-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
ja również zapraszam na nowy bazarek tym razem coś dla podopiecznych :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/rogz-hilton-frisbee-szarpaki-flusie-itd-na-psy-z-kielc-do-13-11-2009-a-172836/[/url]
-
nie przeczuwała jednak,że na tyłach skrada się kolejny leń [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2162/img0136ce.jpg[/IMG] po minie widać co kocina o tym myśli :diabloti: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8725/img0134c.jpg[/IMG] była i próba podrzucenia Ineczki... [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6050/img0137wz.jpg[/IMG] jednak szybko została wyparta przez to trio ;) [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1930/img0140kn.jpg[/IMG] :p [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9394/img0142w.jpg[/IMG] a jutro lecimy na flaci spacer :multi:
-
drugi obrazek z bazarku gotowy ;) jeszcze 2,5 przede mną :lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7836/2hienaobrazek.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5830/2hienarama.jpg[/IMG] a teraz trochę zdjęć bo dawno nie było ;) kanapowe przewalanki towarzyskie.... Figa udała się na poobiednią sjestę.... zaraz przytuptał Lirek... [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8994/img0126j.jpg[/IMG] to razem sjestowały [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4492/img0128x.jpg[/IMG] co się kocinie wielce nie spodobało :evil_lol: [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1403/img0129c.jpg[/IMG]
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
to może zastrzec,ze najpierw tylko na lince spacery, nawet po ogrodzie. Do czasu aż się nie przyzwyczai. na plus jest to,że jest tam drugi pies. będą się trzymać razem i ucieczki mam nadzieję nie zaświtają mu w głowie ;) -
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Od-Nowa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
wiesz sama,że są świetne :lol::loveu: :ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2: i tak mnie tu nie ma. mówiłam,że więcej nie zaglądnę :diabloti: -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jutro podmienię zdjęcia w ogłoszeniach :lol: może sunieczkę Linka nazwać? a Histeryka.... już nie wiem :diabloti: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
wszystko zależy od tych Państwa. Na pewno na początku trzeba pracy i określenie zasad, skoro pisałyście że rozpieszczony :evil_lol: więc może nie być sielsko od razu. na pewno przy dużej dawce ruchu będzie spokojniejszy i szczęśliwszy a to na pewno wpłynie na jego zachowanie w domu. nie masz jakiegoś zaprzyjaźnionego dziecka w tej całej menażerii?? :lol: na starsze dzieci reagował dobrze. nie wiem jak z młodszymi. 4 latkowie niekoniecznie wiedzą co robią :evil_lol: -
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Od-Nowa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
:ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2: (przemykam i wcale mnie tu nie ma :diabloti: ) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ojoj jaka ona śliczna :loveu: i nieduża! po poprzednich zdjęciach myślałam,że wielkością jest ponad kolano a to drobinka przecież :lol: do każdego domu się zmieści :p:evil_lol: Tumka tak?? a dzieciaki jak nazwiemy?? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
choć wirtualnie, to szczerze - tulimy i pozdrawiamy ;) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
oj, to rzeczywiście bez sensu. w takim razie zrobię im normalne. nawet 3 :razz: mamie, szczeniakom osobno i trzecie razem :p -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zaznaczę sobie. u mnie mają ogłoszenia na gumtree Warszawa, alegratka bardzo prosimy o wyróżnione allegro - czy ktoś byłby w stanie zrobić takie?? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
mi tam się nie opatrzył :eviltong: ERKO ZDJĘCIE wybierz!! przepraszam za prywatę :evil_lol: -
żeby te moje rzęchy choć w połowie tak ostrzyły jak Twój obiektyw :roll::shake:
-
no oczywiście,że mam więcej zdjęć tej sunieczki :diabloti: przecież ja nie umiem zrobić jednego zdjecia... tylko zawsze ilości chore :evil_lol: jak mogę faflać offami... to faflam :evil_lol: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3481.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3491.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3508.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3511.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3513.jpg[/IMG] zapewniam,że na żywo robi piorunujące wrażenie a w końcu przegląd bordasów we frisbee jest szalony więc te słowa coś znaczą :p jestem fanką tej suki od pierwszego wejrzenia :lol: mają też stronę [URL="http://www.malinagang.cz/"]Vtejte na strnkch CHS Malina Gang[/URL] koniec offa - już nie będę
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
załóżcie wątek załóżcie!! dopinguję Tumliniakom całym sercem... poogłaszam na Wrocław! jakby dla obu znalazły się domy pokombinujemy z pociągiem, jak to już kiedyś knułyśmy z erką. oby tylko im się udało Ewelin zrobisz Tumliniakom śliczne zdjęcia??????:cool3::cool3::cool3: -
a ja będę jednak z dwoma suczynami i z TZem :p tak napisałam wczoraj,że Lira nie na chodzie..... ale jak ona jest nie na chodzie to i tak milion raz ruchliwsza niż Aisza :diabloti: w każdym razie wejście do parku od strony mostu szczytnickiego!! ;)
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
rozpuszczam wieści gdzie się da... teraz już nie ma odwrotu na plecach piechotą ją zaniosę :diabloti: -
[B]Czy wybiera się na wystawę ktoś z Gdyni????[/B] szukamy transportu samochodowego dla średniej wielkości suni i 1 osoby, która by z nią jechała [B]Janów Lubelski/Kelce - Gdynia[/B] lub [B]Warszawa - Gdynia[/B] z dopłatą do paliwa. bardzo prosimy o pomoc, na sunieczkę po roku oczekiwania czeka w Gdyni DOM. Nowi Państwo chcieli przyjechać osobiście po sunieczkę pociągiem ale niestety w jej przypadku odpada taka forma transportu gdyż jest bardzo strachliwa. Do innych psów - bezproblemowa. Jedyna możliwość to jazda samochodem. [B]tel kontaktowy: 0609 890 204[/B]
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
nie no to koszt nienormalny przecież :placz: -
u mnie wet też nigdy tego sam nie zaleca bo cena jest porażająca. na pierwszy ogień rzucają - scanomune. dopiero jak klient drąży temat okazuje się,że jest cudowny zylexis cena zastrzyku 40-50 zł. w przypadkach gdy nie ma czasu - zbawienny... strasznie smutno jak pies choruje. cały świat choruje też...
-
znam zylexis, stosowałam u jednego z tymczasików. to taka "bomba odpornościowa" stawia na nogi umarlaka (przepraszam za porównanie :cool1: ) ale na prawdę tak działa.
-
jak nie urok to.... a jakiś naturalnych leków nie próbowałaś? antybiotyki co chwilę to przecież masakra... trzymam kciuki za zdrówko...
-
ok, ja też mogę. to o 14 przy cukierni u wejścia do parku szczytnickiego. wiecie gdzie?