Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hihi. :evil_lol: Zrób mu zdjęcie. :D
  2. Zgadzam się, ten pomysł z sms'ami jest rewelacyjny! Mikoś, zdrowia Ci życzę. :loveu:
  3. Piękne foteczki. :loveu: Bobiś jak zawsze wspaniale, a kwiatki również cudownie. :cool3: Ale obrzydliwe robale. :razz: Jak Ci fajnie, też bym chciała chomiczka. :-( Ale też nie mogę... Mieszkam w bloku.
  4. Lupuńku, słychaj się ciotek i szukaj domku. :loveu:
  5. W czwartek ma wylot. ;)
  6. [quote name='Izabela124.']Mhmmmm pomyślmy:razz::razz: Jedyne rozwiązanie, namówic rodziców na pieska:cool3:[/quote] To nie jest takie łatwe... :-( :razz:
  7. Tak tylko galeryjkę czego mam założyć? :lol:
  8. [quote name='Izabela124.']No ja też muszę poprawic:roll: A ja odwiedzam wasze galerie;)[/quote] Aha. :cool3: A ja nie wiem zabardzo co robić, bo już na wszystkie subskrybowane tematy odpisałam. :lol: A swojej galeryjki nie mam.
  9. Hihi. :evil_lol: Zostały mi jeszcze 2 tygodnie nauki do poprawienia ocen, bo do 6 czerwca już mają być wystawione wszystkie oceny. :smhair2: Już się boję. :eviltong: Co tam u Was? :cool3:
  10. Mów za siebie! Bo ja nie. :multi: :evil_lol: Ada, wracaj już! ;) Jeszcze 3 dni! :multi: Nie mogę się doczekać tych wielkiej ilości zdjęć. :roll: :cool3:
  11. Witaj Majaczko! :hand: Ja pewnie też bym nie wiedziała, jak mu dogadać, ale moim zdaniem najlepszy byłby sposób: 'Chester, bierz go!'. :D Haha ten rowerzysta nie wie, z kim zadarł. :evil_lol:
  12. Jak zielono. :loveu: Misiu, kiedy Ciebie ktoś w końcu wypatrzy?
  13. Witam. :hand: Jakie piękne zdjęcia. :loveu: Ale Spajki musiał się bawić w tej wodzie, a potem cały mokry i w piachu. :lol: I czego się nie robi dla patolka, mógłby pewnie cały ocean dla niego przepłynąć. :cool3:
  14. O to wspaniale! :multi: Jak szybko poszły te cegiełki. :) Mikoś, zdrowiej szybko. :loveu:
  15. Witam. :hand: Śliczne zdjęcia. :loveu: Bobiś jak uważnie wypatruje. :cool3: Ja też dziś nie idę! A dokładniej to przez cały tydzień. :multi:
  16. Ale głupi rowerzysta. :mad: Jakbym ja go spotkała... :-x Się Krowa rozsiadła na trawie. :lol: [url]http://i28.tinypic.com/11io413.jpg[/url] haha wierny kibic Wisły! :evil_lol:
  17. O nową zabawkę? :) Ale się musi z niej cieszyć. :cool3:
  18. Matko. :-o Po prostu aż mnie zatkało. Jak można coś takiego zrobić?! Właśnie, jak tam z sunią?
  19. Trzymam w takim razie mono kciuki. :kciuki:
  20. O fajny nowy avatar. :cool3: Co tam u Bobisiowatego? :loveu:
×
×
  • Create New...