie z Tobą dobrze, wiesz... wszyscy przeciwko Tobie. :roll: :eviltong: Ale fajnie! :D A Ty też hel wdychałaś? :cool3: Czekamy na filmik i na założenie konta na nk. :diabloti:
-
Jeszcze 6 dni do powrotu. :cool3: Ale jej musi być fajnie. :roll: Podobno ma dobre powodzenie tam w Egipcie. :evil_lol: Jeeej, ja chcę wrócić do tych miejsc, gdzie ja byłam, tam to też ode mnie odpędzić sie nie mogli. :diabloti: Fajni tam są ludzie. ^^ Wracaj! :loveu:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ludzie nie wiedzą, co tracą, po prostu. :shake: -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O widzisz, Cyga. Jutro Twoja ciotunia Black Ciebie odwiedzi! :multi: :loveu: -
[quote name='chester07']No udało się ^^ No są rozmazane niestety.. ale i tak ilość zdjęć rozmazanych i bez sensu pomniejszyła się znacznie odkąd Chester u nas jest.. Do drugiego miesiąca znalazłam chyba 4 ładne fotki na których wszystko widać :D Teraz po podwórku się z 5 patyków poniewiera, + 4 piłeczki, pogryzione kubki po śmietanie i serkach i parę innych rzeczy :D :buzi: A skąd Majaczka ma 6 dni wolnego? ^^[/quote] E tam, ale i tak wszystkie fotki, które tu dałaś są śliczne i już nie gadaj. :loveu: No to widać, jak się Chester nieźle urządza. :D A masz wytłumaczenie na pb, ślepaku. :eviltong: Tak poza tym załóż sobie w końcu konto na nk. ^^ Ja tyle czekam. :roll:
-
Nie dziękuję, by nie zapeszyć. :evil_lol: A co tam u Was? :cool3:
-
Ja tu zaglądam i tylko na jakieś wieści dobre czekam.
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór, Cyguś. :loveu: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Martunia replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
I również dołączam się do zachwyceń dotyczących oczu Majki. :) Oczka ma po prostu jak brylanty. :loveu: I Aresik jaki radosny. :loveu: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Mikosiek dzielnie hopa na pierwszą!