-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
:cool3: ale chętnie pośle syneczka do dobrego domu
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65671"][IMG]http://images21.fotosik.pl/328/f3f16015fca31ec7.jpg[/IMG][/URL] troche zaszalałam z kolorami. to wersja pierwsza. jakie wrażenia??:cool3: ma odnośnik do pierwszej strony wątku.
-
[URL="javascript: window.close();"][IMG]http://upload.miau.pl/3/10903.jpg[/IMG][/URL] cudo. i znowu jakie podobieństwo!! nie wiem czy widziałaś pozostałe jej maluchy, ale tylko Lirka i jej brat z umaszczenia tacy do Misi podobni. ale z charakteru chyba najbardziej Mona (Mona Lira). bo Lira strachulec a Florka wielki łobuziak i rozrabiaka.;)
-
serwery dzisiaj nie chcą współpracować, nie mogę pododawać zdjeć. to 3 które udało się wstawić. głupie miny :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/382/8fc7f5ba7c93c6e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/382/bcdfc359839f0a70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/382/cdb70692b7e0f74f.jpg[/IMG][/URL]
-
Saga - zaraz będą :evil_lol: świeżutkie cieplutkie :p *zaba* - oo to moze Lira pewnego dnia przemieni się w briarda :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='Cambel']Wg mnie najpiękniejsza :-Pquote] bardzo nam miło :cool3:
-
mamy flexi comfort compact 2 sumertime- pomarańczowo-żółta. sprawdza się świetnie i psa "chodzenia ładnego na smyczy" można na niej pierwszorzędnie nauczyć. i bardzo polecam właśnie te comfort (z gumowaną rączką) bo są bardzo wygodne w prowadzeniu, nie wyślizgują się, nie odparzają itd.różnica w cenie chyba nie jest bardzo duża
-
pewnie,że z chęcią zrobie. masz jakieś marzenia co do banera?? któreś zdjęcie jest ulubione?? no i jaki napis?? czy mam wybrać wszystko?? zaraz moge zrobić wstępną wersje. ale skompresować i wstawić to dopiero wieczorem bo będę na drugim komputerze i tam mam lepszy do kompresji program.:lol: czekam na sugestie i marzenia;) hym hym, co do tej dumy to jeśli można tak powiedzieć to nie jest to uczucie platoniczne:loveu: Bardzo bardzo bardzo się z Misi i jej szczęścia cieszymy. najbardziej to wzruszają mnie twoje opisy ze spacerów. to jak ona sobie podskakuje czasem jak żabka (przerośnięta:cool3: ) bo córka robi tak samo :loveu: albo czasem idzie przymulona troche... a potem hyc i skacze na 1.7 metra z miejsca dając buzi :crazyeye: :evil_lol: to najwspanialsza rasa na świecie takie "Misie"
-
:loveu: piękne zdjęcia Misiowe . i chyba już niedługo nie samotne bo dojdzie nowy piesek?? też się nad tym czasem zastanawiam ale nad Lirką dużo pracy i myślę,że to bardzo bardzo za wcześnie na takie pomysły. może chciałabyś Misiowy baner mieć?? bedę zaszczycona mogąc go robić:loveu: :multi:
-
o mila_2, Dobcia bardzo dziękujemy za miłe słowa:loveu: weterynarz powiedział nam to samo. że jest w b.dobrej kondycji ,że to taki jej urok po prostu - "charcia budowa" :cool3: (taki z niej chart jak ze mnie modelka :p ) tylko ,ze jak patrzę na Misie -mame, to ciąfle mi się wydaje,że jest za chuda ;) a najlepiej jak gdzieś idziemy i ona się przrstraszy czegoś. kuli się cała i przechodnie mówią: "[I]ojej jak się boi, a jaka chudziutka[/I]" :roll: zaczynam 2 dzień walki z opornym komputerem... Andziu to przechodzi prawda??!!:roll: a jak nie to sobie zrobie wolne i pojade za miasto:multi: :evil_lol: nie no nie.. trzeba robić
-
[IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/DSCN5911copy.jpg[/IMG] kolorystycznie super zgrani :evil_lol: [I]ciepłą barwe Cleo podkreslają kolorowe poduszki :lol: [/I]
-
[IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4530/tnimg1583uv5.jpg[/IMG] Każdy ze swoim patyczkiem.:loveu: czekamy na zdjecia ogrodu- dżungli:evil_lol:
-
oj jakby było pięknie!!:loveu: Czarnusiu-Czarusiu uda się uda wierzymy!!
