Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. no pewnie,że w lepsze miejsca! można jakoś na plecaku kamerkę postawić ;) ciarki mi przechodzą jak patrze na te zdjęcia!! już widzę Liruta na siatce :crazyeye::shake:
  2. trzymam kciuki za dziewuszkę!! to już tak niewiele do domuuuu a potem już tylko miód do końca świata :lol:
  3. [QUOTE]Kilkoro moich znajomych jedzie tez na wystawę i bedą przejeżdżać przez Katowice, wiec na pewno pomogliby w dowozie. [/QUOTE] a nie znasz może kogoś kto z Wrocławia jedzie? i zabrałby jedną głupią babę do auta?:diabloti:
  4. będzie dobrze, będzie dobrze, będzie dobrze :p [QUOTE]Prosze tylko o link do wątku psiaka na którego to ma być . [/QUOTE] ja też ;)
  5. beznadzieja... teraz będzie jeszcze trudniej :shake:
  6. Twój teren do frisbowania mnie przeraża :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  7. oby wszystko się poukładało. powolutku. trzymam kciuki za Bardiniego z całych sił!! informuj jak tylko będziesz miała chwilę i wieści od Państwa ;) chyba ze zdejmowaniem ogłoszeń się jeszcze wstrzymamy co? co do tej kwoty za transport suni, nie jestem w stanie nic dorzucić bo od poniedziałku przechodzę w stan bezrobocia :shake: mogę jedynie wygrzebać coś na bazarek i w ten sposób pomóc ;)
  8. DZIEŃ SOLENIZANTKI :-) [IMG]http://wd4.photoblog.pl/p1/34/51/20936503.jpg[/IMG] w imieniu solenizantki bardzo dziękuję!! leżała obok mnie i razem czytałyśmy życzenia :p minę bardzo zadowoloną miała, zwłaszcza w trakcie przekazywania tulasków i głasków :diabloti::diabloti::diabloti: oby takich lat było milion i jeszcze więcej. to by wystarczyło za wszystko inne :loveu: szkoda,że urodzinowego spaceru nie było szalonego... no ale jak łapkę wykurujemy - to odbijemy sobie zaległości ;)
  9. a czy ktoś z Wrocławia lub okolic będzie jechał i miałby miejsce dla 1 osoby w aucie?? :lol:
  10. Dobuszko a ja Kraków jesienią?
  11. cudna piegowata mordka :loveu::loveu::loveu:
  12. *zaba* wszystkiego co najlepsze w tym dniu i w milionie kolejnych, wspólnie spędzonych! :loveu::loveu::loveu: buźka dla Kamcia! :lol:
  13. i tak dobrze jak jest, przecież ona praktycznie wcale ludzi nie znała. była zdziczała i dziczała dzień po dniu... to cud,że jest "tylko" tak jak jest. teraz ma Murków wkoło to będzie jej wesoło :lol: i szybko ruszy do przodu ;)
  14. moje serce dziś ma 3 urodziny :iloveyou::iloveyou::iloveyou: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/275/e6f0238374e2b58d.jpg[/IMG][/URL]
  15. erko, koleżanka być może załatwi worek karmy. chyba najbardziej potrzebujące Tumlinki i psy u P.Kazi? Czy można wysłać na Twój adres domowy??
  16. :2gunfire: a masz za Aiszke :diabloti:
  17. bardzo żałuję,że pogoda taka.. bo co jak co ale flaty w obiektyw łapać uwielbiam :loveu: spacer baaardzo udany! dobrze,że namówiłyście mnie :lol: mam nadzieję,że następnym razem to mi coś pokażesz dla Tajdzi!! szkoda,że dwóch nie mogę zabrać... byłoby i frisbee i tropo-aporty :lol: no i chciałam powiedzieć,że Ada to najbardziej niedoceniony pies świata!! kolejną pozycję zajmuje Aisza!! pełen podliz wyszedł... ale szczery :cool3:
  18. o mamo cuda się zdarzają!!!! wspanialeeee :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  19. bo,żeby nakręcić trzeba się namęczyć :diabloti: skoki i inne ewolucje to nic przy pięknie zrobionych podstawach z motywacji :p:evil_lol: w nakręcaniu na łup bardzo pomagają szarpaczki na naszym nowym bazarku :-)
  20. dziewczyny szukajmy jeszcze! jak już płatny to albo mniejszym autem albo bardziej ekonomiczniejszym. skoro koszty mogą być połowę mniejsze to warto szukać. wystawa w Kielcach za niecałe 2 tygodnie!! i pytanie podstawowe tak czy owak przy tym transporcie: kto może z Rudką pojechać????????
  21. moja kochana dziewczynka!! na uniwersytet idzie :diabloti::lol: update suczynowy - bomba :evil_lol: kawał byka!!
  22. no pewnie,że lepiej wybierać :lol:
  23. założyłam psiowy bazarek wreszcie ;) ale jeszcze nie koniec fantów! zapraszam na nowy bazarek - na Kielce oczywiście! tym razem coś dla podopiecznych :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/rogz-hilton-frisbee-szarpaki-flusie-itd-na-psy-z-kielc-do-13-11-2009-a-172836/"]ROGZ, HILTON, FRISBEE, SZARPAKI, FLUSIE itd.-na PSY Z KIELC! do 13.11.2009[/URL]
  24. chciałaś,żeby CIę poinformować :cool3: zapraszam na nowy bazarek - na Kielce oczywiście! tym razem coś dla podopiecznych :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/rogz-hilton-frisbee-szarpaki-flusie-itd-na-psy-z-kielc-do-13-11-2009-a-172836/"]ROGZ, HILTON, FRISBEE, SZARPAKI, FLUSIE itd.-na PSY Z KIELC! do 13.11.2009[/URL]
  25. ja również zapraszam na nowy bazarek tym razem coś dla podopiecznych :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/rogz-hilton-frisbee-szarpaki-flusie-itd-na-psy-z-kielc-do-13-11-2009-a-172836/"]ROGZ, HILTON, FRISBEE, SZARPAKI, FLUSIE itd.-na PSY Z KIELC! do 13.11.2009[/URL]
×
×
  • Create New...