-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
dobranoc Dobciu.wracaj szybko. zdjęcie na dobranoc śliczne po prostu. nie wiem który mniejszy jest w tym łóżku. bo Negruś zwinięty w kłębek mniej zajmuje miejsca niż Azuś :lol: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
to nie wiem za co kciuki trzymać. wiem,że Was już kocha bo widziałam:loveu: oj Zgredziu Zgredziu:shake: oby było dobrze -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
co by nie przeoczyć i teściowej na odcisk nie depnąć:cool3: trzymamy kciuki za join-up Zgrredzia z królikami.Powiedz mu ,że musi być grzeczny bo jak on potem sie domyśli co źle narobił:razz: a macie zdjecie domku nad morzem:cool1: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
jak sie czuje czarnulka dzikuska Sawa?? -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Pum Gepard Brudny Gepard Nosorożec:lol: : [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/217/47eo2.jpg[/IMG] piękny kolor orlików macie -
to się nazywa posągowa piękność:lol: [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/8931/tnp5180031dr0.jpg[/IMG] kawalerowie u stóp leżą!!
-
jamnika miałam na myślli mag.dy bo to u niej nałogowiec psujący dzwonki. a że Saga foks to widać "pełną gębą":evil_lol: a nie chciałybyście do koopy, razem kupić torebek na koopy?? bo dużo taniej jak się koopuje 1000 od razu. no jakby się 5 osób złożyło to byłoby ok. Są chętni?? nawet z kosztami przesyłki się opłaca. jeszcze sprawdze ile to dokładnie wyniesie. bo trzeba skomplikowane doliczenie vatu wyliczyć;)
-
oo to świetna cena:crazyeye: tylko ,że jak się zamawia to jeszcze koszty przesyłki dochodzą. na razie nic nie potrzeba.poczekamy,zobaczymy. a co to za zdolny Jamnik ,który robi operacje serca piłeczki metodą wziernikową :cool3: :lol: Jak u Sagi piłeczka przetrwa tydzień to znaczy ,że jest niezniszczalna:evil_lol: może byłoby zdjęcie Sagi z piłeczką.
-
a my z kolei jak obejżeliśmy filmiki Misiowe to już oglądaliśmy jak film pt: Lira za 4 lata:loveu: żeby ona jeszcze taka odważna jak Misia była:cool1: ale może na to trzeba te 4 lata poczekać :lol: ściskamy Was mocniasto
-
Izunia:"[I]Misia zaczela sie bawic :multi: Zaniepokoilo mnie tylko to ,ze w przypadku piszczacych zabawek , troszke dziwnie sie zachowywala. Zaczela piszczec , jak jej rzucilam piszczacego jezyka to przyniosla go sobie na fotel a potem zaczela sie tak ukladac by przykryc go brzuszkiem,popychala go pod brzuszek, zamiast podgryzac to je wylizuje :huh: Wyglada to tak jakby pielegnowala maluszki . Znosi te zabaweczki , jest ich kilka i wszytskie rowniutko pysiem pod brzuszek. Co o tym myslicie? Moze narazie jej je zabrac ,by zapomniala , w koncu niedawno miala mlode."[/I] :-( :-( :-( bardzo się wzruszyłam.kochane sucze mamisko:loveu: :loveu: :loveu: filmiki oglądałam. piękne są.ale najlepsze zdjecia Misi w tej zieleni i jej wielka radość:lol:
-
:diabloti: pierwsza
-
fresbee albo freezbi nie wiem jak się pisze w każdym razie kupiliśmy:evil_lol: ale jeszcze nie testowane na zwierzętach:lol: zdamy relacje po. a piłka z kolcami jest firmy Hilton i np.do kupienia w tesco za ok. 4.50 .
-
a przepraszam to nie biedronki...:lol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/249/13f30f93c4dc16e0.jpg[/IMG]
-
o nie na smutno to pić nie będziemy:shake: może wspomnienie wiosennych biedronek serca rozgrzeje:evil_lol:
-
co swiętujemy co?? czy lać i nie pytać:diabloti: :megagrin:
-
o nawet rekomendacja zadowolonego użytkownika:lol: cena też fajna. a od Auto Od-Nowy niejako się zaczęło bo mi ta reklama na fotosiku lata.a że wątek nowy to jakoś się poskładało:cool3:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37540"][IMG]http://images20.fotosik.pl/358/9209ce8d81ebd335.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37540"][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/a117d39202a181bf.jpg[/IMG][/URL] moze być?? mam ciągle problem z napisem, bo nie wiem co wpisać. żeby krótkie było a z sensem. no i samo pismo też nie jest do końca czytelne. ale dopiero się ucze robić wiec o łaskawość się uprasza szczeniakolubców ;-) -
ja też!!Czaruś-Czarnuś szuka domu!!
-
Saguś dla Ciebie specjalnie i dla tych z podobnym stanem niebycia u piłeczek REKLAMA-hicior!!:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/120970e8803ac1ec.jpg[/IMG][/URL] jest już tydzień i jak na razie niezniszczalna:multi: gumowa-kolce twarde,piłka nie za bardzo. odbija się jak kauczukowe i ma w środku metalowy dzwoneczek.super!! to ile ich wysłać:cool3:
-
[IMG]http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/410.jpg[/IMG]zobaczcie jaka podobna do Liruni:crazyeye: to sunia z Katowic, 2 letnia.no oczywiście,ze piękna:loveu:
-
w okolicy odbywają sie imprezy plenerowe teraz. więc na spacerach mijamy tłumy ludzi. a wczoraj nawet była na koncercie. w naszym ukochanym parku przyłapałyśmy przypadkiem baraszkujące pary:oops: :cool3: ,które zostały mocno obszczekane za nieprzywoitość:evil_lol: a teraz kilka fotek z chwil odpoczynku:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/357/aa9ca3a2c48ba91b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/357/1b31efcb396d4f31.jpg[/IMG][/URL] tu mina pt: "Jełopek" tak na nią mówię czasem:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/357/e108a2564173fd99.jpg[/IMG][/URL] a czy wiecie,że w przedszkolu ludzie na nią dziwnie patrzą myśląc, że to bardzo groźny pies:razz:
-
Lirka już po śniadaniu, wylizuje ostatnie drobinki ryżu z nosa i zabiera się za łobuzowanie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/301/c066e1e71857e1a5.jpg[/IMG][/URL] okropna ta mina prawda?? żebyście mieli jednak przed oczami obraz aniołka na dalsze opowieści taka fotka uratowana bo nie wyszła kompletnie ale mina cudna:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/357/9519ea84e616f0f0.jpg[/IMG][/URL] u nas ostatnio bardzo pracowicie.całe dnie przy kompie albo cały dzień ganiania. Liruś znosi dzielnie to,że nikt juz nie ma siły się bawić. ale jutro już sobota więc będzie spokojniej:lol: Do kochanego TZ przekonana w domu bardzo. i widzę,ze on coraz bardziej też. wylewny w okazywaniu uczuć to on nie jest na pewno! a jak sobie czasem "rozmawiają" to z radości serce ściska:loveu: na spacerach nie jest tak różowo. Jak idą sami to Lirka posępnie drepta na boki (wiem bo ich wczoraj szpiegowałam :evil_lol: ) snuje się cichutko i strachliwie. jak już się ujawniłam to w szalonych susach i szczekaniu pognała ochoczo na dalszy spacer:lol: no widać na wszystko musi być odpowiedni czas. To z ich wczorajszego łobuzowania:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/357/1b310011c3094d85.jpg[/IMG][/URL] co jeszcze? Lira znalazła sobie nowe miejsce. po unicestwieniu 2 kocyków i wyszarpaniu znacznej części wypełnienia swojego łóżka zamieszkała... pod naszym łóżkiem:roll: :lol: wpadła jej tam ukochana zabawka i przez godzine próbowała się do niej dostać. piski, szczeki, wtaczanie się po kawałku pod łóżko z wielkim strachem i tak od nowa. jak po dobrej godzinie udało jej się wyciągnąć to stwierdziła,że to dobra zabawa i sama sobie wrzucała tam zabawki a potem poszła spać:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/301/74f9bad1992e9c79.jpg[/IMG][/URL]
-
[U][URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=58747][IMG]http://images20.fotosik.pl/356/d715cd755225ad7d.jpg[/IMG][/URL][/U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=58747"][/URL]
-
dziewczyny kochane bardzo dziękuje:loveu: :calus: :Rose: gdzybyście wiedziały ile to nerwów kosztowało:mad: ale przynajmniej alarmowe bannerki robić już moge;) dzisiaj opowieści wieczorem dopiero bo padam na r.y.j.e.k. ze zmęczenia:cool1: zabieram więc Lirko-poduszke i idę pospać:lol:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to już z nowego domku?? ale ona będzie piękna jak wyrosnie:loveu: bo teraz to najpiękniejszy na świecie niedźwiedź:lol: