-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ale jak znacie kogoś kto z Gdyni do Kielc na wystawę jedzie to molestujcie! to największa szansa na transport teraz ;) rozpoczęłam nagabywanie, niestety bezskutecznie na razie -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
napisałam na transportowym tu i na miau. trzeba popytać na wątkach wystawowych , w końcu niedługo wystawa w Kielcach, a nóż ktoś z Gdyni będzie jechał -
oj, jak bosko! to przemyślę termin i dam znać ;) pewnie chcecie w szczytnickim?
-
która gadzina z Tobą przyjeżdża?? ja bym znalazła czas na spacer. Lire mam nie na chodzie ale Tajdziora niezgułę chętnie wyszumię :p
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
ja nie pisałam, bo szczerze powiedziawszy czekałam na Twoją Murko odpowiedź. Rudzia wiadomo, pies specjalny i forma transportu też. dlatego wiemy przynajmniej jak teraz szukać ;) -
te krótkowłose bordasy dużo bardziej mi się podobają choć i tak nie przepadam za wyglądem tych psów. poza jedną suczką borderką, którą "mogłabym mieć" oczywiście umownie - w każdej chwili. Absolutnie mnie zachwyca i wyglądem i temperamentem :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Chelsea [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7343/img5861o.jpg[/IMG] znowu zafaflam offem galerię :diabloti:
-
noo, bazarek przerósł oczekiwania :lol: tylko teraz dla mnie full roboty więc w dalszym ciągu nie mam czasu na galerię :evil_lol: do końca tygodnia malowanko tych wszystkich "fantów" i w weekend sesja zdjęciowa :p ale co,będą psiny miały prezent na święta!! Betelku - nie używam tabletu tylko farb i pędzelków, bo to przecież najprawdziwsze na świecie obrazki. nie komputerowe :cool3: o czym wiem najlepiej, bo każdy w końcu z licytujących chciał olejnymi farkami na płótnie... więc smród terpentynki i werniksów stale mi przypomina o bazarku :diabloti:
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no i jak tam Bardzik?? odjajczony już?? :cool3: jak się macie? -
czy jedzie ktoś z Wrocławia na samą niedzielę i mógłby zabrać 1 osobę bez psa?????????????
-
oj, jakby było dobrze gdyby tą z Tumlina udało się dać do hotelu
-
ja nie, bo mam słabe nogi i nie utrzymam 21 kg :diabloti::diabloti::diabloti: będę oryginalna :evil_lol:
-
ło ludzie, to w ilu halach to ma być? zważywszy na moją "super orientację" na pewno Was znajdę... aha .. już to widzę :shake::evil_lol:
-
Vespuśce powoli zaczyna formować się zgrabna bródka :razz: to już prawie sznaucer :lol: tylko oczy pod grzywką się zapodziały
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
rozglądam się po forach za transportem... tylko samochodowy wchodzi w grę co? -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb::loveu::placz::loveu::lol::multi::iloveyou::Cool!::klacz::sweetCyb::sweetCyb: i to jest to, na co wszyscy czekali :loveu::loveu::loveu: -
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Od-Nowa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
okropne zdjęcia, wstrętne, obrzydliwe fuuuuuuuu :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: więcej tu nie wejdę!! obiektyw też okropny, wstrętny i feee.... bo nie mój :-(:-(:-(:diabloti::diabloti::diabloti: :p dawaj więcej Piega!!!!!!! -
ariss, a powiedz mi bo nigdy nie byłam w Poznaniu na wystawie. To miejsce w którym się będzie odbywać jakieś sensowne jest do zdjęć?? czy nie bardzo? bo ja mam strasznie ciemne szkła i nie wiem czy w ogóle sens targać złoma.
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Górka ma alegratke ;) i allegro jeszcze ale takie normalne i gumtree Warszawa też miała ale lepiej odnawiać zawsze tam ;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
ja o dzieciach nie mam pojęcia ale z racji inż wpisanego w tytuł zachwyciły mnie 3 kołowe wózki :diabloti: możesz jedną ręką prowadzić jak na wspomaganiu a w drugiej 3 Mudiki prowadzić :evil_lol: rewelacja trójkołowce!! -
a to nie wiedziałam! w jeden dzień chcą obrobić wszystkie grupy? zdolniachy... bój się bój :cool1:nie wiem czego, tak profilaktycznie :diabloti: będę bez kundliczków niestety ;)
-
będziemy w niedziele ;) znajdę CIę :cool1::diabloti:
-
ja tak bym jechała pobłąkać się, poplotkować a od nas z klubu jadą na pokazy ale dyscypliny której ja nie trenuję ;) więc miałabym czas na spytki :diabloti: :cool3:
-
w Poznaniu będziecie na wystawie?
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
cóż to za żarty znowu ?? nic nie rozumiem... ale może to ze zniecierpliwienia na niedzielne wieści :p -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jaaga, co za niespodzianka ze Stellą :lol: oby tak dalej z domkami!! :p proszę polować cierpliwie z aparatem na Fuksika!