-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że te ogłoszenia coś dadzą, ale myślę, że dadzą. ^^ Bo musi ją ktoś wreszcie wypatrzy, Cyganka nie będzie w nieskończoność siedzieć w schronisku... -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Hura! :multi: W takim razie będziemy czekać. :loveu: -
[quote name='chester07']Witam Majaczkę też :evil_lol: E nie na wszystkich, ale na paru ..:eviltong: Nie jogurt tylko śmietanę xD ukradł kubeczek i wylizywał :D no a jak xD ale coś ostatnio nie chce do domu na noc przychodzić, trzeba go zawlekać.. chyba trzeba się za budą porozglądać ^^ A Majaczko skok z miejsca to chodzi o to że stoisz i skaczesz, bez rozpędu, bez wyskoczni itp, po prostu przed siebie xD baba to tak nazywała, może to ma jakąś inną nazwę..;) a co nowego u Majaczki? :buzi:[/quote] Biedna, ja też mam zakwasy, ale po wczorajszych biegach przełajowych. :lol: No to śmietanę, pomyliło mi się. xD Teraz Chester chce więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, co mu się dziwisz, jak teraz tak ładnie jest na dworze? ^^ Ja bym siedziała przez cały dzień tak. xD Dziwnie tak skakać z miejsca, za najwyższy skok jest 6? xD W ogóle jaka jest przy tym punktacja? ;) U mnie nic ciekawego. :roll: Cieszę się z wolnego weekendu, wszystko odrobiłam, ale nauka historii, geografii (do referatu) i wosu mi pozostała, ale jest dobrze, nauczy się. ^^ Ja chcę już wakacje! :lol: Może u Majaczki jakoś jest ciekawiej? :cool3:
-
[quote name='Izabela124.']Dzieki Sama robilam:cool3::lol: A co u ciebie slychac?[/quote] No avatarek bardzo ładny. :cool3: A u mnie w sumie nic ciekawego. ;) Odrobiłam wszystko na poniedziałek, tylko nauka mi została. :lol: I się cieszę, że wreszcie jest weekend, leniu****ę sobie. ^^ :evil_lol: A co u Ciebie? :)
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
E tam, uda się. ;) Ja też bym chciała (chyba jak każdy na tym wątku), żeby Cygunia znalazła wreszcie dom. Pewnie ją ktoś wypatrzy, musi! ;) Będą zdjęcia? :D -
E tam, spokojnie poprawisz i tej 2 nie będzie. ;) Trzymam za Ciebie kciuki, na pewno się uda! :kciuki: Tak w ogóle bardzo ładny avatarek. :loveu:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Oj nie można być negatywnie nastawionym. ;) Będzie dobrze, trzymam kciuki. :kciuki: -
Witaj, Iza! :hand: No trochę Cię nie było, ale rozumiemy. ^^ Dobrze, że na 2 poprawiłaś, jeszcze na następnej lekcji poprawisz na 3 i będzie lepiej. ^^ Zdjęcia urocze. :loveu: Jak Bobiś skupia sie na przysmaku. :cool3:
-
Witam. ;) Jej, jakiego musiałaś mieć stracha! :-o Dobrze, że teraz jest z nim wszystko w porządku i jakie szczęście, że Twój chłopak akurat miał wolne! Biedny Spajkuś, musiał trochę cierpieć. :( Wymiziaj go ode mnie. :loveu:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No to tak my mamy wolne 10 dni: sobota,niedziela,poniedziałek,wtorek,środa-wycieczka:) czwartek,piątek bo jest Boże Ciało i znów sobota niedziela:P Już nie umie sie odczekać wycieczki:) Bonowi jakąś owce kupie:P [/COLOR][/quote] O to Wy w sobotę na wycieczkę jedziecie? :cool3: Fajnie Ci. ^^ Ja na zieloną z moją klasą nie jadę, bo już byłam w tamtym miejscu, a poza tym jakoś tak nie chce mi się. :D O Bono się ucieszy. ^^
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hej:) U nas nic:D Bono już zdrowy jak koń:) A ja mam pełno nauki...cały tydzień zawalony ale na następny zza to 10 dni wolnego:P A fotki jutro...bo dziś nie mam już siły na nic a jeszce musze isć na trening pingla...:lol: [/COLOR][/quote] Wymiziaj Bonka ode mnie. :loveu: Biedna Ty moja, w takim razie będziemy czekać na jutro na fotki. :cool3: Ja za 2 tygodnie mam cały tydzień wolnego. :lol: Łącznie z weekendem za tydzień to 17-25 mam wolne! :multi:
-
No te zdjęcia Tuptusia wśród tych mleczy i zielonej trawy są naprawdę świetne. :loveu: Pewnie nikt nie będzie mógł się mu opszeć. :cool3:
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Mozart, Ty jeszcze domku nie masz? :( -
Witam. :hand: Co tam u Was? :loveu: Może jakieś foty by się przydały? :cool3:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
No niestety Pakunio jeszcze domku nie znalazł. :( -
Oj toż to do Was nie podobne. :lol: Myślałam, że zobaczę tu wiele fot, a tu nic. :(
-
Ale i tak jest kochany. :loveu:
-
A co, znowu jest niegrzeczny? :cool3:
-
Zgadzam się! :loveu: Przekochany z niego psiak. :)