Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. o nie nie byłam. nie znam tego. zaraz poszukam ;) znalazłam i szukałam. troche tam pomieszane, bo nie piszą miast w tytule a czasami nawet w treści. więc potrwa to dłużej. oczywiście znalazłam "swojego" kota na końcu świata ;-) ma rok. mam nadzieje,ze szybko znajdzie dobry dom. [URL]http://koty.dominik.chmaj.net/adopcje/inka/[/URL]
  2. właśnie myślę jak to zrobić. by chyba lepiej poszukać na miejscu. żeby spróbować. bo co w wypadku jak się bardzo nie polubią?? muszę to przemyslec. na razie przegladam ogłoszenia;)
  3. nowy dzień i nikt nie budzi :cool3: wczoraj nie pisałam bo dzień okropnie zapchany robotą. i troche nerwów też było. kolega u którego wczoraj TZ był z Lirą trochę zepsół nam prace nad sunią. Nakrzyczał na nią,że weszła do kuchni. a samo już to,że wszedł do kuchni było dla niej takim stresem,że sama by uciekła, ale on stał w drzwiach . Lirka spłaszczyła się na ziemi a on na nią nakrzyczał. Lira ze strachu się posisiała:shake: . na to przybiegł TZ Lire "uratował" a po przegryzieniu sprawy kolegę do pionu ustawił. Sprawa niby normalna, ale kolega był uprzedzony o postepowaniu wobec suni. no i sam ma psy.ech... wiecej jej tam nie puszcze.:roll: knuję cichutko w sprawie towarzysza dla Lirki. o drugim psie pomyślimy za rok a tymczasem ciągle zastanawiam się nad kotem. Lira się kotami nie interesuje. mijamy ich czasem sporo i z jej strony jest dobrze. to koty walnięte robią głupi miny w jej strone i czasem syczą:lol: . no ale gdyby tak uknuć małego kota to myślę,że jest duża szansa na powodzenie:razz: z TZ też wstępne rozmowy były. nie powiedział oczywiście TAK,bierzmy ale jak tak sobie głośno myślałam o jakimś pręgowanym to się zaraz oburzył: "pręgowany??!! nie, tylko czarny":lol: skąd ja to znam...:loveu: podsumowując: mała czarna kotka. trzeba przeprowadzić z Lirą próbe;)
  4. już pocztówka z zagranicy :lol: proszę Czarusia wyściskać od nas, bo tęsknimy. jak zniósł podróż?? teraz pewnie odsypia ;) kto by pomyślał,że takie wojaże trafią mu się w tym wieku :lol: powodzenia
  5. [quote name='*zaba*']Kamciu lubi jablka,pomidory,winogrono,arbuza,uwielbia mandarynki i migdaly (za te ostatnie oddalby wszysko).... mydlo???[/quote] a to ona mięska nie jada?? ani ryżyku?? :lol: nasza nawet marchewke wyciągała z miski i odkładała na bok bo fuuuu :cool3: czy on sie tego nauczył, czy to efekt małego , tyciutkiego rozpuszczenia :evil_lol: ;)
  6. andziu, wiesz,że bardzo czekamy na tą decyzje :evil_lol: a w ostatnim zdaniu to chyba wkradł się błąd... miało być chyba [B]CUD[/B] życia Zgredzia plus moje 2 :lol: uciekam zarobkować.wpadne wieczorem na przeszpiegi. a zostawie pytanie... co myślicie o niewychodządzym domku dla kota?? nigdy nie miałam kota... a taki niewychodzący domek wydaje się przekleństwem ale kompletnie się na kotach nie znam..pytam bo knuję na boku ;-)
