-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
:loveu:Sagusiuuu myślałam,że jedna Lira to szczęście ale 2 to już niebo:lol: a czy właściciele Mony-Liry (ale wyszło Mona Lira:evil_lol: ) nie chcą na dogo się pojawić. no wiem ,ze nie kazdy ma czas ale takie mam marzenie małe. Ona nam się też bardzo podobała ale Lira od początku prowadziła. napisałam na wątku Florki ale nikt tam się nie odzywa. ale fajnie jest zobaczyć jak każda z nich jest inna i z wyglądu i charakteru. Ile było Misiowych szczeniaków?? chyba wkleje zdjęcie sióstr zaraz (bo sobie pozbierałam , a co!) no i prosimy o zdjęcia Sagi bo coś nam się jej pani wykręca:razz:
-
Jak tam Inka dzisiaj?? co zostało nadgryzione "zębem czasu"?:razz:
-
no to czasu nie tracimy i na pierwsza podrzucamy;)
-
nadajemy z krainy deszczowców*stop*kupiliśmy ponton*stop*i błony powoli nam rosną*stop*... dzisiaj mija miesiąc od kiedy Lirutek jest z nami:loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu:
-
witamy! ale piękny zestaw czarno -biały :loveu: to jak podróże Guliwera w realu. raz się było malutkim raz olbrzymem:razz: jak się macie dziś??
-
nowy dzień i jakie wieści??
-
Dziękujemy :B-fly: chciałam tylko zdjęcia wstawić ale jakoś tak historia sama się ułożyła:lol: ona na prawde jest niesamowita. nie tknie nic od obcego.burczy itd. wczoraj było kilku gości więc prób było więcej. Goście nie istnieją w obliczu piłeczki. przechodzi koło nich itd ale podejść dać się pogłaskać co to,to nie.Przychodzi do mnie i leży przy nogach. no nawet na paróweczke się nie pokusiła. a jak Kolega przekroczył próg pokoju to się rzuciła jak dziki osioł na nie. Na szczęście mamy cierpliwych ludzi dookoła więc nikt się nie zniechęca. Eria, nie wiedziałam że takie ograniczenia do podpisu. no zmieniłam ale tu dla przypomnienia wklejam :evil_lol: , panie adminie bądź pan łaskawy;) :chaos: [B][COLOR=#8b0000]PSY[/COLOR][COLOR=#ff0000] Z [/COLOR][COLOR=darkorange]KIELC [/COLOR][COLOR=darkorange][COLOR=yellowgreen]CZEKAJĄ[/COLOR] [/COLOR][COLOR=darkorchid]NA [/COLOR][COLOR=royalblue]DOMY: [/COLOR] [/B][COLOR=yellowgreen][B]szczeniaki: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37540[/URL][/COLOR] [COLOR=yellowgreen][B]starszaki: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042[/URL][/COLOR] [COLOR=#9acd32][B]a tu ich strona domowa: [/B][URL]http://www.swietokrzyskie.schronisko.net/[/URL][/COLOR]
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no ale ktoś cffaniaczek jest:razz: na cały czas kłopotów dogo sobie pojechać i wracać na gotowe!! bedzie Was to kosztowało duuuużo nowych opowieści i conajmniej 3 zdjęcia z plaży :evil_lol: wracajcie już co??... -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
na wątku transportowym ANECIORECZEK wczoraj napisała: "Przypominam że jedziemy z ZonkOne 19 maja[COLOR=red] z Katowic/Sosnowca do Poznania i 20 maja z Poznania do Sosnowca/Katowic[/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black]Możemy zabrać coś! :smile:"[/COLOR][/COLOR] może udałoby się przewieźć małego z Kielc do Katowic?? to już bliżej -
[quote name='eria']noszę aparat na spacery w takiej torebce-saszetce na biodra, a ona jest czarna :cool3: znajduję odpowiedni obiekt, wyjmuję aparat, zdejmuję saszetkę, ustawiam za obiektem i focę :evil_lol: tylko czasem wyjdzie niejednolicie czarne, to poprawiam w PSP ;) p.s.odwiedziłyśmy się w tym samym czasie:evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: diabelska prostota!! a już obszukałam dzis aparat bo się zmartwiłam,że przeoczyłam taką fajną funkcje :lol: dobranoc kochani :loveu:
-
noc ciemna nastała, gościa zniecheciła poszedł sobie gość, a radość wróciła! rzuciła się psinka na rząd pokuszenia i pożarła wszystko , do ostatniego tchnienia! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/265/e72d644ac01b181a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/265/b4ce021c753aa4cd.jpg[/IMG][/URL] gościa wylewnie pozegnano, warczeniem,szczekaniem,chrapaniem w tonie piano [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/265/76db6bbad222eaa3.jpg[/IMG][/URL] a teraz znów szcześliwe mordeczki bo w brzuchu siedzą owe PARÓWECZKI!!:multi: :multi: :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/265/5f6b52ef4e58fc98.jpg[/IMG][/URL]
-
w wielkim mieście się zdarzyła ta historia ... rzecz by nazwać można było "mojra" ( bo myślą przewodnią była zbrodnia) i nie pomoże tłumaczenie... bo to po prostu przeznaczenie! w ciemnym pokoju, nisko na ziemi, zebrał się krąg parówkowych "cieni" co, za zadanie - walczyć ze złością miały. Złością do gościa sznur owych cieni, ręce ustawiły kochane, choć dobrze chciały sprawiły rane w sercu malutkim , pieska miłego co nie pokusił się (o nie) do złego :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/265/2473143dc3b0fb83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/320/48c6f1a64a6fe09b.jpg[/IMG][/URL] oczy łzami zaszły,w brzuszku wstąpiły kiszki odwrócił piesek wzrok jak, od lustra,czyniły to bazyliszki! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/265/2757ba50e5bd79da.jpg[/IMG][/URL]
-
dzisiaj mamy dla Was historie z dreszczykiem :diabloti: w kilku odsłonach bo będzie długa!! ZAPRASZAMY!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/320/30b6764c9a40aa22.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red]+ pewien przyjaciel (główny sprawca ) mina jego posępna i niedostepna więc zdjęcia brak :diabloti: [/COLOR]
-
też mamy taką smyczke ;) a poza nią zakwasy na kciuku :evil_lol: stop, luzuj stop luzuj... :lol:
-
ooo , a ja mam Canona powershota a 610. jak można zrobić makro na czarnym tle??oświeć duszko :cool3:
-
eriao ja cie!! dobrze że tym gołym tyłkiem nie trafiłaś w jeża !!!!!!!!!! ale by była jazda :diabloti: :diabloti: dobrze że Cię nikt nie widział :evil_lol: uuu , to przesłanie dla wszystkich pesymistów! trzeba się cieszyć i pamietać,że zawsze może być gorzej jak widać:lol: kolega opowiadał nam historie,która się wydarzyła na stoku.jakaś kobieta "za potrzebą" skręciła ze stoku w okoliczne drzewa. Nie odpieła nart i w "trakcie" zaczęła zjeżdżać.pewnie nikt by nie zauważył ale ona jechała i wrzeszczała w niebogłosy :evil_lol: oj sie dzieje czasem. *zaba* a cóż innego jak śmiech pozostaje :cool3: w takiej pozycji patrzy się na świat z innej perspektywy!;) Witamy oczywiście u nas:multi: PYTANIE na DZIŚ: czy mieliście posłanie tego typu: [URL]http://www.allegro.pl/item191006250_wielkie_legowisko_dla_psa_120x90cm_dwukolorowe.html[/URL] czym ono jest wypełnione?? musze kupić małej nowe łóżko.bo ona ciągle wyszarpuje flaki ze swojego. toże wyszarpuje to jeszcze nic. najgorsze ,że ona je też zjada czasem. skąd wiemy nie powiem :razz: bo nam zamknął watek za nieprzyzwoite treści! chyba,ze mozecie polecić inne? w cenie rozsadnej. podobają mi się te łóżka ze ścianka dookoła. chyba Lira tez by sie lepiej czuła w takim. Ona nie śpi nigdy z kołami do góry. wiecie jaka jej reakcja na strach-brzuchem do ziemi przywiera.śpi na boku a brzucho daje do głaskania. jak robimy przegląd kleszczowy to panika. trzeba najpierw długo głaskać i dopiero. myślicie ze coś takiego przejdzie?? o turlaniu nie ma mowy. chciałam jeszcze opisać jedno zdarzenie ale wystarczy,ze dzień szary i znowu spadnie deszcz
-
poniedziałek był i sie zmył. mam nadzieję,że domek nie!!
-
witamy!!:multi: cieszymy się że kudłato-ogoniasta Inka tak dobrze trafiła. i że z tego nieba w kolorze inki, lub turka jak kto woli, będą relacje :razz: trzymaliśmy za nią kciuki a kieleckie ciotki to chyba wstrzymały oddech jak pojawiła się szansa. Inka nie tylko kolorowa na zewnątrz. w środku tych kolorów na pewno miliony:loveu: miłego poznawania a tymczasem dobranoc zapomniałam: na zdjeciach to trudno odgadnąć jaka ona jest duża.na kanapie taaaka malutka a przy taboretach wielgachna. ale to pewnie te stołeczki takie malutkie...
