Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. nie zwróciłam uwagi wcześniej, ale popatrzcie na to zdjecie ze schodkami. w tle widać,ze nie tylko kładna jest naszą ulubioną zabawa :cool3: jaka długa kolejka tam:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/287/b63df65ac3398253.jpg[/IMG][/URL] wczoraj Lirka rozszczekana w przedszkolu była i bardzo zestresowana bo ćwiczyła razem z TZ em a ciąge jeszcze nie jest przekonana.ja siedziałam za drzewem daleko i dopiero na w-f przyszłam ich zmienić. Chociaż jest dużo lepiej bo teraz razem wychodzą a przejście 40 m nie trwa poł godziny:roll: no i załatwia się juz będąc z nim na dworze co na początku też było niemożliwe.oczywiscie jej nie spuszcza ze smyczy, bawić też się Lirka nie chce.ale są na dobrej drodze. czasami (jak w sobote) jadą sobie gdzieś sami,żeby sie nauczyli być ze sobą. w przedszkolu instruktorzy kazali mi nawet pojechać na 2 tygodnie na urlop!! bo wtedy mała musiałaby się pogodzić z tym że jest zależna od TZeta. no tylko że teraz nie mogę nigdzie jechać bo piszę prace mgr...(nie mówiac juz o tym,że nie wytrzymałabym bez niej :shake: ) jak tylko się pojawiam w pobliżu to wstępuje w nią radość i nie toczy się smutno szurajac łapami. powiedzieli nam nawet,ze ona może mieć tendencje do zawłaszczania sobie tylko 1 wybranej osoby.nie mówiąc juz o tym,że zamyka się w tym co zna. na zdjeciach oczywiscie tego nie widać ale mała jest bardzo zamknięta w sobie.świat jest straszny i gdyby nie to że "Mama" (jak nazywają mnie w przedszkolu) nie wyciągnie jej na dwór (na którym jest juz szczęśliwa i wesoła bo przecież to lubi) to chyba siedziałaby wtulona tylko w nogi cały dzień.... poza przerwa między 22.30 (po ostatnim spacerze) a 1 w nocy kiedy to jest najlepszy dla psa czas zabaw:evil_lol: i choćbym nie wiem ile jej patyków narzucała,zeby ja zmeczyć to zawsze o tej porze łobuzuje.
  2. Betel, nasza Lirka też po przyjeździe nei chciała jesć. miała nawet już po kilka różnych dań do wyboru na każdy posiłek i nic. troche jadła z ręki bo mi się już wydawało ze ona taka słabiutka. 4 dnia dostała opetytu :lol:
  3. a jakie wrażenia jak przekroczyła próg waszego domu?? wiedziała ,ze to koniec drogi??
  4. :icon_roc: :great: :smhair2: :stop: :pissed: no jak to już?? czekam cały dzień na wieści a one sobie tu cicho siedzą (Misia z Izunią) i nawet nie powiadomią nijak:cool1: ... uch żeby to było ostatni raz:evil_lol: a jak to już wyjaśnione, witamy i cieszymy się razem z Wami:sweetCyb: :evilgrin: :buzi: :Rose: :calus: :megagrin:
  5. hej ziolonooka Erio. pasikonik mistrzostwo świata. moje rozdygotane ręce nigdy aparatu nie utrzymają,żeby takie zdjęcie wyszło ostro :shake: a jak u Was z pogodą,że one tak szaleją?? nic tylko się pakować i jechać na wakacje :lol: pozdrawiamy - bezimiennie :evil_lol:
  6. Zaba, jak z okiełznaniem wesołego rudzika?? w raze nie wnikam bo się na tym nie znam może to nawet byc miniatura charta rosyjskiego :evil_lol: jak postępy?? no i co słychać w Danii?? Kiedyś byłam na obozie z duńskimi harcerzami.nauczyli nas świetnej piosenki, której nie za bardzo pamietam już bo to minimum 15 lat temu było;) może znasz i mogłabys napisać słowa?? to piosenka z pokazywaniem. ostrzegam,że napiszę mniej wiecej tak jak się słyszy bo absolutnie nie znam tego jezyka a ni nawet niemieckiego co mogłoby trochę pomóc, wiec nie śmiej się zbyt głośno:cool3: UWAGA: visiele tak for mel, visiele,tak for mel, tak for mel visiele (itd. pierwsza zwrotka) (potem kolejności nie znam ale było takie coś:) hoje -newe, miti -mele hoje-newe miti mele miti mele (itd) trele-smele, tyrke-tyne trele smele.....( itd........) czy to soć przyppomina??:lol:
  7. w Kielcach nie ma nic tekiego??ani w Lublinie??:crazyeye: nie wierzę:shake: to zapraszamy do nas:lol: przynajmniej zobaczymy Sage na żywo bo ten avatarek taki malutki ,ze poza piłeczką tylko piękne oko widać:razz:
  8. Saguś, przerobiliśmy juz kilka piłeczek :diabloti: ale teraz juz tak dobrze nie ma...w domu są piłeczek wraki porozdzierane, w kawałkach, poobdzierane ze skóry itd. a na spacery ma oddzielne (w domu chowane wysoko na szafie :cool1: ). Jak Wam się podoba przedszkolak??
  9. tzw. W-F czyli czas na gimnastyke :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/287/b63df65ac3398253.jpg[/IMG][/URL] uuu:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/287/ad5c81929351445a.jpg[/IMG][/URL] nasze ulubione :cool3: kładka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/2cf3ed759b4a2182.jpg[/IMG][/URL] i opona w której Lira udaje Lwa. zamiast przebiegać siada w środku i ziewa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/05d882e38eb29344.jpg[/IMG][/URL] pochylnie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/5ffb735fb71bf065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/287/48d2fe8ed7077b4b.jpg[/IMG][/URL] odpoczynek;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/9dbb4055dea9eccb.jpg[/IMG][/URL] i niech męczą się inni :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/f115d047132fcf41.jpg[/IMG][/URL]
  10. już po przedszkolu.dzisiaj razem z TZ em więc miał kto zdjęcia robić :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/326c190eb1f9e1f3.jpg[/IMG][/URL] schowała się w tłumie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/287/3b0801e596a2332f.jpg[/IMG][/URL] kontrola zębów :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/c36a818b6cec19c6.jpg[/IMG][/URL] chodzimy i szukamy guza :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/2995496aee69bcc1.jpg[/IMG][/URL] nie dogoni jej nikt;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/78eccbffbf57de28.jpg[/IMG][/URL] koledzy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/a6eb486feebceb23.jpg[/IMG][/URL]
  11. człowiek ślepy albo głupi ale zmyliłam wątki :-) Bazylek szuka ciepłego fotela na niedzielne popołudnie!
  12. powiem Wam w tajemnicy, że juz dzisiaj będą na dogo wieczorem :cool3: ale jakby nigdy nic udajemy,że nie wiemy - niech się gęsto tłumaczą i przekupują opowieściami :evil_lol:
  13. zdjęcie nieudane ale wesołe\ [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Obraz047.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Obraz008.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Obraz036.jpg[/IMG] i specjalnie dla Was... tylko troche nie zdążyłam - bo już wsiadła SUPER-NIANIA ale jest tam na pewno ;-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Obraz053.jpg[/IMG]
  14. oczy się śmieją ale buzia ciągle zajęta :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/337/d0dc60b68bb6fdb2.jpg[/IMG][/URL] a jak paszcza nie zatkana to oczekująca aż spadnie meteoryt chyba...;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/337/e2f7a4803199eee4.jpg[/IMG][/URL] a ponieważ ciągle pada , coś na wspomnienie słonecznych dni [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/282/355e2cf28c20442b.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj spedziłam prawie cały dzień bez Lirki bo ona udzielała się towarzysko razem z TZem. i powiem szczerze.. że nie wiem czy na autobus się spóźniłam czy zapomniałam skasować biletu...ale tak właśnie się czułam. i tak jakoś nogawki nie szurają i morda się nie pcha z kolejną zmasakrowaną zabawką... cicho i nikt nie przeszkadza drapiąc łapami po twarzy (bo ma się wyczucie słonia :evil_lol: ) .bez sensu po prostu.tęsknota wielka a pies taki mały :loveu:
  15. dobranoc chłopaku, budź nas rano ;)
  16. pełna podziwu jestem dla dziewczyn za wytrwałość i too,że nie straciły dobrego nastroju pomimo zatrzymanych godzin:loveu: witamy zajodowaną andzie69 i jej gromadke:razz:
  17. a tu tak cicho dziś :razz:
  18. spokojnie! wszystkiego się człowiek nauczy ;) talent nie urodzi się nagle ale można wypracować rzemiosło :lol: czasem takie spotkania dobrze robia... bo tak odkryłam nowe funkcje w poprzednim aparacie - na skutek spotkania z kuzynką:cool3:
