Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. nawet nie będę tam zaglądać bo mi serce peknie... tez mieliśmy takie zdarzenie w bliskiej rodzinie :-( i to maleńkie dziecko... bardzo mi przykro. i bardzo dziękuję eria,że w takim dniu miałaś ochote i siły pomóc z bannerkiem:calus:
  2. niespodzianka od Erii której bardzo dziękuję :laola: [IMG]http://images20.fotosik.pl/332/944a7ba3967c9f89.jpg[/IMG]
  3. dziekujemy za obszerne wytłumaczenia:cool3: nawet Inka ma mine jakby chciała powiedzieć : a tej o co chodzi??!! :lol: dobranoc kolorowa rodzino:loveu:
  4. :loveu: Inka w buszu :multi: i zwodowana jeszcze piękniejsza. oj macie ucieche! a teraz jak tam śpi?? a po co ta kolczatka :razz:
  5. Erka, a są już zdjecia tych nowych szczeniaków?? może lepiej proponować Ciri też tym z Krakowa bo przynajmniej domek pewny i zdecydowany. w razie czego to przesłałabym jej też zdjecia tych nowych... ale prosiłam ją o adres mailowy i jak na razie nie przesłała. tamte zdjecia wysłałam na pw na tamtym forum, ale sprawdzałam status i jeszcze nie wysłano. lece z Lirką na dwór odezwę się jak wrócimy;)
  6. nie wiem jak Wy ale ja bym leżała przy takiej przytulance prościutko w bezruchu:cool3:
  7. znalazłam już zdjecia Ciri w wątku kieleckim dla "dużych". przesłałam jej. zobaczymy co powie;) hihi są osaczeni 2 szczeniaki w tym samym wieku i chłopiec i dziewczynka... mogą się wymigać że wola czarnego!! macie czarnego i może jeszcze łaciatego... w każdym razie szczeniaki do góry!!
  8. Przeklejam z innego forum!! "razem z moim narzeczonym chcielibysmy adoptowac pieska. puchatą małą kuleczkę która nie bedzie az tak bardzo ogromna gdy dorosnie:) jestesmy z łodzi ale jesli by sie dało transport załatwic to bylibysmy wdzieczni. prosdze o kontakt głównie na kom bo jestem poza domem głównie [B]513 457 756 [/B]" może ten beżowy albo ciri?? juz się skontaktowałam z tą osobą, będę informować edit: gdzie są zdjecia ciri?? gdzieś je widziała i nie moge znaleźć... było takie jak ona sama stoi ...
  9. Sagu dla Ciebie i dla Erki to chyba najpiękniejsze jest ostatnie zdjęcie... bo już niedługo one WSZYSTKIE będą w swoich domach :multi: nie wiem niestety które zdjecia kto robił więc nie podpiszę ich ale na pewno to wspomniane wyżej panie ;)
  10. obiecana Galeria Misiowej rodziny - można już powiedzieć ze starych czasów :cool3: Misia - mama:loveu: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Misia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Misia1.jpg[/IMG] maluchy - cała "paczka":razz: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Lira1a.jpg[/IMG] Misia z Lirą :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Lira1b.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Lira11.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Lira12.jpg[/IMG] Mona-siostra (Mona-Lira):loveu: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Mona2.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Mona3.jpg[/IMG] Florka - siostra :loveu: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Florka.jpg[/IMG] a tu jeszcze pogaduchy babskie w Kielcach:lol: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Lira27.jpg[/IMG] braciszek umarł jak już Saga pisała:-( a co z piatym szczeniakiem??
  11. napisałam ale nie ma jej teraz na dogo. więć cieprpliwości;) . nie przeglądałam całego wątku :oops: czy poza 1 stroną są na którejś wyjątkowo ładne zdjęcia??
  12. u nas dziś smutki.. TZ stracił prace a ja utraciam przez awarie komputera wielki kawał pracy magisterskiej:flaming: :-( :zly7: ale nic to... toczymy kamyczek dalej... a nóż będzie skarpa i sobie spadnie:razz: a Lirkowniczek nauczył się od starszej koleżanki rewirować teren przy aportowaniu :Dog_run: , a nie staniu ze smętną miną w jednym miejscu i wyrazem pyska: zabrali mi zabrali!! :roll: wczoraj poźno wieczorem kolejne próby i w ciemnościach znalazła wszystkie rzucane patyki:lol: o setny pościk.też miło. always look on the bride side of life..tra la trala lala lala
  13. oj szaleństwo widzę na Kieleckich watkach nastąpiło. psy stadkami do domów wędrują a na dodatek płeć po drodze zmieniają :evil_lol: jak mogę pomóc inaczej niż wprowadzając zamieszanie to proszę dać znać;) koleżanka spod Krakowa ma do oddania szczeniaka który będzie duuuży jak dorośnie.ojciec onkowaty gigant. jest watek w którym jakiś facet szuka psa na stróża ale sprawa mocno podejżana. więc moze będziecie miały na uwadze,że taki chłopak pod Krakowem czeka:razz: Weszka - na innym wątku Eria zwróciła mi uwagę że mam za wielki podpis, bo i bannerek i napisy jeszcze. nie czytałam regulaminu odnośnie podpisów ale podobno nie może być taki bo coś tam mod zrobi groźnego bardzo...
  14. dzień dobry, my dziś mało wylewnie i na dodatek interesownie...;) czy mogłabyś zrobić bannerek dla staruszka Czarusia który ma wszystko poprócz domu :shake: tu link do jego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50822[/URL] bardzo prosimy:Rose:
  15. ja też nie umiem ale chyba wiem kogo poprosić :cool3: bo sama mam banerek cud-miodzio od erii:loveu: zaraz do niej napiszę
  16. Eruane - bardzo dziekuję za dobre chęci ale transport dla Bernisia w tempie ekspresowym zorganizowała Erka :multi: maluch już dziś jedzie do domu.
  17. oo chyba Erka działa szybko i cicho :evil_lol: dostałam odpowiedź od donvitow i już wszystko wiedział :lol: poprawiam bo doszło jeszcze jedno pw: planują być ok 22 w piątek w Warszawie. więc potrzebny byłby już "tylko" transport Kielce Wawa szybciutko... no to nic tu po mnie...:-(
  18. zdjęcie prześliczne, jak ze snu! witamy, przepraszam,że dopiero teraz odwiedzamy. byliśmy wczesniej poczytać a teraz się odzywamy. czy on aby po Duńsku komendy wykonuje:cool3: bo to taki zdecydowany twardy język. może skuteczne na szkoleniu. podpowiem w naszym przedszkolu psim. pozdrawiamy i życzymy słońca:loveu:
  19. Cleo i Wielkolud też spakowali walizki?? jak tam nastroje przed podróżą?? gazetki kupione?? kiedy wracacie:razz:
  20. przepraszam ,że robie OT . jak coś się rozjaśni to będę pisać na pw żeby tu nie zaśmiecać. szczeniak mały i młodziutki [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3001/8e30ab56ba342d83co7.jpg[/IMG]
  21. zaleję Was tu dzisiaj postami... ale na wątku transportowym [B]donvitow[/B] napisał : " W piątek ok 13.00 Jedziemy z poznania przez kwidznę do gdańska. Dalej Warszawa, no i do domu do pozania." więc wtedy transport szybki do Warszawy by się przydał. napisałam też do dziewczyny z innego forum, która kursuje po Polsce pd ale nie ma odpowiedzi ogórkową gotuje więc tak sobie między zagotowaniem-wrzuceniem ziemniaków a tarciem ogórków podglądam...:razz: nie żebym ja dogomaniakiem była jakimś... tak to jest jak się pracuje w domu a kiedy andzia69 wraca??
  22. Eruane , z tego co czytam na wątku Kileckich szczeniaków to z tym transportem kłopot. na wątku transportowym Anecioreczek pisała że jedzie pociagiem z Katowic do Poznania ok 19 maja, wiec to też dużo czasu jeszcze. nie ma chyba na razie ewentualnego transportu Kielce-Katowice. Jakby się udało jakimś cudem Kielce -Poznań to byłoby super;)
  23. przeklejam z wątku o Muracie i Bazylu: Cytat: Napisał [B]Od-Nowa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5304932#post5304932"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]witam, wątek osbserwuje ale pisze dopiero teraz. może udało by się połączyć transport Murata z Bernisiem (szczeniakiem od andzi69)na którego też czeka dom w Poznaniu??[/I] Eruane: Jeżeli Murata będzie wiozła koleżanka Gosi, to raczej będzie ciężko, bo ma sportowy, ciasny samochód, w który ledwo Murat się zmieści, ale można pomyśleć, jak to zrobić. Ale Murat mógłby jechać do nowego domu dopiero za 2 tygodnie, bo wtedy wraca z wyjazdu jego przyszła pani.
  24. ooo no jak to w koncu?? jest ta nasza dziewczynka czy już nie?? byłam rano, przeczytałam,że jedziecie najpierw na obowiązki potem rekreacje :cool3: wracajcie szybko, a my w między czasie przydmuchamy Wam zasięg
  25. witam, wątek osbserwuje ale pisze dopiero teraz. może udało by się połączyć transport Murata z Bernisiem (szczeniakiem od andzi69)na którego też czeka dom w Poznaniu??
×
×
  • Create New...