Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom dam dam:) Moze... ale wczoraj tez nie było tych samochodów... mam nadzieje ze jutro bedzie a jak nie to za tydzień musi byc... no fajnie było:) pokoiku mam wiecej zdjec ale pod koniec sam:) no hotel był w stylu miasteczka:) ogólnie tam było fajnie a po za tym to to był hotel tak jakby w środku pustyni bo do Hurgady było 45 km...:) ale fajnie było:) co powiesz??[/quote] Na pewno go spotkasz :) Aha no to nieźle :D Ja tam w Hurgadzie w hoteliku byłam. ;) I też bardzo mi się tam podobało. [SIZE="1"]Widziałam zdjęcia na nk, 2 skomentowałam, bo na innych to samo bym pisała. :D Ale ładnie się opaliłaś. ;)[/SIZE]
  2. No właśnie, Tuptuś, rusz się i staraj się o domek. :cool3:
  3. No ale zdolniacha z Ariska. :cool3: Potrafi już aportować ołówki i długopisy, a jak ładnie je później przynosi zadowolony. ^^ I jak mu ładnie z taką gumeczką. :)
  4. Nie no, ale się z tymi babami pogmatwało. :shake: Już takie były dobre wieści, chętny do Barego się znalazł, a znalazły się takie, co by wolały, żeby Barul po ulicach łaził i tylko trzeba patrzeć, czy żadna krzywda mu się nie stanie. Szkoda słów. :razz: Trzymam kciuki za to, by wszystko dobrze się skończyło.
  5. Nie martw się, dasz radę. ;) Może akurat gdzieś dzisiaj pojechał, może do rodziny czy coś. Myślę, że go jutro zobaczysz, mam taką nadzieję. :lol: Ale tam musiało być fajnie. :) Fajne pokoiki, a hotel to Ty miałaś taki w stylu 'miasteczka', ja też taki miałam. :D Ładni tam musiało być, i jaki Egipcjanin. :cool3: :evil_lol:
  6. [quote name='chester07']:D i tak ludzie się dziwnie patrzą na mojego tatę, a jakby jeszcze z psem biegał :evil_lol: w ogóle u nas spacer z psem to nie jest częste zjawisko.. nie no czasem się spotyka ludzi z onkami, labkami, rottkami albo z belgijskimi ale kundelków u nas mnóstwo a może trzy widziałam poza bramą.. Mam nadzieję że mnie szkoła nie kocha :eviltong: no dokładnie, teraz to te metody szkolne tylko dają powody do 'buntów' młodzieży :D ale ja mądrze gadam xD hm.. lekko przetrawione chipsy, paluszki itp.. koleżanka nam się zrzygała.. bo piły % :buzi: Czemu się dziwnie patrzą, człowieka nie widzieli? :evil_lol: Ludzie nie wiedzą, co tracą, przecież mieć psa i się nim opiekować to o wiele lepsze niż spacery bez czworonożnych towarzyszy. :cool3: No oczywiście, Majaczki gadają 'najmądrzej' na świecie. xD Patrz np. na moją wypowiedź powyżej. ^^ [SIZE="1"]A to takie buty. :cool3: Cudowne fotki. :loveu: Co prawda niektóre rozmazane, ale i tak najważniejszego bohatera zdjęć widać. :cool3: Najlepsze jest to: http://i29.tinypic.com/2nw1w8o.jpg :loveu: Moje ukochane! :loveu: :loveu: :loveu: Te zdjęcia najbardziej widoczne są najlepsze. ;)
  7. Hopamy jak najwyżej, kochany Tuptuniu. :loveu: :multi:
  8. Ja już też nie wiem. :( Mam jednak nadzieję, że Pako doczeka się swojego największego marzenia.
  9. No oczywiście! :loveu: I jak można o niej zapomnieć? Po prostu się nie da! ;)
  10. Ale gromadka idzie na spacerek z Lupusiem. :cool3: :loveu:
  11. [quote name='chester07']nadzieję można zawsze mieć:evil_lol: no fajnie by tak było, jechać na rowerze a pies obok :) albo mój tata biega, więc Chester mógłby z nim.. tylko trzeba z tym rowerem go socjalizować :eviltong: i kondycje poprawić xD Niemiła, śmierdząca i brudna:eviltong: Ha szkoła Cię kocha ! :diabloti: ja mam w poniedziałek sprawdzian z chemi z trzech lat :crazyeye: dam od nowej strony, bo się pogubią..[/quote] No fajnie by to wyglądało. :D No i dobrze to by wpłynęło na kondycję, rzecz jasna. :evil_lol: A dokładniej? :cool3: :evil_lol: No niestety mnie kocha, ale bez wzajemności, zdecydowanie! :roll: Co ta szkoła z nami robi... :roll: Ale spoko, jeszcze 2 tygodnie nauki, a potem to tylko chodzisz do szkoły i uczyć się nie musisz, bo ocen nie ma. :multi: :cool3: Tak więc dobijamy do następnej stronki! :diabloti:
  12. No właśnie, niech go ktoś wreszcie weźmie. :roll:
  13. [quote name='chester07']Ha Majaczko dobre pytanie :eviltong: mam nadzieję że mnie nie zje, ani nikogo nie zje, i mam jeszcze nadzieję że nie zniszczy wszystkiego na podwórku i w domu.. No xD a dzisiaj znów Chester szczekał na rowerzystę.. ale już spokojniejszy był.. chyba muszę rower wyciągnąć i go nauczyć że rower jest cacy :evil_lol: U Majaczeńki nic ciekawego :eviltong: wczoraj byłam na noc u koleżanki mieszkającej dwa domy dalej :D ogólnie impreza udana, poza jedną 'małą' wpadką, ale na forum nie będę o tym pisać :diabloti: dostała ^^ ale co tam można pisać? a u Majaczeńki II ? :buzi:[/quote] E tam, na pewno nikogo nie zje ani niczego nie zniszczy. ^^ Przynajmniej mam taką nadzieję. :evil_lol: O tak, musisz go nauczyć. ^^ Ja właśnie z roweru wróciłam, więc myślę, że warto go nawet nauczyć biegać razem za rowerem, jakbyś jechała gdzieś np. tak się zrelaksować. ;) Niektórzy rowerzyści jeżdżą tak razem ze swoimi psami. Hmm... ciekawa jaka to była wpadka. :evil_lol: A u Majaczeńki II nic ciekawego, właśnie jak już wcześniej wspomniałam z roweru przyjechałam. :D Ostatnio podczas tego wolnego tygodnia cały czas spotykam znajome twarze. :roll: Dziś oczywiście też. :lol: Ta szkoła mnie woła do siebie z powrotem. :lol: A już pojutrze ... sprawdzian i dwie kartkówki. :placz: Czekam na zdjęcia. :)
  14. No właśnie, trzeba coś z tym zrobić. :roll:
  15. Lewis, wytrzymaj jeszcze, na pewno tyle czekania opłaci się, będziesz miał wreszcie swój wymarzony i długo oczekiwany dom! :loveu:
  16. [quote name='xxSweetGirl93xx']haha:eviltong::eviltong: ale czy ktoś im sie pozwolił gapić:evil_lol: o pozwolenie nie pytali wiec jakim prawem sie patrzyli:eviltong::eviltong: ta z tym to narzekac nie mogłam:eviltong: no juz troszke:) no szczerze to sie stęskniłam ale cii... nie mów tego nikomu czasem bo mi głupio bedzie... ale nie no naprawde sie za nimi stęskniłam.. wreszcie jacyś normalni chłopacy ale nie no nie mów teg nikomu... ale i tak najbardziej steskniłam sie za Piotrusiem nawet nie za koleżankami a za nimi sie mocniej steskniłam.... za kolezankami to moze za martyną, klaudią i gosią sie steskniłam a tak to za chłopakami nawet troszke za maciejem:eviltong::eviltong:no i oczywiscie za tobą, isią, anulą, izą i innymi dogomaniakami:) opaliłam sobie rece, dekold, placy, twarz ,nogi troche i nic po za tym brzuch to wcale prawie nie mam opalony:evil_lol: smiesznie to wyglada:) jutro pogadamy sobie ja juz lece:) Dobranoc wszystkim:*:*:*[/quote] Hej! :hand: Co tam u Ciebie? :loveu: A no tak, teraz każdy musi mieć pozwolenie, żeby się na Adusię patrzyć. :diabloti: Nie martw się, będę cicho. ;) No tak, a jutro wreszcie po 2 tygodniach go zobaczysz! Ale radość będzie na Twojej twarzy! :cool3: :multi: O za mną też się stęskniłaś! :multi: Ty nie wiesz, jak mi tu smutno było. :roll:
  17. Witam. :hand: Spajkunio jak zawsze pięknie wychodzi. :cool3: Musiał się nieźle wyszaleć, widać na pyszku, że ma piasek po tarzaniu się i wodę po kąpieli. ;) Aniu, owocnej pracy, wracaj do nas! :loveu:
  18. Lupuńku, nie martw się, na pewno znajdziemy jakiś domek dla Ciebie. :loveu: Ja też idę z Wami! ;)
  19. Śliczne fotki. :loveu: Jak się psiaki musiały wyszaleć! ;) Czekamy, Izuś. :loveu:
  20. Brawo! :klacz: Trzymaj tak dalej, sklerotyczko. :evil_lol:
  21. Hah, no wiesz, musieli się tak gapić, bo wyraźnie im się podobałaś. :cool3: Musiałaś mnieć niezłe powodzenie. :cool3: Dobrze, że już trochę nadrobiłaś tych zaległości. :) Hah musiałaś się za nimi stęsknić. :cool3: Czekamy niecierpliwie na zdjęcia z Egiptu, na pewno się dobrze opaliłaś. ;) Hahaha Aducha. :lol: :loveu:
  22. O co Ty tu robisz? Przypomniałaś sobie o nas? :evil_lol: Ślicznie musiała wyjść Fioncia, szkoda trochę, że taka jest jakość. :-( Ale ważne, że jakieś fotki sie tu znalazły. ;) Leń. :mad:
  23. No co za los. :shake: Mam nadzieję, że się to zmieni.
×
×
  • Create New...