  19. Saga, czyli wszystko ukartowane po prostu:lol: mam więc nadzieje ,że ludziom z Krakowa spodoba się Ciri :roll:
  20. oj ludzie ludzie... nie dostałam odpowiedzi od tej dziewczyny z Łodzi ale wiem jak sie sprawy mają bo przeczytałam na tamtym forum! przykre bo tam jestem od 2 lat chyba i ona też długo.ale jak widać czas nie jest ważny.przekopiuje Wam tutaj. dzisiaj napisała: "podbijam:) szukamy psa podobnego do tego zamieszczonego przez [B]......[/B]. mezczyzna chce zeby cudo miało niebieskie oczka, było kuleczkowate i wyrosło wielkie. najchetniej z okolic łodzi. chcemy pilnie adoptowac takie malenstwo. chętniej pieska niz suczkę, ale przemyslimy [IMG]http://www.voltahorse.pl/forum/images/smiles/smile1.gif[/IMG] bardzo prosze o kontakt na kom!! [IMG]http://www.voltahorse.pl/forum/images/smiles/emot15.gif[/IMG] [IMG]http://www.voltahorse.pl/forum/images/smiles/emot15.gif[/IMG] [IMG]http://www.voltahorse.pl/forum/images/smiles/emot15.gif[/IMG] [IMG]http://www.voltahorse.pl/forum/images/smiles/emoty215.gif[/IMG] [IMG]http://www.voltahorse.pl/forum/images/smiles/emoty215.gif[/IMG] [IMG]http://www.voltahorse.pl/forum/images/smiles/emoty215.gif[/IMG] " (ten pies wstaiony przez inną osobe to mieszaniec BERNARDYNA z HUSKI!) odpowiedzi na jej posty: "......., zauwazylas, ze co chwile chcesz innego psa? najpierw mial byc duzy, potem maly, teraz znowu duzy - hehehe, moze najpierw przemyslcie, czy faktycznie chcecie psa, potem skonkretyzujcie wymagania, a na koniec poszukajcie odpowiedniego? ;p jeszcze badz tak dobra i mnie oswiec - gdybym przywiozla Ci dzis te 2 szczeniaki (jak chcialas), to odprawilabys mnie z kwitkiem?" "dołącze sie do ..... niestety, popieram. i jeżeli nie chcesz proponowanego psa to daj jasną odpowiedź bo niepotrzebnie robisz nadzieje.i to nie atak, ale w szukanie domów dla tych szczeniaków (których zdjecia Ci przesłałam) zaangażowanych jest wiele osób i jeżeli Ty nie chcesz to powiedz, wtedy rozsyła sie innym. i na prawdę się zastanówcie czego chcecie [IMG]http://www.voltahorse.pl/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] " (to ja)
  21. a może taki krótki statywek by się przydał. są czasem nawet po 10 zł. zamaskowany kratkami duecik wzbudza respekt :cool3:
  22. Erka, na pewno bedzie finał dobry bo za zły to nie-dziękuję;) pięknie sie rozrósł album Lirkowej rodziny. mam nadzieje że powstanie też taki jak już siostrzyczki ładnie wyrosną na mądre psy :cool3: ta historia ze strachem przy wychdzeniu z budy to może troche nam tłumaczyć jej strach przy wychodzeniu z domu. bo za drziami wiadomo koczuje stado lwów albo dzikich maurów z maczetami .... tez mam obawy idąc na zakupy:cool3: moze listonosz bedzie miał dość że psy go gryzą i sam zacznie zagryzać... nigdy nie wiadomo! nie moge uwierzyć że Mona teraz taka piękna po tym dodanym zdjęciu:crazyeye: bardzo się cieszę że i Misia, która tak czekała, będzie niedługo przesyłała piekne opowieści z nowego domu. ładny to etap Waszej pracy że cała rodzina dostała tyle szans:Rose:
  23. kraj mały ale tylko tu odbyć można najdłuższa podróż... lansujemy się na euro 2012:cool1: dzielne dziewczyny :multi:
  24. wieści dziś nie będzie, ani przygód, bo mnie te smutki dobiły troche. popatrze sobie na Lirowate ciałko zwinięte tuż obok i może udzieli mi się jej beztroska ;) ale jutro będą nowe zdjęcia:cool1:
  25. dobry dobry ale dawka czystego ozonu z wnętrza piłeeczki działa swietnie na cere o czym ten elegant na pewno wie :lol: a swoją drogą to lśni niesamowicie
×
×
  • Create New...