  7. *zaba* ale przecież przyjeżdzasz do Polski już niedługo?? zobaczesz bedziesz jeszcze chętnie wracała do Duńskich chłodów :cool3: a tamten pies jest cudowny. niestety został kupiony na targu ( miał być wilczur a jest rottwailero-wilczur :lol: ) do pilnowania posesji. Natura obdarzyła go jednak gołębim sercem i chętnie bawiłby sie z każdym potencjalnym złodziejem :lol:
  8. podziwiam Cie za te wyjazdy do Warszawy. nie dość ,że pora straszna ( 4 rano:-o ) to jeszcze upalne podróże i pasjonujące zajecia :lol: ale powrót do kudłaczy chyba wtedy tym przyjemniejszy ;)
  9. widać widać :loveu: ale Hasanka nie widać :shake: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5471/153rb6.jpg[/IMG] a takie miny lubimy najbardziej :loveu: a co studiujesz??nie wiem czy już tu padło i nie doczytałam ale zakres zajęć zaskakujący :cool3:
  10. znowu powiększe,żeby wszyscy zobaczyli :loveu: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/753/img5804fe5.jpg[/IMG]setImgWidth(); mam nadzieje,że ta łapka szybko wyzdrowieje;)
  11. :evil_lol: eee tam, nie znasz się :eviltong: ;) jeden ma robaczki a drugi wewnetrzne życie dmuchawca. miejsca starczy dla wszystkich :cool1: dzień nowy rozpoczął się upałem wielkim. Lira śpi na zmiane przy lodówce i pod łóżkiem. z tego gorąca ciągle też pcha się do wanny :lol: czasami jak ja jestem w środku :crazyeye: a TZ ja wpuści bo stoi pod drzwiami i piszczy :lol: dzisiaj spędza dzień na wsi z innym psem. co prawda nie bardzo się lubią ale zawsze to ciekawe towarzystwo. Lira tego psa po prosytu nie zauważa. robił wszystko ,żeby ją ładnie przywitać. oddał miske z wodą, oddał jedzenie przynosił co lepsze patyki do nóg a ona nic. jaka niedostępna :lol: a kawaler taki przystojny :evil_lol:
  12. miłość od pierwszego wejżenia :loveu: :lol: czyli już możesz powiedzieć głośno i zmienić temat??:cool3:
  13. hyhy dziekujemy za dobre słowa :loveu: aparat klasy średniej chyba.bardzi przyzwoity canon A610.odpowiednik analogowego EOS 300.mam oba te aparaty i widzę jednak wiele róznic i wiele zalet. ta cyfrówka ma "tylko" 4krotny zoom optyczny.ale tak wszystko zgrane,że takie makro robi już od 1cm:crazyeye: nawet w jego opisie podali,ze od 5 . nie wiedzą co mają :evil_lol: no i ma świetne programy kolorystyczne.ale o tym można pisac i pisać :p a depilator doszedł wczoraj i dlatego jestem juz cała w kropki i piszcząca przy ocieraniu spodni :lol: ale jutro sukienka i "w miasto":cool3: a burza w końcu i ulewy doszły do Was??
  14. jeszcze takie dodam bo bardzo je lubie ;) niesamowita Inka ma szatę. jak w wieczorowej sukni ze srebrną etolą :loveu: a te kropki na brzucholu to już szczyt ekstrawagancji :lol: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Lira27.jpg[/IMG] opowieść piękna. zwłaszcza przekonanie Moniki,że to właśnie ONA .nikt inny, tylko Inka.piękne.
  15. Dzisiaj po przedszkolu dobre wiści. instruktorzy (czy jak to się mówi na prowadzącego??) oraz o dziwo kilku uczestników stwierdziło duże zmiany u Lirki. nawet nie warczała na prowadzącego a nie lubi bardzo tego pana co to chodzi i się wymądrza :evil_lol: i ogólnie rozchmurzona. Ona ma czasami tekie "zawieszki". Np. siedzimy sobie w pokoju. Tz wychodzi na chwile do kuchni i wraca a ona warczy!! jakby obcy człowiek wszedł. tak samo ma do mojej mamy. no ale bądźmy dobrej myśli. ciagle jeszcze stoimy na granicy ,żeby ten jej strach przerodził się w coś dobrego, nie odwrócił przeciwko światu. a czy już mówiłam że od 6 czerwca mała przechodzi do grupy starszych psów i rozpoczyna szkolenie posłuszeństwa :multi: :lol: jak przeczytałam zakres szkolenia to sama mam stracha :cool3: teraz wklejam zdjęcia :lol: moją pasją (jeżeli chodzi o makro to przedmioty, faktury, gra swiatła. i czasem rośliny. dzisiaj w odsłonie 1 -dmuchawiec i koniczyna ;) a na dokładke nie makro tylko pięknie mieniąca sie woda. niesamowita.jak obraz :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/339/402a46846f2a4ac6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/339/4b200d42172aeca5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/394/a4b3d6d89f35ea69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/339/a8386458e32e548a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/394/ccaf00d3c4c77b8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/339/fc8a403683d3e227.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/394/b752eca38e00e61c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/339/2828f131bd78c36b.jpg[/IMG][/URL]
  16. zobaczcie to :loveu: :multi: :loveu: :multi: :lol: ile szczęścia na jednym łóżku!! [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6270/misiaimanius2lh4.jpg[/IMG] oj Izunia cieszę się,że tak adaptacja przebiega. jakby był u Was i na troche musiał wyjechać a teraz wrócił do siebie:lol:
  17. zdjęcia z bibki- SUPER!! :lol: może sie nastrój udzieli :cool3:
  18. :multi: :multi: hurrraaaaaa!! pewnie,że kciuki zaciskamy. a Czarnuś jest czarusiem nie lada:cool3: :lol: i oczaruje nowy dom w mig!
  19. ufaflana i mokra :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/bb02384e1a04da28.jpg[/IMG][/URL] brzydko mówią, to schowam się i zamkne w sobie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/b1d4c5be5a5b151a.jpg[/IMG][/URL] smukła kobitka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/393/729b5dd8465e1c45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/56b016ff2f947b8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/393/855c36ed3071419c.jpg[/IMG][/URL] i na zakończenie słodziaczek :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/5a20a9bb9a3c783e.jpg[/IMG][/URL] mamy jeszcze troche makro gdyby byli chętni :cool3:
  20. tygrys na tropie :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/116a749101aaae15.jpg[/IMG][/URL] "Mamo, jaki ze mnie tygrys??!!" :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/521ecc452bf38cb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/393/4f520943fe28ecec.jpg[/IMG][/URL] to co tygrysy lubią najbardziej :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/baad2206e0a6bc9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/393/7124dc0804b0a8d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/590beec6fcc85b14.jpg[/IMG][/URL]
  21. jak nie ma to może zrobimy?? :lol: ale będę sędzią a wynik nieobiektywny :evil_lol: chyba,ze są inne propozycje ;) komputer sie odmulił i zaraz będzie masa zdjęc z wczorajszego spaceru. sunia z TZ w przedszkolu a ja chora :placz: gorączka i inne takie. ale teraz już hasanie w mokrym zielonym ;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/5c065c5abf337e11.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/393/df140e052a6aed7d.jpg[/IMG][/URL] jak jej się już zmienił wyraz pyska ;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/393/7dfa85b413996320.jpg[/IMG][/URL] i ma czarne podniebienie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/393/46915ca3e9825793.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/095a5db1d8988001.jpg[/IMG][/URL]
  22. oj jak wspaniale,że są chętni do pomocy w transporcie:multi: :multi: Czarnusiowi życzymy duuuużo powodzenia i radości w nowym domu. i niech się czasem do nas uśmiechnie z daleka:lol: kciuki oczywiście dalej trzymamy
  23. słodkie nosy :loveu: oj jakby sie chciało wymiętolić troszkę chociaż :lol:
  24. jestem jestem. komp zachorował a tu takie piękne koniki!!! a dziś byłyśmy na spacerze nad rzeką po deszczu. fot narobiłyśmyy setki ale robaka ani jednego :shake: :lol: może wszystkie przeniosły się w Twoje okolice :cool3:
  25. pomysł świetny! i te przejażdżki konne nad morze :loveu: :loveu: bajka. jak czytamy, wspierasz TZ murem :razz: :lol: trzeba mieć marzenia i nic do stracenia;)
×
×
  • Create New...