-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
o matko kochana!!!!!:lol: :lol: :lol: to jest boskie :evil_lol: :evil_lol: na banerek boskie:cool3:odbicie w lustrze Kamela:cool3: ale żubry na nie polują to moze trzeba mu to jasno powiedzieć i przestanie. bo to przecież nie po żubrzemu:razz: -
z tych brookatowych literek to prawie jakby śnieg pruszył... aj jak by się przydała ochłoda:cool1:
-
przepiękna historia :loveu: :loveu: :loveu: bardzo takie lubie:razz: a Kreonek pięknie wyglada z gumeczką nad malutka miseczką:cool3:
-
pchamy Czarnusia-Czarusia do góry!!!! chłopak sercem młody i latać umie ;)
-
hej biało-czarni, jak dzionek:lol: upał nie doskwiera obrośniętym?? zdjęcia wyjazdowe piękne ale same białe... gdzie czarne są?? czekamy i kciuki za zdrowie trzymamy;)
-
czy to było do mnie?? jak tak to bardzo dziękuję za rady :fadein:
-
o to oni razem?? nie wiedziałam. to dobrze. moze pokazać dziewczynom,ze nie cały świat jest straszny. ach jaki piękny obraz rodziny we wnętrzu się rysuje :loveu:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
*zaba* - pochwal się prosze , jaka u Was temperatura?? bo chyba chłodniej niż tu?? i chłodny wiatr od morza:cool1: dziś ma być ok 30 stopni ,może więcej nawet. chyba uciekniemy do Was z Lirką :cool3: No co tam słychać u Kamel-leona?? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
co tam u szczeniaków słychać?? który dziś do domu biegnie??:razz: -
zapomniałam do listy jej znajomych dodać beagla szt 1 (ostatnio go unikamy bo właściciel mnie przeraził :crazyeye: ), berneńka szt 1, dużego szwajcarskiego pasterskiego szt 1 (z chęcią na więcej bo przymierzał się do nieprzyzwoitości :roll: ech ta góralska krew) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/318/1964490c388f36d2.jpg[/IMG][/URL]
-
Oj z tymi przyjaciółmi to tak jest ,ze oni się tłoczą a Lirka przebiera i wybiera tych z którymi ewentualnie się pobawi :cool3: wybredniak. zabieram ją gdzie się da,żeby przyzwyczjała się do świata ale to długa droga. raz zdarzyło jej się posiusiać w domu ze strachu przed naszym kolegą, który owszem jest rubaszny ale o gołębim sercu. Ale to było raz i nigdy się nie powtórzyło. z traumatycznych przeżyć dostała też w stajni od źrebaka kopniaka. całe szczęście że od źrebaka bo mały i nic się nie stało. a już nauczyło ją,zeby trzymać rezerwę. bo ona konie polubiła prawie od razu mimo,ze takie wielkie.pchała się do nich zbyt ufnie. Na razie zdjęć ze stajni nie ma. bo i czasu jeździć brak:roll: naczytayśmy się o szkoleniach pt i to jednak nie dla niej. bo są tam też zadania, gdy inny człowiek musi podejść i coś tam robić przy psie, nie ma mowy wtedy o lękliwości. dlatego bardziej myślimy o drabinkach , płotkach, przeszkodach. jeżeli tylko pokocha je tak jak ganianie za piłką to sukces murowany :lol: No i pewnie,że lansuje kieleckie psiaki!! Za każdym razem jak ktoś zachwycał się Lirą to mówiłam,że jest bardzo podobna do mamy a jej mama szuka domu ;) ale na szczęście juz nie szuka:multi:
-
dobrze,że się nie odwiedzamy w domach :lol: :lol: bo nic by nie wyszło
-
o ja tu a cioteczka u mnie :lol:
-
fuuu.... fuuu.... i jeszcze raz fuuuu... trzeba było jakieś kwiatki wyhaftować dla ciotek :lol: a rzeczywiście Kreoś wśród sznaucerów najdostojniejszy. prawdziwy skarb masz w domu ;) na dodatek nie jeden:cool3:
-
zaglądam tutaj codziennie bo chłopcy zapadli mi w pamięć.podnosze i trzymam kciuki za pewny dom dla Murata i Bazyla
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
oj Ciotka, Ciotka... podryw na psa to jeszcze rozumiem ale tak publicznie,od razu wspólnie adopcje planować??!! i to w trójkącie:crazyeye: :evil_lol: no tak lato idzie:lol: czekam na ten domek nad morzem... i może jeszcze jakieś z urlopu z wodą się znajdą?? bo tęskno :cool1: -
Eria, fotki z wystawy ogladałam już wczoraj w nocy chyba. piękne.Brak bedlingtona też odnotowany. kiedys się takim jednym opiekowałam. U nas w kraju jakoś kiepsko z nimi. 2 lata temu na jakiejś wystawie był jeden i to taki... no nie do końca bedlingtonowaty :lol: a wśród flatów ma już lirka kilku znajomych ;) hmm.. chyba właściwie wśród samych rasowców... bo i labradory czarne szt 2, grzywacze szt 4 (choć to znajomość na razie raczkująca i pełna igieł) husky szt 2 i briarda szt 1 owczarka niem. szt 1. Kundelków jakoś brak... dziwne...
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/63746808a6ded771.jpg[/IMG][/URL] no dobrze, dobrze już. Odwiedzają i pamiętają :lol: a że troche pochwał czasem się chce to chyba nic złego:lilangel: ?? :evil_lol: Dzisiaj u weterynarza też była dzielna. ona zresztą bardzo lubi tam chodzić.znacie takiego psa?? :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/482fe14b05535a15.jpg[/IMG][/URL] piłeczki bardzo trzeba pilnować, choc nie zawsze się o tym pamięta... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/6f8e9f507f1200d3.jpg[/IMG][/URL] popatrzcie na tą mine :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/034cdb6c0d9e3df5.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/10215320e71f9cd2.jpg[/IMG][/URL] koleżanki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/cfe8c60138a6ac3c.jpg[/IMG][/URL]
-
Betel, ciotki tak długo troszczyły się o życie Inki więc wiesz sama dobrze,że chcą dla niej jak najlepiej ;) w końcu to oczko w głowie Sagi i pewnie drugie po Misi u Erki czy myślisz,ze przejać obowiązki można tak bez konsekwencji??:cool3: miłość nie wiatr ,nie mija tak szybko:loveu: czekam na wieści nowe o przygodach Inki z działkowego buszu :evil_lol: pozdrawiam
-
bardzo ciekawe! może coś nam opowie??;)
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
mi się miś ten podoba baaaardzo :loveu: :loveu: :loveu: ona w każdej odsłonie inacze wygląda. Jedna sunia a jak całe stado! powodzenia w nowym domu:lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7546/070519rudziawpodry1ld7.jpg[/IMG][/URL] a czy są jakieś nowe wieści o Chawie?? o poprawie oczywiscie;) -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
aż się boję, co też mu się śni w tej ślicznej głowie :evil_lol: boski rudzik. mało Was coś było ostatnio. Co słychać?? -
*zaba* - [I]Zmeczony pies-szczesliwy pies :loveu:[/I] :lol: nawet nie wiesz jak trudno ja zmęczyć czasem. potrzebny do tego TZ, który rzuca piłki 10 razy dalej ode mnie;) a i jego ręce bolą czasem. ciotki nas coś nie odwiedzają to zdjęcia poczekają:eviltong: a byliśmy sie dziś zachipować. suk bardzo dzielny był. z papierkowej roboty tylko paszport został ale na razie nigdzie się nie wybieramy;) upał straszny dziś... drinki ze słomką i parasolką by się przydały!! zapraszamy
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/484440856bd7ee88.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/ba4df7da87a953b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/99dc0e80bd8cddd9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/7d529763a806b3c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/94de07928a3ec7aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/7aaaa651b42d16c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/70bfb5ef58342629.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/4e0cf528af7f25ed.jpg[/IMG][/URL] jutro wstawię reszte zdjęć. a dzisiaj dobranoc już. padamy zmęczone na poduchy twardymi opuszkami. do usłyszenia :-)
-
eee, do talentu to daleko. ortografia też kuleje, czym pewnie ranie Wasze oczy ;) tylko tak coś najdzie czasem człowiek,że nie wiadomo skąd te słowa wypływają :loveu: a teraz zalew zdjęć z bardzo aktywnego niedzielnego popołudnia:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/ae8c12dba54459fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/5bf2c669f441e15c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/5dd7397e9af4ff6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/108a89713ecedd23.jpg[/IMG][/URL]