-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
hym, następny w elektryka się bawi... skąd ja to znam :diabloti: nasza Tajga pruła kable przez miesiąc... co TZ wrócił z pracy, wyrwał pół buazerii i naprawił kolejnego dnia to samo :lol: wiem,że nie ma się z czego śmiać... to już śmiech przez łzy.. -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
:crazyeye: najlepsza no to szacuneczek :laugh2_2::ghost_2::klacz::buzi: po takich osiągnięciach odpoczynek się należy jak najbardziej :lol: [SIZE=1] na inne watki możesz pójść jutro ale dzisiaj biegiem na mój bazarek :evil_lol: banerek w podpisie :razz:[/SIZE] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
no brawo! doczekali się mudikomaniacy swojego forum ;) już Mudik nie będziesz musiała rozszyfrowywać węgierskiego :evil_lol: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
gratulacje!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi: ależ wymiatasz kochana!!!!!! jeszcze tylko pracę napisać i fruuuuuu nie domyśliłabym się nigdy po tej Waszej skali ocen jak na prawdę wypadł egzamin... i co to znaczy -3?? czy można wiedzieć mniej niż zero?? w Danii można!! :diabloti: dobrze,że reszta tak wysoko i chyba 12 to jest doskonały rezultat tak? ;) -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zmieniła się nie do poznania!! a jak z jej zachowaniem?? bo po tych zdjęciach ma się wrażenie,że wszystko jest ok :razz: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
co to za tańce??:cool3: -
sposób pierwszy - poprawienie linku w podpisie: > panel użytkownika >edytuj sygnaturę > wybrany banerek klikamy normalnie lewym przyc. myszy - podświetli się lub zrobi się ramka z takimi kwadracikami po bokach > klikamy w menu edytora narzędzie [COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/editor/createlink.gif[/IMG] >wyskakuje okienko gdzie wklejamy link do wątku koniec > jeżeli chce się zalinkować banerek nie w swoim podpisie trzeba wejść normalnie w odpowiedź ,żeby wyświetlił nam się ten edytor tworzenia wiadomości jak normalnie. > wklejamy wybrany obrazek > zaznaczamy go przeciągając myszką trzymając wciśnięty lewy przyc. myszy > klikamy w menu edytora narzędzie [/COLOR][COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/editor/createlink.gif[/IMG] > wklejamy link w okienko które wyskoczy koniec mam nadzieję,że teraz już jasne ;) Andziu, podpis nie może mieć więcej niż 1000 znaków, banerek Twojej galerii na pewno ma mniej ale ta dziwna pustka wielka w Twoim podpisie się skądś bierze. nie wiem co tam jest nagmatwane,że masz taki odstęp. może to jakoś doliczyło się i nie można dać nic poza tym... [/COLOR]
-
ostatnio byłam mile zaskoczona działaniem poczty ale wszystko co piękne kiedyś się musi skończyć :evil_lol::evil_lol:
-
proszę ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112282"][IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/Nowy-2.jpg[/IMG][/URL] to może podam jak to się robi: banerek, lub jakikolwiek obrazek zaznaczamy po czym wybieramy z menu edytora takie narzędzie [COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/editor/createlink.gif[/IMG] po kliknięciu na nie wyskakuje okienko, gdzie wklejami link do wątku przypisanego banerkowi :-) i gotowe [/COLOR]
-
pieprzna ciężaróweczka :lol: gratulacje!!!!
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
clo, a co to za dt?? jak z tym allegro?? -
ech zapomniałam... Szwagier! muszę mojej siostrze takiego załatwić :diabloti:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
a tu co taka cisza?? :cool3: -
tak szybko sprzedałaś auto?? :crazyeye: zajmij się dealerką bo CI to idzie pierwszorzędnie w takim razie :diabloti:
-
eee, nie inwigilowałam, samo mi się pokazało na n-k nie wiem jak to jest ;) no jak płynem to koniecznie do weta bo w to bardzo długo i się kot odwodni!! kroplóweczkę ma zapewnioną jak nic :evil_lol: na pewno bardzo się ucieszy z tego powodu :diabloti:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
taak, tą pozycję Birmy skądś znam :diabloti: tyle,że nasz Tajga zawsze musi mieć jakieś oparcie żeby się móc wtulić w coś... cokolwiek, nogę od stołu na przykład:evil_lol: -
o matko trzymam kciuki!! wymiotuje jedzeniem czy płynem?? jak jedzeniem i charczy to pewnie kłaki. pastę powtórz jeszcze raz, bo pojedyńcze odkłaczanie niewiele daje. masz bezopet czy inną jakąś? a kanapę sprzedajesz ze złości,że nie będzie gości? :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[QUOTE]Od jakiegoś czasu nie działają banerki - podobno trzeba jeszcze raz dodać adresy wątków - umie ktoś to poprawić? :oops:[/QUOTE] poprawione [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112282"][IMG]http://images29.fotosik.pl/234/81c276ed8046b800.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148818"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3586/szczeniaki.jpg[/IMG][/URL][U] [/U]
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
trzymam mocno kciuki w takim razie ;) czekam na nowe zdjęcia jakie macie najpopularniejsze strony ogłoszeniowe w Warszawie? -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ok, to co powiedziałyście dopisałam do tekstu na poprzedniej stronie, jakby ktoś zechciał pomóc w ogłaszania na portalach Warszawskich to prosimy bardzo!! sponsora na allegro nie widać na horyzoncie... mam założony bazarek na Kielce, to może mogłabym przeznaczyć z niego na ta opłatę hym? założę ze swoich a potem zdefrauduję co erko? -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
o nieeeeeee. ... to ja poczekam do rana może jeszcze coś dopiszesz :diabloti: już 4 razy edytowałam :eviltong: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ok, to ostatecznie mam tak ( jakby ktoś zechciał pomóc z ogłoszeniami na Warszawę) [CENTER][SIZE=5][B]Bard [/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]to młody, około 2 letni pies w typie owczarka australijskiego lub border collie ale dużo mniejszy.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]Został znaleziony w lesie, gdzie koczował przez dłuższy czas.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]Obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie czeka na swój własny dom.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]W domu spokojny, zachowuje czystość.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]Na spacerach zupełnie niekłopotliwy.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]Potrzebuje bliskości człowieka i stabilizacji.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]Szybko się uczy i jest chętny do współpracy z człowiekiem.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]Pomimo tego co przeszedł jest ufnym i radosnym psem. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]Nie może mieszkać w jednym domu z kotami[/B][/COLOR][/SIZE][B] ![/B] [B]Bard w tej chwili jest w domu tymczasowym w Warszawie [/B] [SIZE=3][COLOR=#004d00][B]Został odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff1616][B]Szukamy dla Barda dobrego domu i odpowiedzialnych właścicieli![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff1616][B] pomożemy w organizacji transportu do nowego domu,jeżeli chętni będą spoza Warszawy[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=4][B]kontakt w sprawie adopcji:[/B][/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=4][B]tel. [/B][/SIZE][/SIZE]509 173 446 [B]e-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/CENTER] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
śliczny maluch!! krótkołapy będzie chyba :razz: w jakim wieku jest?? [SIZE=1]erko zaglądnij na bazarek[/SIZE]:razz: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ok, to dałam to co miałam tam wcześniej, czyli: [CENTER][SIZE=5][B]Bard [/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]to młody, około 2 letni pies w typie owczarka australijskiego.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]Został znaleziony w lesie, gdzie koczował przez dłuższy czas.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]Obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie czeka na swój własny dom.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]W domu spokojny, zachowuje czystość.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]Na spacerach zupełnie niekłopotliwy.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]Potrzebuje bliskości człowieka i stabilizacji.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]Szybko się uczy i jest chętny do współpracy z człowiekiem.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]Pomimo tego co przeszedł jest ufnym i radosnym psem. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]Nie może mieszkać w jednym domu z kotami[/B][/COLOR][/SIZE][B] ![/B] [B]Bard w tej chwili jest w domu tymczasowym w Warszawie [/B][SIZE=3][COLOR=#004D00][B][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004D00][B]Został odpchlony i odrobaczony.[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
GoskaGoska - nawet jakby nie jechał to bazarki mile widziane bo niestety ale większość psów odbywa dalsze podróże po kraju. w Kielcach mało adopcji. no i koszty hotelików..... sama wiesz. tak więc bazarki mile widziane ;)