-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
bo ja widzę predyspozycje a One wady :diabloti: czyli do spaceru dziś nie doszło? a Ziunia na bazarku była?? banerek mam w podpisie :razz:
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]GÓRKA [/B] znaleziona jako szczenie w lesie koło szpitala w Kielcach. Obecnie ma około 1,5 roku. W oczekiwaniu na dom wyrosła na śliczną sunieczkę. Jest spokojna i trochę wycofana, nieśmiała. Potrzeba jej obecności człowieka który poświęci jej czas. Sunia niekłopotliwa,cicha ładnie chodzi na smyczy. Jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i wysterylizowana. Posiada książeczkę zdrowia. Więcej informacji o Górce uzyskać można dzwoniąc na podany numer telefonu. Przebywa obecnie w hoteliku dla psów w Janowie Lubelskim. W przypadku znalezienia domu w innym rejonie - pomożemy z organizacją transportu. [B]kontakt w sprawie adopcji:[/B] tel. 0503 683 050 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/CENTER] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
macie jakieś lepsze zdjęcia tego szczeniorka ? sunia bardzo ładna! gdyby tylko znalazł się jakiś kąt dla niej... erko, a Pan z Wrocławia oferował tymczas dla szczeniaków z sunią czy tylko szczeniaków? :razz: -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
bardzo fajne zdjęcia :lol: i można teraz nowy tekst do ogłoszeń zmontować... coś skombinuję zaraz -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a miało być tak pięknie :shake::shake::shake: co teraz z tym złapanym szczeniorkiem z Tumlina? ma jakiś dt... czy wrócił pod chmurkę...? -
Weszko Weszko, co tu taka cisza????? nie będzie dziś opowieści żadnych? ani zdjęć ani nic....?? :razz:
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jeszcze jedna osoba z aussikowego ma możliwość tańszej kastracji na sggw. chyba wieczorem każdy będzie wiedział więcej to zrobimy naradę.... -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
fizia dzięki... jakaś nieprzytomna jestem... mam przecież w ogłoszeniach :evil_lol: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
wiem,że to okresowe ale daje nam rozwiązanie i czas i małe koszty. kastracje może przeprowadzić ds to załatwiać?? clo, podaj mi proszę swój nr tel na pw -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Renata z forum aussie, zaproponowała chemicznie. Jest z Warszawy i ma środek (Suprelorin) koszt ok. 20 zł byłby to najszybszy efekt i rozwiązanie na już. -
ja mam 2 ogony kocie w domu. Jeden - zero problemów z kłakami, drugi co tydzień się dusi. więc to zależy od kota
-
niestety trzeba. w zależności od rodzaju sierści skłonność do zbijania kulek kłakowych w kocie jest różna. zapchanie kłakami może doprowadzić nawet do śmierci! dlatego co jakiś czas trzeba odkłaczać albo trawkę posiać żeby sobie kot obgryzał i jest ok ;)
-
ja też poproszę nr konta erki, wkrótce będzie mi potrzebne :razz:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
dzięki Magda, poszukam ;) moje są w miejskiej, safe-animal i petbase wydawało mi się,że jedyną ogólnopolską była identyfikacja.pl czy to się zmieniło? -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
oby oby:multi: wklej Murko zdjęcia (jak jeszcze masz dziś siły) to ruszymy z ogłaszaniem;) -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
napisałam też do 2 innych osób odnośnie kastracji -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172143[/url] Górka -
Puchu, tu jeszcze CI nie dziękowałam ;) bardzo bardzo, za serce :loveu:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
a teraz do Rudzi dołączyła i inna kielecka sunia- Górka. tak więc wsparcie bardzo potrzebne!! i ogłoszenia..... -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Mudiku może wiesz gdzie w stolicy taniej kastracje można zrobić? albo chociaż w jakiejś przyzwoitej cenie. pies tak około 15 kg chyba... pomóż -
Gratulacje!! :-) ja niestety w tym tygodniu nie dam rady. dopiero w sobotę ale to Was już nie będzie :shake:
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ok, to daj znać jak tylko się dowiesz teraz już nie ma odwrotu!!;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki,żeby te wszystkie wieści się spełniły!;) co do tych maluchów spod chmurki to jedynie razem z matką. całą paczkę od razu trzeba zabezpieczyć. W Kielcach innego hotelu jak ten co za 10 dni będzie zamknięty nie ma :-( -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]ma pogrubienie, podświetlenie i wyróżnienie[/QUOTE] czyli to co trzeba :multi: clo, dopytaj swojego weta o kastracje. Cena koszmarna. We Wrocku można dużą sukę za 250 wyciachać a to przecież mały samiec więc zabieg prostszy ;) nie żebym marudziła ale trzeba zrobić rekonesans cenowy. jeżeli masz jakiś swoich wetów zaufanych albo takich co masz blisko to możesz mi przesłać na pw numery kontaktowe. podzwonię i się dowiem. Nie znam niestety wetów Warszawskich -
dalekiego Wrocka :eviltong: oby ten ruch w adopcjach trwaaaaaaałłłłł :lol: