Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. mi się podoba najbardziej to trzecie od dołu , chyba to ćma:razz: a jeszcze jakby w wersji czarno-białej i z troszke mocniejszym kontrastem to cuuuuuuudo. na okładke płyty się nadaje, tylko nie mogę dopasować autora. może vangelis... chyba że macie lepsze propozycje :cool1:
  2. Dobciu przytulamy ciepło choć na odległość. bądż silna! a jak nie dasz rady to "chłopcy" Cię wspomogą na pewno
  3. kogoś tu na wiosne obyczaje robaczków za bardzo interesują:cool3: chyba rzeczywiście na dogo się poprawiło i postów przybyło w zaskakującym tempie! tzn tych ukrytych:razz: a zdjecia w niezapominajkach cudowne po prostu!!
  4. ale on nabrał kolorków!! i te łobuzerskie oczka:lol: cudo!! grzecznie do domu prościutko marsz!:razz:
  5. uuu Eria, jak najbardziej na temat! problem w tym,że dorośli są czasem w tym ciuciuruciu gorsi. a nawet muszę stwierdzić że mężczyźni (:razz: ). bo owszem kobiety częściej zaczepiają ale przynajmniej wzdychają z tej słodkości i to czasem nawet może być miłe ale panowie... prosto z biegu (odkrywając w sobie nagle pokłady wiedzy na temat szkolenia psów) zarzucają psa komendami, machają rękami i wylewnie witają. a z nieufnym psem to trochę trudne ... więc w tej gazecie to powinni napisać przechodzień napadł psa idącego cichutko poboczem na smyczy. wąchając kwiatki jeszcze na dodatek :evil_lol: :roll:
  6. no to zdjęcie... smutny piesek którego jeszcze przed chwilą nic nie cieszyło :-( sens życia się odnalazł wraz z kosteczką:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/251/e9ac7d721df477af.jpg[/IMG][/URL]
  7. przeczytałam cały wątek czy ktoś mógłby powiedzieć coś o szkoleniu w Aporcie na ul. Agrestowej?? był tam albo się szykuje?? jakie opinie?? i na czym dokładnie polega ich złe podejście do psów strachliwych?? chodzę tam teraz do przedszkola i jak na razie jest ok. ale potem chcielibyśmy dalej coś robić i nie mogę się zdecydować
  8. piesek smutny, pani zmęczona, pan chory. co za dzień...:stormy-sad: czytam sobie o szkoleniach PT oj już oczami wyobraźni widzę nas :painting: Liruś szybko się uczy. i w obecności innych psów wykonuje to co już umie :loveu: może sie wciągniemy. tylko nie chcę jej zniechęcić, żeby za dużo nałożyć , bo straci radość przy wykonywaniu. czy lepiej uczyć jednej komendy do czasu nauczenia??czy kilku równolegle?? jutro ostatni raz (bo więcej nie możemy ze wzgledu na jej wiek) idziemy do przedszkola. zdjęć nie będzie bo mam za mało rąk :lol: no a potem proponowano nam szkolenie. chyba ten pomysł bardzo nam się podoba. a do tego czasu (do połowy czerwca) bedziemy pracować nad socjalizacją. Bo dla niej ciągle cały świat jest straaaszny. zabieramy ją więc w miejsca gdzie jest ruch, ludzie, itd. wczoraj w rynku na przykład. zachowuje się ładnie ale do czasu aż ktoś z przechodniów nei krzyczy "Ooo jaki ładny piesek ciu ciu ruciu..."
  9. halo halo!! próba mikrofonu!! czy nas słychać , czy nas widać?? czy to wątek faworyta w konkrsie na najpiękniejsze zdjęcie kwietnia??!! ;-)
  10. witamy cicho i może nawet nas nie będzie widać :lol: :mad: ale piękne tereny!!!! tylko ten strumyk wygląda na górski a one baaaardzo zimne lubią być :cool3:
  11. podnosimy na dobranoc!! transport: [SIZE=4][B]Kielce - Poznań[/B][/SIZE] ewentualnie [B]Kielce - Warszawa[/B] potem [B]Warszawa-Poznań[/B]
  12. ojeju! nie było nas troche a tu tyle niespodzianek!:crazyeye: :multi: i na prawdę zaczynam wierzyć,że wątek ten się w "czepku urodził" i naszych postów nie oddamy wirtualnej dziurze!!:mad: od czego zacząć??!!chyba od powitań: Witamy Erkę :multi: :loveu: :bigcool: :sweetCyb: :bigok: teraz jesteśmy w komplecie i możemy lamke szapana wychylić:cool3: na dobry początek!! kto nie wie ten się dowie ,że to właśnie "chrzestna Mama" Liry! i dobry duch kieleckich psiaków!!:ghost_2: ;) )zapraszamy na wątek, bo tylko tam są takie perły!!: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042[/URL] Erko, cieszymy się ,że jest z nas pożytek! w przynoszeniu dobrych wieści oczywiście:razz: pamiętamy,że bez twojej dobrej woli Liry by nie było tu.bardzo dziękujemy!! Co do "najpiękniejszego psa świata" to nie mamy wątpliwości,że tytuł ten to prowokacja!w odpowiedzi rzucamy rękawice :evil_lol: brakuje jeszcze andzi96 ale mam nadzieje,że po weekendzie się pojawi:lol: No a co do banerka- Eria brak mi słów!! taka niespodzianka!!bardzo dziękuję :buzi: jest najpiękniejszy ze wszystkich na świecie!!:laola: Byłyśmy już u Was na wątku! ale niestety nad nim szczęście początkujacego nie czuwa!! nasz post tkwi gdzieś w czasie!:shake: ale to chyba na wielostronicowych wątkach znikanie postów jest taką plagą. bo na Kieleckim prawie nic się nie pojawia! pamiętamy i będziemy zagladać :razz: w każdym razie zazdrościmy szaleństw jeziornych i spacerów po lesie (?) a jeśli chodzi o banerek dla psów z wątku kieleckiego to oczywiście uśmiechamy się szeeeerooookkkooooo:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: może i Saga się skusi?? a właśnie a gdzie galeria Sagi??:razz:
  13. jak dodać banner w podpisie?? wleić ten kod w miejsce do wpisu??czy tam gdzie adres strony?? próbowałam ale pojawia się informacja valid file :(
  14. eghm eghm!! Lira umie coraz wiecej rzeczy. jest ich już długa lista :multi: ale nie będę wymieniać. o nie! tylko powiem, że jak dzisiaj rano bawiłysmy się na skwerku ( piłka + różne zadania) to przechodzacy 2 właściciele kundelka i sznaucerki ) stali i patrzyli a potem.... powiedzieli jeden do drugiego: "- Patrz taka młoda a taka wyszkolona; -hmm...no prawda!" :evil_lol::loveu: Kieleckie ciotki nie wiedziały jak skarb oddają :razz:
  15. a tu prezentujemy nową obróżkę i identyfikatorek -wersja spring pepper ;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/7cc6877866215393.jpg[/IMG][/URL] no i niezapomniana chwila kiedy to Lira spotkała się z Lirą -spotkanie sportowców! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/d40bbf01fa1f16c3.jpg[/IMG][/URL]
  16. kilka dzisiejszych szaleństw!! zmienie tytuł na galerie zdjęć dziwnych...:lol: słodziaczek na początek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/616f99545e5fd2c5.jpg[/IMG][/URL] a tu szalejemy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/1c253b0b6da32581.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/0824bf80d2d8a3c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/7634d699e1e4aa87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/679f8a1fb468745a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/cbdcd014aa95e4e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/879cbeb08b1ad078.jpg[/IMG][/URL]
  17. no cóż, kłopoty dogomaniowe nie wytrącą nas z rownowagi.nawet jak ten post za chwilę zniknie!!:mad: witamy ciotki Kieleckie:multi: i czekamy cierpliwie na odwiedziny Erki :razz: cieszę się,że dopingujecie i pamiętacie :p Dobcia i Eria poszłam dziś waszym tropem na przeszpiegi wątków. ech tego pływania to zazdrościmy!! ale jak tylko woda przestanie być bardzo straszna dołączymy :evil_lol: a teraz rozpocznę karkołomną próbę wstawienia zdjęć :cool1:
  18. ooo Graven, to może byłoby wyjście. jutro się dowiem czy możliwe.
  19. czy umie już?? co to za pytanie??!! ona to umie od urodzenia chyba. Mama Misia na wykładach tajemnych w budzie prowadziła córeczkom kurs przyspieszony -szukacza domku!! Lira od początku załatwia się na dworze. ani razu nie było w domu "niespodzianek". Może tak dobrze przypilnowaliśmy i regularnie spacery są ale wydaje mi się ze ona po prostu jest baaardzo mądra ;-) na smyczy też ładnie chodzi ale zadanie ułatwione przez jej strachliwość, bo ona beze mnie nie pojdzie nigdzie, więc trzyma się blisko. a dzisiaj byłyśmy w przedszkolu. co prawda ona za duża na przedszkole bo ma na pewno pół roku ale pozwolono nam przyjść żeby podpatrzeć zadania i do czasu szkolenia prawdziwego uczyć się na własną rękę. za tydzień też idziemy ale to już ostatni raz. Było fajnie zresztą. Strachy oczywiście były ale łatwo sobie z nimi dac radę. A na koniec poganiałyśmy przez kładke, schodki, opony itd. za pierwszym razem na kładce to prawie ją przeciągnęłam ups... ale za czwartym razem na luzaczku przeleciałyśmy jak na pokazie :-) Lira to po prostu pies ideał!! no z małymi wadami ale kto ich nie ma. proszę sobie wyobrazić,że ona warczy na ludzi. tzn jak chcą się zbliżyć, pogłaskać. nieufna baaardzo. to tak jakby już dostała swoich ludzi i innni nie są potrzebni. ale i na to przyjdzie czas. bardzo w nią wierzę i kocham!!
  20. prawie letni dzień :-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/221/c3b7f5e9d7eb1e87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/221/fec2e1eb4fc1ffe7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/275/7bdb846f67ab3d24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/275/61228adae0b5c415.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/221/6969ee3d88bd9fd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/221/522ac2eac07962e9.jpg[/IMG][/URL]
  21. witam, nasza sunia ma około 6 miesięcy. przyjechała ok 2,5 tygodnia temu. po pierwszym tygodniu w czasie wizyty u weta, lekarz pooglądał i obadał i spytał kiedy była cieczka (bo miała przybrudzone wiadome okolice). Z tego co wiemy, cieczki nie miała. ale ostatnio jednego dnia 3 psy zachowywały się wobec niej natrętnie. oczywiście byliśmy obok więc nic się nie stało. Czy to możliwe że mała ma cieczke?? nie ma żadnych objawów poza tym że dzień przed tamtym incydentem zmieniła zapach. ale potem ani wcześniej nic. czy możliwa jest, bez cieczki u suki , chęć krycia ją przez psy?? na razie na wszelki wypadek jej nie spuszczamy i obserwujemy. i drugie pytanie. ponieważ chcemy ją wysterylizować po 1 cieczce.Jak w przypadku ewentualnej znikomej cieczki ustalić date zabiegu?? weterynarz radził ok 3 miesiące po pierwszej cieczce.
  22. spełnił się chyba Liry sen :razz: . pobódka o 4:55 szybko na spacer a tam już tylko ona i ptaszki!! ani jednego auta, psa, ludzi...poza jednym pijaczkiem ,którego się obszczekało wylewnie. tylko ona na wielkiej górze i stada gawronów :evil_lol: i taka szczęśliwa!! chyba to jej ulubiona pora dnia bo teraz rozrabia dziko. tylko jak tu funkcjonować o takiej porze w niedziele :mad:
  23. witamy gości :multi: taaaak Lira łobuziak... całe szczęście że nie wiedzą o tym przechodnie, którzy tylko chwalą i komplementują panienkę. A ona jak to dama ma ich w nosie :evil_lol: panciostwa swego pilnuje i więcej ludzi jej nie trzeba.zamiast socjalizacji z psami trzeba nam tłumów gości :cool3:
  24. kilka zdjęć z pierwszych dni i tygodni [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/221/706c789c6452ba96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/95546c839218af27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/189/63ea1930757e9b75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/243/35fa6f0906a98347.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/243/f5ec1cdd06e37b20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/243/25c18d73164c6220.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...