-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
:loveu: :loveu: :loveu: ale piękna!!!!!! jak to sie mogło stac,że czekała tyle czasu na dom??!!chyba każdy chciałby takiego cudnego tulaka :loveu: a wiem... czekała na Betel :multi: :multi: :loveu:
-
hoho jaki kącik meteorologiczny nam się zrobił :lol: ulewa minęła pozostawiając miły chłodek i mokre trawy. z czego oczywiście skorzystałyśmy :multi: i wyruszyłyśmy na 2 godzinną tułaczkę nad rzeke. zdjęciowo też się udało bo pogoda wymarzona:loveu: niestety dzisiaj tylko jedno bo coś z łączem nie tak i wszystko strasznie muli i się wiesza. zaraz defragmentacja dysku ruszy ale jeszcze chciałam zostawić fotke :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/391/3a888ce264af9a9e.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj gotowania wielkiego dzień drugi. ale już koniec. właśnie skończyłam ostatnie kluski śląskie. których wyszło na styk (ilościowo) w związku z czym nie można podjadać :-( ale są i inne uciechy :evil_lol: pozdrawiamy chłodno /gorąco - jak komu potrzeba ;)
-
podnosimy!! zobaczcie Czarnusia- tak już blisko do nowego domu musi się udać!!
-
nowy banerek na zmiany pogody :lol: ULEWAAAAAA dzika i grzmoty od rana. CHŁODNO JEST i mokro :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: oddychamy.
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
pojedziesz Sobi i ani słówka nic?? jak to?? ciotki będą czekać i tesknić za roześmianym pracowitym Negruskiem. prosimy o zdjęcia . a na wyjeździe baw się jak najlepiej :lol: -
eria - nowy baner świetny! może po jednym na każdy dzień tygodnia :cool3: no tak dla wprawy. a z tym studium to nie wachałabym się ani minuty. nawet jeżeli nie będziesz potem się tym zajmować to WIEM,że takie umiejętności przydadzą Ci się w każdej pracy!! wiec jeżeli finansowo sprawa do załatwienia to nie bój sę,że nie wyjdzie,że za duzo nauki itd. nawet jak się nauczysz 10% to i tak skorzystasz:calus: pozdrawiamy dziewczynke w makach i jej grożnego rycerza :lol:
-
przydałoby się zmienić tytuł wątku z aktualna infformacją o szukaną pomoc ze strony Warszawiaków. ale Potter ma sporadyczny dostęp do komputera. może ktos do kogo ma wielkie zaufanie mógłby się zalogować za nią 1 raz i zmienić tytuł??....... podnosimy tymczasem Czarka do góry
-
podnosimy podnosimy podnosimy
-
2 a nawet 3?????? :crazyeye: niesamowite:oops: upał nas wykończył straszliwie.poganiała dziewczyna 2 godziny i teraz padłyśmy z lodem na czole :cool1: upał nie do zniesienia.a zaraz jedziemy gotować. horrorek :roll: trzymajcie się dzielnie.gdziekolwie jesteście. wieczorem spacery dużo przyjemniejsze. Chyba Lirke nauczymy samodzielnego wyprowadzania się w ciągu dnia :cool3:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
coś tam widze :lol: a Toguś jakby linie stracił :razz: okrąglejszy na boczkach :loveu: a między psami nie ma już niechęci?? -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
prawda to czy mnie oczy mylą?? nie mówię o sarenkach bo i tak ich nie widze (nigdy i nigdzie) pensjonat postawiliście?? gdzi jak??:evil_lol: -
podnosimy bo bardzo pilna sprawa!! Kielce - tymczas na weekend dla tego zupełnie niekłopotliwego małego pieska potrzebny!!
-
dzięki wielkie. to robienie banerów jest strasznie wciągające. wcześniej nie wykorzystywałam tak PS . taka umiejtność się świetnie przyda przy robieniu plakatów, ulotek, katalogów i innych rzeczy. cieszę się bardzo ,że się nauczyłam :multi: potem tylko czasem dodam jakiś efekt albo lśnienie w gimpie i kompresuje też w nim i siup jest. tylko to robienie banerów jest groźne. robie sobie przerwy na dogo a teraz przerwy się wydłużają na baner.... ale dziś dzień lenistwa :lol: popołudniu zamieniam się w kuchare i jade razem z mamą pomagać innej znajomej gotować jedzenie na komunie jej dzieci. NIE CIERPIE GOTOWAĆ :shake: no ale co tam...może bedziemy z Lirką za degustatorów robić :cool3:
-
efektem banerkowym jest baner - Misiowy wątek - Izuni 86 :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/328/f3f16015fca31ec7.jpg[/IMG][/URL] a mam kilka cichutko przygotowywanych dla pewnej tejemniczej PANI ODWIEDZAJĄCEJ CICHUTKO NASZ WĄTEK :evil_lol: ;) i jej stada. na razie wszystko wersje próbne zmierzające do powstania banera ideału. takowy jeszcze nie powstał ale POWSTANIE na pewno :lol: mam nadzieje,że się nie pogniewa, że je tu wstawiam. są niepokompresowane bo to tylko wersje próbne. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/419d46014871cc03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/7c0691ff32be428c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/309c9668a5d5bd94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/571d7b1398d0c1bd.jpg[/IMG][/URL]
-
a wcale ,że nie najgłupsza :eviltong: bo najgłupsza jest ta :evil_lol: już jej się ten jęzor w paszczy nie mieści [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/331/b6074d85bcadef1d.jpg[/IMG][/URL] edit do eria edit: SUPER!! nie wpadłabym na to . orzeszek i wiewiór jak nic!! :-))
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
cii cii i ciisza nastała :razz: co słychać?? jak przekonywania Zgredzika do królków i odwrotnie?? -
czyżby ciemna nocą na całe Kielce i Lublin w dodatku, roznosiło sie donośne ałaaaaaaaaa??:evil_lol: zobaczymy jacy z nas twardziele :cool3: moja koleżanka to robi 2 nogi w 4 dni... tak po kawałku :-o a z kolei inna ( chyba nosorożec albo inne gruboskórne stworzenie :razz: ) bo i pachy leci :crazyeye: przepraszam ewentualnych, przeglądających panów za takie straszne treści :lol:
-
głupie miny 2 :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/330/69c0fbf5328fefa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/330/25c60bb82a3898b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/385/54b3ab240d784ea4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/385/4659bfb9b3e80be0.jpg[/IMG][/URL]
-
dzień dobry wszystkim :p ile gości :multi: za chwilę kolejna tura głupich min ale najpierw przyjemności :cool1: Witamy bardzo serdecznie [B]Izunie86[/B]:loveu: :loveu: , która ( jeśli nie wiecie ) dała dom Misi -mamie Liry:loveu: :loveu: :loveu: oraz[B] sugarr :lol: [/B]której postępy i kolejne losy z Portosem podglądamy w ukryciu od dłuższego czasu :razz: a teraz wracamy do sprawy piłeczkowo-wyrzutniowych... i nie tyllko... jak to [B]andziu69[/B] kamole??:crazyeye: i one się nimi bawią jak piłeczką?? myślałam że dbacie o szkliwo widząc biel Togulowych zębów:razz: na razie wyrzutni nie zamówie. dopiero w przyszłym miesiącu :oops: plan finansowy na ten miesiąc przekroczony (zwłaszcza ,że byłam w tym miesiacu egoistą i zbazarkowałam depilator o którym marzyłam od kilku ładnych lat:cool3: ) a odkładam sobie na studium podyplomowe jeszcze, więc każdy grosz się teraz przydaje. moja ręka będzie dalej wyrzutnią tylko taką lekko sfatygowaną :cool3: ale czekam na opinie i pierwsze wrażenia [B]mila_2[/B] i jej psiowej brygady (jaka to brygada??:razz: )czy to cudo rzeczywiscie nie do pobicia ;) a ile ten komplet piłek kosztuje?? dziękuję też jeszcze raz [B]erii[/B] , która zmotywowała mnie do nauki robienia banerów. inaczej nie ruszyłabym ich nigdy a teraz powoli obsesja...:megagrin: a co do charcika i nowofunlanda to chyba musimy z [B]Izunią [/B]przedyskutować sprawe;) ale to dziwne ,że inna córka Misi - Florka taka jest huskowata troche. może być np 2 ojców??:oops: ale skoro [B]Dobci[/B]-dobek , dobkiem nie jest to juz kompletnie o rasach nie mam pojecia:lol: a teraz zdjęcia:p a nie jesze pytanie co słychać u [B]Sagi, Magdy i Erki[/B]?? ;-)hyhy
-
piękności robaczkowe!! cudo.może jakiś konik polny się znajdzie w nowościach?? albo troche architektury ?? a że Kreoś taki groźny to nie podejżewałabym :razz: moze owczarek miał złe zamiary wobec Ciebie?? Kreoś rycerz :loveu: o rany, przykro bardzo z tymi biletami. a to się stało w domu czy w mieście gdzieś??
-
witamy Betel i rodzinke ;) najbardziej to zdjęcie mi się podoba. "' Zaraz zaraz gdzie to ja miałam iść?? Do góry?? Aaa, nie już pamiętam na dół :p " [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5328/img0907191jo1.jpg[/IMG] okropne takie rozłąki z psem. ale jakie szczęśliwe powroty:lol:
-
ale dobre wieści od rana!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: będę też miała oko i ucho na transport otwarte;) jeżeli miałby być płatny to pare groszy dołoże. bo rozumiem,że teraz czas goni by do tego poNiedziałku dowieźć?? Potter, teraz chyba musisz 10 rundek przebiegać do poniedziałku z Czarnusiem ,żeby schudł ;-) eghm...
-
bardzo się cieszę ze sprawił Ci radość. na banerku brakuje jednego szczeniaka który szybko poszedł do domu i jego zdjęć nie mam. jek klikniesz w mój podpis to wejdziesz na nasz wątek. na 6,7albo 8 stronie (nie pamietam teraz) są zdjecia maluchów i Misi z Maluchami:lol: czekamy razem z Wami na nowego pieska:loveu:
-
Izunia teraz to dasz sobie rade na pewno. 1. zaznacz cały ten baner (tak normalnie przeciagnij jak do skopiowania) 2.prawy przycisk myszy> kopiuj 3. wejdz w profil użytkownika 4 po lewej stronie wybierz edytuj podpis 5. wklej ten baner w pole treści podpisu ;) fin
-
piękna dżungla:multi: ja to jestem z bledziaków co słońca unikają. taki ogród to raj:loveu: oj to robaczów w takich trawach wysokich ma Eria nasza pod dostatkiem :lol: a właśnie dawno nie było buszowania w trawie w poszukiwaniu tego czegoś co świszczy:cool3: