-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
TAK, na pewno;) -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
witamy serdecznie. pieski z Marzysza to marzenie.mam nadzieję ,że szybko znajdą nowe domy;) -
czy teraz-czyli w maju, można stosować jakieś preparaty na łapy. nasza sunia ma suche, aż ostre poduszki. czy coś z tym robić w ogóle czy się nie przejmować?? ogólnie jest w dobrej kondycji (ocena weterynarza) je gotowane + witaminy. pazury piękne błyszczące. tylko te poduszki tak mnie zastanawiają. poradźcie coś proszę;)
-
Czarnusiu-Czarusiu kiedy wreszcie ktoś się tobą oczaruje:roll: wyśpij się , poćwicz uśmiechy i hop po dom:multi:
-
Eria - tez czekam na zdjęcia briardów. może jeszcze bedlington się znajdzie (mam do nich sentyment;) )czekamy niecierpliwie:cool1: Saguś,no rozumiem ,że Ci się nie chce zakładać. Ale wasze fotki i (jakże skromne:-( :cool3: ) opowieści o Sadze BARDZO MILE WIDZIANE tutaj będą:loveu: w avatarze wcale nie widac jaka jest puchata i ile ma kolorów na pychu.czekamy na więcej:razz: Dzisiaj noc niespokojna, bo Lirutek miał przeboje żołądkowe i trzeba było spacerować w nocy do upadłego kilkakrotnie. już o 2 próbowała mnie obudzić wskakując na głowe , siadając na nogach itd. to mnie jednak nie obudziło ... za to po dłuższej chwili usłyszałam dziwnie znajome klik klik na klawiaturze komputera..........??............... to Lira stała na stole:lol: nie wiem, czy tam właśnie chciała załatwić potrzebe ale na szczeście szybko pognałyśmy (5 pięter w dół) ku ukochanej trawce. czynność do rana wielkorotnie powtarzana więc dziś przyznaję się bez bicia nie byłam w stanie wstać na przedszkole:oops: :shake: . Stosunki z moją Mamą coraz lepsze. pisałam chyba jak to Lira nawet podejść nie chciała. teraz przychodzi wyszukiwać w maminych kieszeniach pyszności, daje się głaskać a nawet CIESZY na jej widok. no bardzo duży to postęp. wczoraj nawet też siedziała na jej kolanach bez zaproszenia :razz: po prostu z całej kanapy tamto miejsce było najlepsze:cool3: miłego dnia wszystkim odwiedzającym teraz troche pracy znów muszę nadgonić :roll: o jakby się chciało miec laptopa...
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
kwiat za ucho wsadził :cool3: chyba jakie randez vouz [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/8748/106av8.jpg[/IMG] -
eria:smile: [I]bardzo lubię czytać Twoje posty ;-) są takie ciepłe zawsze;-)[/I] :calus: :buzi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/3a9601d7e6c3bf04.jpg[/IMG][/URL] zabawy funkcjami w aparacie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/e706bd4b163a8106.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/5dcc588c635eb0d9.jpg[/IMG][/URL]
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
to wszystko przez podstępne króliki. siedza takie dwa i złe fluidy do Zgredzia wysyłają!! a on taki wrażliwy :evil_lol: :thumbs: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ups.pomyliłam się. ale to dobrze. niech się Anie mnożą :lol: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/565a716f3534fdce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/b9ba45e5a72c30be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/9a17f10603747c52.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiaj piękny był dzień. normalny całkiem ale taki spokojny. Spędzam z Lirką weekend u Mamy. Oczywiście bez pracy się nie obyło bo to zbyt piękne . troche przed komputerem trzeba było oczu natracić. teraz przynajmniej od pracy odmiana, jak mam dość to zaglądam na dogo;) . Były dziś psacery nad rzeką i ploty i przekupstwa dla małej. i ciepłe łóżeczko na popołudniową drzemką. I nawet późno-wieczorną bo teraz leży i głośno chrapie:loveu: Poganiałyśmy kaczki i ofukałyśmy jeża (znowu jeże!) oglądałyśmy pociąg od spodu, stojąc pod wiaduktem. mały Lirowy kuper trząsł się jak osika na wietrze ale dzielnie ustał przy mojej nodze. co za zaufanie. co za miłość :placz: popłakałam się ze wzruszenia. to taki nasz weekend po prostu...
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
erka:"[I]Pani Ania, która przechowywała Fafika oczywiście całą powrotna drogę przepłakała i nawet teraz wypłakuje mi się w słuchawkę:diabloti: . Ona to już zupełnie nie nadaje się do przechowywania psów:cool3:"[/I] no kompletnie się nie nadaje. co za brak profesjonalizmu.kto w dzisiejszych czasach patrzy tylko sercem. oby jk najmniej było odwrotnych do niej ludzi!! :loveu: :loveu: :loveu: :lol: :lol: :lol: -
zale cudny spacer w krótkich spodenkach :loveu: na Tym wspólnym zdjęciu Inka taka mała. miałam obraz jej jako charcicy a to takie charciątko:lol: tylko jak to charciątko włazi na 2 metrowe szafy to nie wiem:evil_lol: pięknie się czyta te opowieści. pozdrawiamy Marcina, który ma zacięcie do dreszczowców jak widać,eghm czytać:razz:
-
leże plackiem przed drugim pawiem. BOSKi:loveu: gdzie go znalazłaś??
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12399[/URL] ;) szukać szukać, czytać czytać :cool1:
-
to jest niesamowite. jedna rasa a każdy z nich tak inny:loveu: świetne owieczki;)
-
:multi: :multi: :calus: zmiękło serce :eviltong: no jak można się nie chwalić posiadaniem takiego pięknego nosa, czarnych opuszków w białym puszku i uszu niejako klapniętych:lol: ale bez szerszej prezentacji się nie obejdzie:cool3: poza imieniem i pasją do piłek kompletnie nic o niej nie wiemy :-( a wszyscy byśmy chcieli PRAWDA??:razz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/359/a62ad88be1a82b74.jpg[/IMG][/URL]
-
suczke rasy kundel :lol: (zdjęcie w podpisie i avatarze) na razie chodzimy do przedszkola. tam też jest trochę przeszkód, kładek pochylni , opon. świetna zabawa ale za 5 miesięcy może zaczniemy cos więcej;)
-
ja tu nie pomogę bo pojęcia nie mam ;) ale na pewno można coś wyszukać w istniejących wątkach (też szukam bo za kilka miesięcy zaczynamy:cool3: )
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :laola: :cunao: bardzo dobre wieści. oby ich więcej:multi: -
[B]Marysia_i_gończy[/B] no rzeczywiście aktywność w trakcie przebywania na rękach jest zmniejszona ale kiedyś trzeba ją gromadzić:cool3: a radzą sobie dziewczyny świetnie. zwłaszcza biorąc pod uwagę,że doszły do tego w znacznej mierze same :p
-
Czarnusiu gdzie się podziewasz?? uśmiechnij się jeszcze:loveu:
-
:cool3: [IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/resize_Img_5295.jpg[/IMG] nie pytaj :razz: tylko bierz przykład z najlepszych:evil_lol:
-
widziałam takie cos w Londynie 5 lat temu. było hitem wielkim. i nie trzeba brać piłki do ręki. ale my uczymy Lirke podawania piłki do ręki. nie przybiegania i rzucania. no ale co tam-jak ma dzięki temu lecieć kilkanaście metrów to się opłaca. może wreszcie sie zmęczy:cool3: Wiecie, zawsze jak jest weekend, można pospać, Lira budzi mnie między 4 a 6 rano:shake: dzisiaj jedziemy socjalizować malucha na zawody.będą więc fajne zdjęcia popołudniu:razz: zapraszamy na popołudniwą herbatke.
-
wyrzutnia?? co gdzie jak?? namiary proszę bo mnie ręce już czasem bolą od rzucania:lol: dobranoc kochani. jutro wreszcie wolne:multi: :cool1: