-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jedna sumienna osoba się zastanawia :cool1: jak tylko da znać to będę trąbić -
fantastyczne myszadła. i te czekoladkowe uszyska:loveu::loveu::loveu: w sam raz do schrupania :lol:
-
no pewnie :cool3: bardzo dziękuję. Wiqaryno może jakież zdjęcia z frisbee zrobicie?? siostra pomoże!!
-
cudne filmiki :p
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
napisałam do kilku znajomych! jak tylko coś będzie dam znać! ;) -
te kolory to mi jakoś śmierdzą kolorami wstążeczek na szczeniaczkowych szyjkach!! gadać mi tu zaraz która się dopsi w najbliższym czasie!!:evil_lol:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Rudka ma dużo ogłoszeń. ostatnio Ewelinka udostępniła mi swoje konta do ogłoszeń i wszędzie Rudka była albo jest. trzeba chyba je jak najczęściej odnawiać,żeby była zawsze na pierwszych stronach... -
o matko :crazyeye:takie wraki dysków to nawet ja wyrzucam!! a wierz mi z ciężkim sercem to robię :evil_lol: kup dziecku nowy pleaseeeeeee albo przeszlifuj zadziory chociaż
-
nono :p tylko to zdjęcie Pesteczki nie bardzo pasuje :eviltong:
-
[QUOTE]W sobotę/niedziele chyba pojedziemy sobie do jakiegoś parku, chociaż na 2h, na jakieś samotne bieganie...:diabloti:[/QUOTE] :siara::siara::siara:
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak dziewczynom ale mi nie udało się nic załatwić w sprawie Barda transportu. Myślę,że z jutrem to nieaktualne bo ta osoba nie odpisała do tej pory pomimo,że była na forum. więc pewnie nie... trzeba szukać dalej -
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
moje zdjęcia nie dość,że marnym obiektywem robione to 4 razy tracą jakość: -zmniejszanie, -zapisanie jako jpg -kompresja -władowanie na jakiś hosting :diabloti: więc jak już jest zdjęcie gotowe do wstawiania, niewiele ma wspólnego z oryginałem :evil_lol: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
andzia69, jak możesz dopisz w tytule że szukany jest transport Kielce -Warszawa jak najszybciej -
potrzebny jest też transport dla Barda z Kielc do Warszawy. może ktoś pomóc??
-
no to i problem transportu rozwiązany :multi::multi::multi: tylko teraz największy!! zbiórka pieniędzy!! tylko Górka najbardziej anonimowa jest na tym wątku. Nic się o niej nie wspominało bo niby miała dom... tylko co za dom... bude i dziką samotność... trzeba ją trochę rozreklamować !!
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
kocham te Cieplickie widoki... tyle wspomnień :loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
znam teorię,że przed narodzinami trzeba zrobić taki niby kokonik.. i go nisić i się opiekować przy psach,żeby wiedziały,że zainteresowanie tym dziwnym przedmiotem jest naturalne. Podobno się sprawdza i nie ma problemów z zazdrością o dziecko ;) co tak bajkowo... nie wiem. w życiu czarno to w słowie różowo :evil_lol: -
wspaniała wiadomość!! a gdzie Murka dokładnie?? bo nie wiem w którą stronę szukać :cool3:
-
o nie,tu naród na zdjęcia czekał!! musisz coś wyszukać w zasobach!!:cool3: dzięki za nie skręcenie karku za link:cool3:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
jakby Vic wlazł do łóżeczka to byłaby scena z Czerwonego Kapturka :diabloti::diabloti::diabloti: Babciu, dlaczego masz takie duże zęby :evil_lol::lol: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
andzia69 [QUOTE] Szukamy transportu dla Górki do Murki!:multi:[/QUOTE] jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: o matko kochana to cud!! -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nie ma odpowiedzi jeszcze. nie ma tam podanego,żadnego innego kontaktu jak tylko pw do tej osoby od transportu. pozostaje więc czekać