Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. och! widzę,że posiadaczka pięknej flatki :loveu: będzie wizytować potencjalny domek :p
  2. oby choć ta połowa była już za nami :lol: i było wreszcie wiadomo coś do przodu :p
  3. raz koleżanki beardedka wpadła mordką w osty. pomimo tragizmu sytuacji wygląd ten był przekomiczny :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. zapowiada się dobrze :razz:
  5. Murko, pięknie o Niej piszesz :lol: zrobiłam allegro
  6. do niedzieli to my tu wszyscy jaja zniesiemy :lol: czyżby byli sobie pisani?? :loveu::loveu::cool3::cool3:
  7. [QUOTE]Renata z aussikowego zadeklarowała 50 zł do zabiegu Bardiniego :multi::multi::multi: Clo, poproszę dane do przelewu!!;-)[/QUOTE] [QUOTE]to do poniedziałku na pewno nic nie dojdzie bo święto itd. masz z czego założyć?? bo to już o tym poniedziałku mowa tak?? może wstawisz jakieś zdjęcia Barda?? [/QUOTE] .................
  8. a gdzie takie nagromadzenie krasnali?? ten pierwszy po prawej był wcześniej przecież przy przejściu świdnickim ... ale pewnego dnia zniknął... jak widać skoczył do kolegów :diabloti: a to najlepsze:evil_lol::lol::lol:
  9. taaak, teraz widzę że to rosyjski niebieski :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  10. a co z Orikiem?? czy on nadal aktualny?? udało mu się zrobić jakieś lepsze zdjęcia?? te co ma są fatalne przecież. Kto go zgłaszał bo nie pamiętam?
  11. to do poniedziałku na pewno nic nie dojdzie bo święto itd. masz z czego założyć?? bo to już o tym poniedziałku mowa tak?? może wstawisz jakieś zdjęcia Barda??
  12. Renata z aussikowego zadeklarowała 50 zł do zabiegu Bardiniego :multi::multi::multi: Clo, poproszę dane do przelewu!!;)
  13. w takim razie bardzo prosimy o pomoc finansową!!! andzia69, możesz dopisać w tytule?
  14. andziucha to poprzeglądaj od razu zdjęcia pod kątem portreciku!! może by zrobić taką mafię w krawatach na fotelach z cygarami w pyskach :diabloti::diabloti::diabloti:
  15. co do tych zabaw to bym radziła - baw się on w końcu zrozumie,że to nic złego. Nasżą suczkę, która po przybyciu bała się dosłownie wszystkiego odczulaliśmy tak jak się to robi z psami do dogoterapii. klaskanie, ciąganie za uszy, klepanie, skakanie i wołanie - a wszystko w wielką radością. Zdziałało cuda! palec w oko? super ubaw! pac w łeb - jeszcze większy, podniesiona ręka - oznacza jedynie,że wyleci z niej piłka. to co tu napisałam brzmi pewnie dziwnie :lol: zapewniam,że odbyło się bez krzywdy dla niej ;)
  16. przepraszam a kto to Stella?? :oops::oops::oops:
  17. wrzuciłam na gumtree Wawa i alegratke Barego, Sabe, Mike, Rózie i nieśmiało proszę o podnoszenie dziś i jutro do 14 bazarku... już jutro się kończy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13337820/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/697/bazkiel.jpg[/IMG][/URL]
  18. a mi się wydaje,że Ty po prostu kochasz psy. Wszystkie bez wyjątku :cool3::loveu:
  19. a wiesz może gdzie Państwo wypatrzyli Rudzinkę??:lol:
  20. Rudziu a ten guzek w tkance jest? tzn jak rękę przyłożysz i pogłaskasz prawo lewo to przesuwa się razem ze skórą?? przeważnie tak jest,że zalecają obserwację. Jak rośnie - ciachać jak nic się nie dzieje zostawić. Tajga miała taki guzek i to dość duży bo ok 2 cm. po jakimś czasie wchłonął się i go nie ma. takie rzeczy rzeczywiście częste niestety :shake: trzymam kciuki!! proszę mnie tu nie zawstydzać :lol:
  21. no nie mogę tego czytać co tu piszecie o tym jak długo skarmiacie wór karmy :crazyeye::crazyeye: u mnie to idzie 15 kg miesięcznie na te dwa żarłoki :diabloti: a Tajdzia choć grubasek to je mniej niż chudzinka, mięśniaczek Lirka! z kiedy to zdjęcia Ariuli??
×
×
  • Create New...