Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. jest jakaś fundacja benusiowa, może zechcą otoczyć patronatem już kolejnego benia u Ciebie??
  2. jedna sumienna osoba się zastanawia :cool1: jak tylko da znać to będę trąbić
  3. fantastyczne myszadła. i te czekoladkowe uszyska:loveu::loveu::loveu: w sam raz do schrupania :lol:
  4. no pewnie :cool3: bardzo dziękuję. Wiqaryno może jakież zdjęcia z frisbee zrobicie?? siostra pomoże!!
  5. oby wszystko poszło pomyślnie! a będa później jakieś wieści o "małej"?
  6. napisałam do kilku znajomych! jak tylko coś będzie dam znać! ;)
  7. te kolory to mi jakoś śmierdzą kolorami wstążeczek na szczeniaczkowych szyjkach!! gadać mi tu zaraz która się dopsi w najbliższym czasie!!:evil_lol:
  8. Rudka ma dużo ogłoszeń. ostatnio Ewelinka udostępniła mi swoje konta do ogłoszeń i wszędzie Rudka była albo jest. trzeba chyba je jak najczęściej odnawiać,żeby była zawsze na pierwszych stronach...
  9. o matko :crazyeye:takie wraki dysków to nawet ja wyrzucam!! a wierz mi z ciężkim sercem to robię :evil_lol: kup dziecku nowy pleaseeeeeee albo przeszlifuj zadziory chociaż
  10. nono :p tylko to zdjęcie Pesteczki nie bardzo pasuje :eviltong:
  11. [QUOTE]W sobotę/niedziele chyba pojedziemy sobie do jakiegoś parku, chociaż na 2h, na jakieś samotne bieganie...:diabloti:[/QUOTE] :siara::siara::siara:
  12. nie wiem jak dziewczynom ale mi nie udało się nic załatwić w sprawie Barda transportu. Myślę,że z jutrem to nieaktualne bo ta osoba nie odpisała do tej pory pomimo,że była na forum. więc pewnie nie... trzeba szukać dalej
  13. a co małpisko nabroiło?? wieść o domu - zapiera dech :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  14. moje zdjęcia nie dość,że marnym obiektywem robione to 4 razy tracą jakość: -zmniejszanie, -zapisanie jako jpg -kompresja -władowanie na jakiś hosting :diabloti: więc jak już jest zdjęcie gotowe do wstawiania, niewiele ma wspólnego z oryginałem :evil_lol:
  15. andzia69, jak możesz dopisz w tytule że szukany jest transport Kielce -Warszawa jak najszybciej
  16. potrzebny jest też transport dla Barda z Kielc do Warszawy. może ktoś pomóc??
  17. no to i problem transportu rozwiązany :multi::multi::multi: tylko teraz największy!! zbiórka pieniędzy!! tylko Górka najbardziej anonimowa jest na tym wątku. Nic się o niej nie wspominało bo niby miała dom... tylko co za dom... bude i dziką samotność... trzeba ją trochę rozreklamować !!
  18. kocham te Cieplickie widoki... tyle wspomnień :loveu:
  19. znam teorię,że przed narodzinami trzeba zrobić taki niby kokonik.. i go nisić i się opiekować przy psach,żeby wiedziały,że zainteresowanie tym dziwnym przedmiotem jest naturalne. Podobno się sprawdza i nie ma problemów z zazdrością o dziecko ;) co tak bajkowo... nie wiem. w życiu czarno to w słowie różowo :evil_lol:
  20. wspaniała wiadomość!! a gdzie Murka dokładnie?? bo nie wiem w którą stronę szukać :cool3:
  21. o nie,tu naród na zdjęcia czekał!! musisz coś wyszukać w zasobach!!:cool3: dzięki za nie skręcenie karku za link:cool3:
  22. jakby Vic wlazł do łóżeczka to byłaby scena z Czerwonego Kapturka :diabloti::diabloti::diabloti: Babciu, dlaczego masz takie duże zęby :evil_lol::lol:
  23. andzia69 [QUOTE] Szukamy transportu dla Górki do Murki!:multi:[/QUOTE] jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: o matko kochana to cud!!
  24. nie ma odpowiedzi jeszcze. nie ma tam podanego,żadnego innego kontaktu jak tylko pw do tej osoby od transportu. pozostaje więc czekać
×
×
  • Create New...