-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
clo, to ja mam prośbę... możesz napisać tu taki suchy tekst do ogłoszenia? bez żadnych ozdobników tylko to co chciałabyś bez tego co wypisałaś,żeby nie dawać :evil_lol: -
świetne zdjęcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to się nazywa "wystawa" :diabloti:
-
ja szatanica? gdzie żeż by :diabloti: [SIZE=1]dziękuję :multi:[/SIZE]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
właśnie Lucy pisała,że też ma dom dla niego ;) pewnie zaraz tu zaglądnie będzie o małego bój :lol: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nowy wątek szczeniaczkowy [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148818[/url] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lucy ten wątek już nieaktualny ;) ale piesek o którym piszesz tak zaraz podam tu link do nowego -
jako,że zaangażowałam się chwilowo w bazarkomanię w wolnym czasie - nie mam go na swoją galerię. jednym z fantów na bazarku jest: portret Twojego psa ;) pierwszy zdecydowany klient to Rudzia-Bianca i jej portrecik tzn nie Rudzi tylko Bianci jest już gotowy i rozpocznie wiekowe schnięcie to wkleję i tu na pamiątkę ;) ( w oryginale jest jaśniejszy i bez tej ramki czarnej - ramka na potrzeby komputerowe ) [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9407/img8004kopia.jpg[/IMG] jak się ktoś zdecyduje i przeliczy miliony w portfelu to zapraszam -link do bazarku w podpisie ;)
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
bystre oko! pewnie [email][email protected][/email] a ja tak patrzę na ten adres i czytam : op.pijak :evil_lol: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andziu, ja też go mam na allegro ale takim zwykłym. kończy się za 4 dni. podmieniłam właśnie namiary kontaktowe ale opis skasowałam bo jak się okazuje nieaktualny. czy mogę podkraść Twój i tam dopisać? -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dzięki Andziu ;) pozmieniam w ogłoszeniach. z tym odizolowaniem miałam na myśli wyeliminowanie bodźców stresujących, pobudzających. Chyba,że to kawalerka no to wiadomo zamknięcie kota w drugim pokoju niemożliwe -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
poproszę jeszcze raz namiar jakiś do ogłoszeń bo nie mam czasu przedzierać się przez strony wątku. Czy na prawdę nie ma możliwości odizolować Barda od kota????? chyba,że to kawalerka... -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
czy ktoś może zrobić wyróżnione allegro?? :roll: -
usłyszała,że ma być oliwkowa :diabloti: tylko pomyliła kolory :lol:
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zupełnie nie wiem co powiedzieć... z dnia na dzień zmiana o 180 stopni. przedwczoraj przytulak dziś nieadopcyjny :crazyeye: hotelik gdzie dodatkowo pracują z psem to cud :-( on się tyle błąkał,żywił różnymi mniejszymi zwierzętami (myszami, kretami?!) więc pewnie kot wyzwala w nim znów instynkt przetrwania. to ponad jego siły. powinien mieć spokój i konsekwentnego opiekuna. upchnięcie w hotelowym boksie też nie jest rozwiązaniem . choć jak widać obecnie jedynym możliwym :-( czy w tym hoteliku o którym była mowa wcześniej pracują z psami?czy mają miejsce? -
hoh, to już dorosła panna :diabloti:
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
to jakiś koszmar... i co teraz? planu awaryjnego na taką sytuację nie było. w ogóle mowy o kocie nie było... kto mógł to przewidzieć :shake: -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
byli dla siebie jedynymi bliskimi istotami :-( proszę tam kozom do słuchu nagadać!! Eruane zawsze mówi,że kozy mądre i wszystko rozumieją :p Fuksik - malutki szczęściarz :cool3: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
widziałam tamtego czekoladka ale nasz Bard sto razy piękniejszy :multi::eviltong::lol: -
kurcze dziewczyny, jutro nie dam rady umówić się o określonej godzinie... Wujek mój trafił do szpitala i jutro jedziemy tam z Mamą. tak więc nie mam jak się umówić,bo nie wiem o jakiej porze co będzie
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko, a coś z tego odkręcania będzie? :cool3::cool3::cool3: ona jest przepiękna!!!! a o Hile nikt nie pytał??? tą rezolutną co będzie docelowo duża -
Bardzo się cieszę z domu Psotki!!:multi::multi::multi::multi::multi: taka przepiękna sunieczka i dużo przeszła w swoim krótkim życiu. Oby teraz tylko lepiej i lepiej jej się wiodło!! dziś nie mam czasu na ściaganie nieaktualnych psów z ogłoszeń. zrobię to jutro. czyżby to zaczątak ruchu w adopcjach?:cool3::cool3: