Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. clo, to ja mam prośbę... możesz napisać tu taki suchy tekst do ogłoszenia? bez żadnych ozdobników tylko to co chciałabyś bez tego co wypisałaś,żeby nie dawać :evil_lol:
  2. świetne zdjęcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to się nazywa "wystawa" :diabloti:
  3. ja szatanica? gdzie żeż by :diabloti: [SIZE=1]dziękuję :multi:[/SIZE]
  4. właśnie Lucy pisała,że też ma dom dla niego ;) pewnie zaraz tu zaglądnie będzie o małego bój :lol:
  5. nowy wątek szczeniaczkowy [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148818[/url]
  6. Lucy ten wątek już nieaktualny ;) ale piesek o którym piszesz tak zaraz podam tu link do nowego
  7. jako,że zaangażowałam się chwilowo w bazarkomanię w wolnym czasie - nie mam go na swoją galerię. jednym z fantów na bazarku jest: portret Twojego psa ;) pierwszy zdecydowany klient to Rudzia-Bianca i jej portrecik tzn nie Rudzi tylko Bianci jest już gotowy i rozpocznie wiekowe schnięcie to wkleję i tu na pamiątkę ;) ( w oryginale jest jaśniejszy i bez tej ramki czarnej - ramka na potrzeby komputerowe ) [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9407/img8004kopia.jpg[/IMG] jak się ktoś zdecyduje i przeliczy miliony w portfelu to zapraszam -link do bazarku w podpisie ;)
  8. bystre oko! pewnie [email][email protected][/email] a ja tak patrzę na ten adres i czytam : op.pijak :evil_lol:
  9. Andziu, ja też go mam na allegro ale takim zwykłym. kończy się za 4 dni. podmieniłam właśnie namiary kontaktowe ale opis skasowałam bo jak się okazuje nieaktualny. czy mogę podkraść Twój i tam dopisać?
  10. dzięki Andziu ;) pozmieniam w ogłoszeniach. z tym odizolowaniem miałam na myśli wyeliminowanie bodźców stresujących, pobudzających. Chyba,że to kawalerka no to wiadomo zamknięcie kota w drugim pokoju niemożliwe
  11. poproszę jeszcze raz namiar jakiś do ogłoszeń bo nie mam czasu przedzierać się przez strony wątku. Czy na prawdę nie ma możliwości odizolować Barda od kota????? chyba,że to kawalerka...
  12. czy ktoś może zrobić wyróżnione allegro?? :roll:
  13. usłyszała,że ma być oliwkowa :diabloti: tylko pomyliła kolory :lol:
  14. zupełnie nie wiem co powiedzieć... z dnia na dzień zmiana o 180 stopni. przedwczoraj przytulak dziś nieadopcyjny :crazyeye: hotelik gdzie dodatkowo pracują z psem to cud :-( on się tyle błąkał,żywił różnymi mniejszymi zwierzętami (myszami, kretami?!) więc pewnie kot wyzwala w nim znów instynkt przetrwania. to ponad jego siły. powinien mieć spokój i konsekwentnego opiekuna. upchnięcie w hotelowym boksie też nie jest rozwiązaniem . choć jak widać obecnie jedynym możliwym :-( czy w tym hoteliku o którym była mowa wcześniej pracują z psami?czy mają miejsce?
  15. hoh, to już dorosła panna :diabloti:
  16. to jakiś koszmar... i co teraz? planu awaryjnego na taką sytuację nie było. w ogóle mowy o kocie nie było... kto mógł to przewidzieć :shake:
  17. na 100% nie dam rady dziś
  18. Biedne yorki Jaagi będą teraz musiały ustawiać się jeden nad drugim,żeby zwróciła uwagę na nie po tych wielkopsach :evil_lol: więcej takich telenowel mi się marzy :p choć i tu kolejny dowód na trafność tego porównania - mamy odcinek 30453 i kolejnego Fuxika u Jaagi :multi:
  19. byli dla siebie jedynymi bliskimi istotami :-( proszę tam kozom do słuchu nagadać!! Eruane zawsze mówi,że kozy mądre i wszystko rozumieją :p Fuksik - malutki szczęściarz :cool3:
  20. widziałam tamtego czekoladka ale nasz Bard sto razy piękniejszy :multi::eviltong::lol:
  21. [SIZE=1]nie mam numeru kom :cool3: poproszę! wyślę sms co i jak ;)[/SIZE]
  22. kurcze dziewczyny, jutro nie dam rady umówić się o określonej godzinie... Wujek mój trafił do szpitala i jutro jedziemy tam z Mamą. tak więc nie mam jak się umówić,bo nie wiem o jakiej porze co będzie
  23. Erko, a coś z tego odkręcania będzie? :cool3::cool3::cool3: ona jest przepiękna!!!! a o Hile nikt nie pytał??? tą rezolutną co będzie docelowo duża
  24. nic nie wiem o zmianie czasu... :evil_lol: to ja rano tu napiszę na którą się wyrobię ok??
  25. Bardzo się cieszę z domu Psotki!!:multi::multi::multi::multi::multi: taka przepiękna sunieczka i dużo przeszła w swoim krótkim życiu. Oby teraz tylko lepiej i lepiej jej się wiodło!! dziś nie mam czasu na ściaganie nieaktualnych psów z ogłoszeń. zrobię to jutro. czyżby to zaczątak ruchu w adopcjach?:cool3::cool3:
×
×
  • Create New...