-
to jest właśnie dziwne. Lira rośnie, je, a prawie nic nie tyje. no jakieś tam 3 kilo ale nic więcej. była odrobaczana. dzisiaj kupiłam tabletki i jutro kolejny raz odrobaczymy bo to aż podejżane. no fakt faktem,że biega dużo ale chyba nie na tyle. jak tu przytyć malutką??
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
to chyba z grupy tych owadożernych. taka przerośnięta rosiczka bo jak na dzbanecznika brzuszek za mały :loveu: -
o jakie wieści czytam !! zmieniła eria stadko na wyzła i hipopotama :cool3: to może i basenik ma dla nich na taplanko w ogródku:lol:
-
musiałam sobie tu przyjść bo mnie dziś kompter dobija i gra na wszystkich nerwach. właściwie nie komputer tylko jeden durny zupełnie program :shake: :angryy: :mad: medytacja może pomoże... Liruś powtarzaj OMmmmmmm:p .........
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jak to nie rasowy?? taki piękny Negruś z sarnią dupcią??!!:crazyeye: niemożliwe -
o matko to piękna wiadomość ,ze jest dom dla Ciri!! :multi: na kieleckim-szczeniakowym o tym nie było
-
Gem, Fuscia napisała wcześniej : "[I]Iwop, to nie dokońca tak jak piszesz... Nie będę tłumaczyć Pani Marioli ale to nie jest takie proste jak myślisz i nie znasz powodów jej decyzji... Ehhhhhh, szkoda że tak wyszło..."[/I] nie znam tej osoby, może powód był poważny. tego się pewnie nigdy nie dowiemy. teraz najważniejsze domy ustawiające sie w kolejce!
-
Fusica, wszyscy o tym wiedzą,że działałaś w dobrej wierze ;) p.Mariolu - jeżeli pani czyta ten wątek to wie pani jak bardzo liczyliśmy na to że Murat znajdzie dom.skupiając się bardziej na Bazylu. zrobiło się tu zamieszanie w ostatnim czasie bo za dużo było niejasności. rozumiem ,że decyzja trudna ale pies wspaniały. Na pewno przestała by miec pani wątpliwości czując ciepło jego ciała leżącego przy nogach. przestraszya sie pani i rozmyśliła.szukanie domu trwa dalej. Proszę przemyśleć jeszcze raz całą sprawę. wiem co to strach przed nowym psem. wiem ,ze on mija.
-
a może p.Mariola czytała ten wątek?? pchamy Murata i Bazyla do góryyy!!
-
uuu dziki uuustraszna rzecz... kiedys jechałam z koleżanką konno przez las..właściwie zagajnik. często tam sarny przecinały drogę wiec byyśmy przygotowane na niespodzianki ;) ale tego dnia to był szok..usłyszałyśmy stukot kopytek na sniegu (czy to możliwe?? moze skrzypiał hm..) i tuż przed nami przeciął drogę korowó: mama dzik a za nia 6 dzieciaków jej wielkości już....:crazyeye: :eek: zamarłyśmy z wrażenia, konie też a stadko sobie poszło dalej:lol:
-
ojojojoj wstaliśmy wstaliśmy, co to za hałasy :razz: DZIEŃ DOBRY *zaba* przy takiej temperaturze trudno sie odkleić z łóżka. Dzisiaj widać jednak poprawę. jest miły chłodek... moze to niż znad Danii w prezencie od kogoś bliskiego??:lol: bGirl, Dobcia - stajnia to jedno z jej ulubionych miejsc. taka się robi tam WAŻNA :cool3: pilnuje, zagania, obszczeka czasem. poznaje nowych psich kolegów i niezbyt chetnie, doczepionych do nich ludzi:cool1: Dobciu widziałam u Ciebie konika, prosze o niego dbać i Hasankiem nie straszyć;) i najmmilszą chwila poranka witamy mila_2 :multi: mam nadzieję,że zostaniesz z nami na dłuzej:lol: podglądaliśmy Bete od maleńkości do dziś. piękna smukła panienka z niej wyrosła:loveu: a jak pracujecie nad fiigura to moze też skorzystamy:cool3:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
J a chcę do takiej pięknej wody:placz: choćby nawet w kagańcu ia na smyczy:cool1: