Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. Dobciu będzie dobrze już jutro bo będą dobre wyniki. będzie jutro dobrze bo będzie niedziela. spokojna, wolna i z pieknym spacerem. będzie dobrze jutro bo zrobisz najlepsze zdjęcie. będzie dobrze jutro bo my tu będziemy i Ci przypomnimy :loveu: :evil_lol:
  2. dziewczyny kochane to taka fascynująca droga uczyć sie razem z psem!! każda w sobie musi tyle zmienić, tyle sił znaleźć, tyle odwagi i zdecydowania. i mądrości. muszę się starać co by nie zostać w tyle :lol: mam nadzieję,że kiedyś też patrząc sobie w oczy bedziemy wiedziały i czuły to samo... dzisiaj Lirka patrzy i myśli: rzuuuuć, no rzuc to dopiero milionowy raz!!:cool3: a ja: o rety , daj juz spokój :evil_lol:
  3. :evil_lol: z babami -nie gada
  4. nastrój wisielczy?? e tam. trzeba zmienić chyba tytuł Waszej galerii bo Foxi jak to Foxi -zawsze uśmiechnięta ale co wstawisz zdjęcie Kreonika to ma rogal od ucha do ucha :loveu:
  5. aaa zapomniałam i Lirunia ostatni raz jutro idzie do przedszkola jako góffniarz :evil_lol: od środy zaczynamy 2,5 miesięczny kurs posłuszeństwa. to już nie przelewki. 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny :crazyeye: a w między czasie pewnie 3 razy tyle w pozostałe dni. ciężka praca przed nami:lol:
  6. Puchu kochany my już Krakuske upatrzyliśmy:oops: :loveu: dziękuję za zainteresowanie. to taki kot od pierwszego wejżenia;) dzień szalony i strasznie zapracowany. wczoraj polabowałam to dzisiaj w kosć za 4 dostałam :roll: Lirunie rozpiera energia. szczytem zmeczenia było już to,że walnęłam się jak długa na skarpie i rzucałam jej z takie pozycji piłki :evil_lol: niby się zmeczyła troche ale juz gotowa jest na nowe harce. bardzo bardzo się znów zmieniła. kiedys przyjde z pracy i jej nie poznam:lol:
  7. bardzo bardzo się cieszę :multi: :loveu: to spojzenie :lol:
  8. przepraszam ,ze dopiero teraz piszę ;) Lirusininka ma się dobrze. wariuje za 10 Lirek i lutni i co tam jeszcze :evil_lol: Organizujemy transport Ineczki. albo ja pojade albo pewni Państwo wybierają się w poniedziałek więc jeszcze nie wiadomo. czuję się dzisiaj jak w życiu na gorąco bo tyle jest odpowiedzi w sprawie Kieleckich kotów,że nie mogę nadążyć. a teraz ekspresem lece z Lircia na dworek bo mnie :mad:
  9. popłakałam się na widok jego szczęśliwej miny.... Czarnusiu -Czarusiu, oby dom będzie CIe kochał całym sercem
  10. bGirl czy to też fotomontarz w photoshopie??:cool3: :cool3: to aż niemożliwe,że można byc takim słodkim :loveu: świetne zdjecia :lol: a kolorek taki promienny ,że aż tu nas cieszy;)
  11. Pan Pum w trawie PUszczy:loveu: :lol: boski jest. za Azusia kciuki zaciśnięte mocno. dobrz,że sie ochłodził to chyba mu łatwej znieść cieprienie:roll:
  12. kompletnie odmieniony wspaniały Murat :loveu:
  13. Lircia na prawdę jest baaardzo grzeczna. zrobiła ogromne postępy ale i przegapilśmy na pewno kilka rzeczy , które teraz przyjdzie odrobić :cool3: Wczoraj późno wróciliśmy i nie uzgodniliśmy jeszcze kiedy co i jak. ale to będzie w najbliższych dniach :loveu: z pozostałych spraw wyjaśniło się z pracą TZ. dalej ją ma bo firme przejął jakiś wiekszy koncern na starych zasadach. niby dobrze ale jest wiele zgrzytów więc się trzeba zastanawiać jak to dalej rozwiązać. kącik meteo informuję,że nastąpiło ochłodzenie. odnotowano 24*C co daje miłe uczucie chłodku ale i oklapnięcia umysłowego :lol: praca mi nie idzie i tylko sie denerwuje od rana. a Lirunia usunęła się wgłąb pokoju na otchłanie zszarpanego kocyka ;) edit: Lirka jest dziś smutna bardzo. nie chce jeść, zwymiotowała żółtym płynem z lekką pianką. nie mam pojęcia co sie dzieje.nie zeżarła zadnego syfu bo nie miała kiedy...martwie się może ona ma uczulenie na koty?? ;-)
  14. około 2 tygodnie temu zachipowałam psa. potem dopiero zainteresowałam się podatkiem . zadzwoniłam do odpowiedniego urzędu zeby dowiedzieć sie czu rejestracji można dokonać przez internet czy trzeba przyjechać na miejsce. Pani powiedziała,że nie ma potrzeby przyjeżdzania. że mogę przelać pieniądze "internetem" . pierwsza wpłata podatku bedzie równa rejestracji!!!! czy to nie bzdura?? po pierwsze nie będa mieli żadnej informacji o psie (a chyba temu rejestracja ma służyć:roll: ) po drugie nie będę miała jakiegokolwiek dowodu że to zrobiłam. i jak zatrzyma mnie straz miejska powiem,że oczywiście tak panie władzo zapłaciłam....
  15. ojoj to się narobiło. Azusiu zdrowiej szybko. kto pomoże Dociowi rzeke oczyszczać :razz: .trzymamy kciuki mocnooooo za zdrowie:loveu:
  16. czeka czeka... a le na pewno szybko je znajdą!! :razz:
  17. i czekamy na niedzielne zdjecia z utęsknieniem :loveu:
  18. zapoznanie z kotami przebiegło świetnie. najpierw wogóle nie zauważyła kotów potem troche się zainteresowała ale wszystko spokojnie i delikatnie. koty tez bardzo grzeczne były i pomogły jej się zapoznać :loveu: problemem bedą chwile gdy mamy kota na rękach itd. próbowała kota wygonić ale to też delikatnie i krótkotrwale. BĘDZIE DOBRZE :multi: :multi: :lol: :loveu: :loveu: :loveu: a teraz kilka fotek z zapoznawania ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/351/2672016f908c8943.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/48/18597db9d7e0da9c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/120/9c9a76ffcaf17e75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/120/31a4891411f71a48.jpg[/IMG][/URL]
  19. może bysmy mogli podpatrzeć trochę efekt tego malowanka?? czarne nochale na tle nowej ściany :loveu: :evil_lol:
  20. nie no to już nawet nie jest zdrowe tak szybko postępy robić :mad: kto to widział tak się szybko rozwijać??:evil_lol: WIELKIEEEE brawa za ... motyla??:razz: czy inne cÓś:lol:
  21. lecimy na testowanie kota na zwięrzętach (Lirce) :evil_lol: trzymajcie kciuki!! zjadła już kolacje co by ją nic nie kusiło :lol: Saga off-topikowcu ... architekture krajobrazu :eviltong:
  22. melduję się posłusznie :oops: na zdjęcia czekam i to nawet królików!!:evil_lol: nie ma lekko!!
  23. [URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65671][IMG]http://images22.fotosik.pl/119/15dec7d9808c23b8.jpg[/IMG][/URL]
  24. hyhy nie na ASP ale coś troszke pokrewnego :evil_lol: Izunia muszę zmienić jednak prawą stronę. tam jest napis galeria a nic nie widać. zaraz poprawie i wstawie to podmień ok?? ups.. sekund musze pomniejszyć....
  25. ale niesamowite zwierzęta żyją wokół nas :crazyeye: ta ćma jak suchy liść... piękne :loveu:
×
×
  • Create New...