-
opowieści dziś nie będzie. jestem przelotem tylko ale zdradzę,że na ulicy obok kręcą super-nianie!!!!!:lol: jeżeli możecie to zaglądnijcie na ten wętek zwłaszcza Ci z okolic Warszawy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5252642&posted=1#post5252642[/URL] skradziono psa (osobie z innego forum )wraz z samochodem!!:angryy:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to może dodać też że na trasie Kielce-Wrocław?? "możemy go tu przejąć";) i przekazać tej koleżance -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/334/84ry8.jpg[/IMG] taaaaak to jest na pewno pies bojący sie wody:loveu: kochani jesteście!!:multi: -
ludzieeeee!! bo skonam ze śmiechu!!oto nasza dzisiejsza przygoda!!:diabloti: :cool3: poszłyśmy na wieczorny spacer.ganiałam z sunią pod skarpą. tzn ja dołem a ona na górze, skacząc w różach... ja w dresiku bo stwierdzilam ze na wieczorny spacer moge sie nei przebierac. no i dresik ciagle spadał ... :cool3: biegałam i trzymałam ... ale potem Lira chciała do mnie z góry przybiec . zrobiła susaaaaaa!! i przywaliła mi w nogi ściągając jednocześnie spodnie :crazyeye: a ja jak długa leżałam z gołym tyłkiem w błocie!!!! bo u nas ciągle pada!!:shake: no powiedzcie gdzie by człowiek takie atrakcje przeżył :evil_lol: całe szczęście że to wieczorem i chyba nikt nas nie widział:cool1: standardowo spotkałyśmy mase jeży. jest ich tu bardzo dużo, a przecież to środek miasta:razz: a żeby przybliżyc sylwetke aniołka płatającego psikusy swojej pani fotka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/106/6ab1dbad3dd0224b.jpg[/IMG][/URL] nielegalne wdarcie na z góry upatrzone pozycje:roll: chciałam dodać,że to nie my podkładamy jej piłeczke do zdjęć. ona po prostu nosi ją wszędzie ze sobą. bo nie znasz chwili... a ktoś rzuci ;-)
-
dziewczyny gdzie Wy sie zapuszczacie??!! a mam też pytanie o obróżki pchłowo-kleszczowe. Czy one na prawde działają pół roku?? tak mi powiedział weterynarz zachęcając do zakupu. ale na allegro je widziałam (dużo taniej) i tam w opisie byo chyba 3-4 m-ce. jak to jest??
-
w przypadku ćmy to powiem krótko: TO JEST TO!! po prostu cudo :loveu: a ślimaka to i na dłuuuuugim czasie chyba można :lol: zaraz zaraz a jakie to było forum??.... a tak coś pamiętam o psach chyba. czy one już na spacer nie chodzą:eviltong: ?? no chociaż jedno prosimy
-
po przedszkolu. przemoknięci do ostatniej nitki. padało bardzo ale jesteśmy twarde! tak jak i kilka innych osób które się deszczu nie wystraszyło. Instruktor z przedszkola zrobił nam miłą niespodziankę bo pozwolił chodzić dalej. momo wieku . bo ona zrobiła już duże postępy. Ogon nawet górował nad ciałem i bawiła sie troche z innymi. jest dużo lepiej. niestety dalej na ludzi warczy i się boczy jak instruktor do niej coś mówił. łatwo odwrócić jej uwage. bo jak się już ma zabawkę w ręce to mogłaby stać w tłumie psio-ludziowym a nic by nie zauwarzyła!! piłeczka, sznurek całym światem :evil_lol: z poleceniami też w miarę ok. nie idzie nam tylko zupełnie polecenie leżeć-zostań. leżeć leży ale jak ja tylko krok zrobie to zaraz się zrywa i jest obok. to chyba będzie najtrudniejsze zadanie dla nas. bo ona trzyma się mnie kurczowo. ale i tak jest z kazdym dniem coraz lepiej. czasami to małe zmiany ale zadziwiać nie przestają. a no i przechodzi nie tylko kładke ale i chodki i pochylnie i nawet tunele. myślę,że to wielki postęp!! teraz wielkie odsypianie czy nasi szacowni goście też mają doświadczenia z przełamywaniem małych i dużych oporów??