Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. niestety, miasto pod tym kątem robi się nieznośne.. u nas też mundurowi się zakradają za drzewami i mandaty wlepiają . nie w zatłoczonych miejscach ale pustym parku o 7 rano na przykład!!!!! paranoja... Weszko, zrób tym zaprzyjaźnionym borderkom fotki kiedyś :cool3:
  2. [QUOTE]Sunia o pojawiającym się tu juz imieniu Gaja zostaje na stałe w domku tymczasowym. Pomimo ogłoszeń w prasie nikt nie zgłosił zaginięcia psa, choć to ponoć pies w typie parson teriera. Państwo w DT popracowali nad suńką i efektem tego jest decyzja o pozostawieniu. Duże szanse na domek ma też połamaniec Psotka. [/QUOTE] Ewo to obie sunie ze szczeniakowego? trzymam kciuki za Psotkę, bardzo piękna sunia! a tą kropkowaną sunię nazwałam tam Librą więc jakby ktoś o nią dzwonił z ogłoszeń to chodzi o nią właśnie :evil_lol:
  3. jak już będzie spokojniej z wizytami i rozjazdami po dt mogę podjechać zrobić mu jakieś ładne zdjęcia do ogłoszeń
  4. na pewno zechce, wierzę w to mocno. Potrzeba tylko więcej czasu :shake:
  5. na prawdę zupełnie nie ma odzewu z ogłoszeń?? :-(
  6. trzymam kciuki za jutrzejszą akcje!! szkoda,że będą musiały tam zostać!! Ewelinko obfoć jak się da najlepiej;)
  7. a to jest rasa przez Ciebie wymarzona czy jak...?? nigdy nie wspominałaś. bo tylko dlatego,że rasowe szczenie to nie bierz. do sportu nadaje się wiele ras. okazji w życiu będzie więcej. jeżeli wymarzone to zupełnie inna sytuacja :p
  8. Ewelinka świetnie przesiewa piszących :evil_lol: a szczeniaki podrzucam, bo wątek bardzo spadł
  9. podniosę Rudziaczka domu szukamy bezustannie
  10. może może może ... to mu nie pomoże. w Śremie poza schroniskiem działał też hotelik. ale na hotelik i tak nie ma kasy. chociaż teraz i tymczasy na dogo kosztują jak hotel bo 300 i 400 zł .... czy jest jakaś nadzieja dla tych psów?? Gaja i Bard , taki piękny duecik czego chcieć więcej
  11. a może to Biania siedzi i lepi te kartki bo coś u niej nic nie słychać :diabloti::diabloti::diabloti: przyznaj się... warsztacik jej zrobiłaś i jedzie z produkcją na zimę :diabloti:
  12. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=JuEyCONyCX8"][QUOTE][/URL][URL="http://www.youtube.com/watch?v=JuEyCONyCX8"]YouTube - Labubi Drum Band[/URL] [/QUOTE] od jutra ćwiczę :diabloti::diabloti::diabloti: boskie są!!
  13. już nad tym myślałam na przyszłość... i o jeszcze innych belgach... czarniutkich.. ale wydaje mi się,że rasowy pies nie jest nam pisany w tym życiu... nie wyobrażam sobie życia bez zastępów Lirutków odkrywających pokładów miłości w skarbnicy swej duszy... ale mi się powiedziało ... patetycznie jakoś :diabloti: jakoś tak to wygląda... ;) palisz wspomnienia? :cool1:
  14. a coś o Stargardzie wiesz? bo o Śremie słyszałam dobrą opinię dlatego o nim wspomniałam no i zawsze to lepiej bliżej kogoś zaangażowanego w jego sprawę,żeby nie wysłać go na koniec świata i nie mieć kontaktu nie tracimy nadziei ;)... 3 dni mobilizacji...
  15. mi się ta rasa bardzo podoba :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: i do frisbee przewspaniała :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. [quote]Czy macie jakies pomysły ?? Nie ma płatnego DT ani hoteliku ?? Moze popytajcie w tzw okolicy ( Śląsk ?) moze w duzym osrodku jest wiecej mozliwosci . Sama nie wiem. moze pamietacie kogos z jakiegos "innego razu " Czy ktos pilotuje Barda na forum BC ??? Nie chcę zawracac głowy widze jakie jestescie zajete i ,ze nie dajecie rady ale ....... tak bardzo mi ich zal . Zaraz je ktos zje :-(:-(:-([/quote]jkp, szukaj tymczasu koło siebie! transport się znajdzie ;) tani hotelik był przy schronie w Śremie może mogłabyś się tam dowiedzieć czegoś? każda szansa dobra. możesz też robić ogłoszenia. Bard ma dużo ogłoszeń na Wrocław może zdarzy się jakiś cud i znajdzie dom, swój własny. wtedy uruchomimy nasz tajny plan przewozowy ;) Bard ma wątek na forum aussie ale więcej się dzieje tu niż tam. Weszła jedna osoba zainteresowana rozklejeniem koło siebie plakatu i jedna "zróbcie mu ogłoszenia, ja nie umiem". Czyli generalnie zero odzewu. myślałam,że dla niego o dom będzie łatwo a na jego miejsce w dt trafi sunia z nim koczująca ale nic z tego... teraz ona na ulicy a on zaraz w schronie... trzeba ogłaszać, rozgłaszać, nagłaszać...
  17. pełne wyniki wszystkich konkurencji są na [url=http://www.discdog.cz]DiscDog.cz - DiscDog klub
  18. ale niespodzianka!! dzięki za te zdjęcia :lol::loveu: fantastycznie jest widzieć ją taką :multi::multi::multi:
  19. fajne przeróbeczki :p nie mogę się napatrzeć jak Gasska stoi. jakby na samych opuszkach :lol: a może ona lewituje? :evil_lol:
  20. śliczne szczeniątka!! mogę je ogłosić dziś z tymi zdjęciami co są a w środę najwyżej się wymieni. powodzenia dziewczyny na tej akcji! na pewno będzie trudno obrobić maluchy... finansowo niestety nie mam jak wesprzeć :shake:
  21. ależ to są bardzo dobre rady :lol: ja też z odległości niestety bo z Wrocka;)
  22. [B]jkp[/B], dobrze że czuwasz ale rozmowy już dawno trwają :cool1::p trzeba trzymać kciuki na razie ;)
  23. dziewczyny byłyście w końcu na zawodach w Czechach? dajcie znać jak poszło ;) ach już znalazłam sobie pełne wyniki ;-) SERDECZNE GRATULACJE!!! MArta świetne wyniki!! a to 22,5 w drugiej turze mini to jak dla mnie wielka sprawa :-) mój rekord życiowy na razie po kilku miesiącach treningów to 12,5 ;-) hehe No i Hance gratuluję udanego debiutu! czytałam na innym forum ,że dużo zdjęć zrobiłyście.... .... ;-)
  24. doskonałym chirurgiem ortopedą jest też poza Bieżyńskim - Wojciech Bernacki (też Wrocław). Druga opinia nie zawadzi a można skonsultować zdjęcie
  25. jakoś mi się wydaje,że Ineczka bardzo schudła.prawda to?
×
×
  • Create New...