Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. ja również zapraszam na nowy bazarek tym razem coś dla podopiecznych :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/rogz-hilton-frisbee-szarpaki-flusie-itd-na-psy-z-kielc-do-13-11-2009-a-172836/[/url]
  2. nie przeczuwała jednak,że na tyłach skrada się kolejny leń [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2162/img0136ce.jpg[/IMG] po minie widać co kocina o tym myśli :diabloti: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8725/img0134c.jpg[/IMG] była i próba podrzucenia Ineczki... [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6050/img0137wz.jpg[/IMG] jednak szybko została wyparta przez to trio ;) [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1930/img0140kn.jpg[/IMG] :p [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9394/img0142w.jpg[/IMG] a jutro lecimy na flaci spacer :multi:
  3. drugi obrazek z bazarku gotowy ;) jeszcze 2,5 przede mną :lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7836/2hienaobrazek.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5830/2hienarama.jpg[/IMG] a teraz trochę zdjęć bo dawno nie było ;) kanapowe przewalanki towarzyskie.... Figa udała się na poobiednią sjestę.... zaraz przytuptał Lirek... [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8994/img0126j.jpg[/IMG] to razem sjestowały [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4492/img0128x.jpg[/IMG] co się kocinie wielce nie spodobało :evil_lol: [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1403/img0129c.jpg[/IMG]
  4. to może zastrzec,ze najpierw tylko na lince spacery, nawet po ogrodzie. Do czasu aż się nie przyzwyczai. na plus jest to,że jest tam drugi pies. będą się trzymać razem i ucieczki mam nadzieję nie zaświtają mu w głowie ;)
  5. wiesz sama,że są świetne :lol::loveu: :ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2: i tak mnie tu nie ma. mówiłam,że więcej nie zaglądnę :diabloti:
  6. jutro podmienię zdjęcia w ogłoszeniach :lol: może sunieczkę Linka nazwać? a Histeryka.... już nie wiem :diabloti:
  7. wszystko zależy od tych Państwa. Na pewno na początku trzeba pracy i określenie zasad, skoro pisałyście że rozpieszczony :evil_lol: więc może nie być sielsko od razu. na pewno przy dużej dawce ruchu będzie spokojniejszy i szczęśliwszy a to na pewno wpłynie na jego zachowanie w domu. nie masz jakiegoś zaprzyjaźnionego dziecka w tej całej menażerii?? :lol: na starsze dzieci reagował dobrze. nie wiem jak z młodszymi. 4 latkowie niekoniecznie wiedzą co robią :evil_lol:
  8. :ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2: (przemykam i wcale mnie tu nie ma :diabloti: )
  9. ojoj jaka ona śliczna :loveu: i nieduża! po poprzednich zdjęciach myślałam,że wielkością jest ponad kolano a to drobinka przecież :lol: do każdego domu się zmieści :p:evil_lol: Tumka tak?? a dzieciaki jak nazwiemy??
  10. choć wirtualnie, to szczerze - tulimy i pozdrawiamy ;)
  11. oj, to rzeczywiście bez sensu. w takim razie zrobię im normalne. nawet 3 :razz: mamie, szczeniakom osobno i trzecie razem :p
  12. zaznaczę sobie. u mnie mają ogłoszenia na gumtree Warszawa, alegratka bardzo prosimy o wyróżnione allegro - czy ktoś byłby w stanie zrobić takie??
  13. może Belcia się przejedzie do szczytnickiego na spacer? jutro na 14 flaci spacer :p
  14. mi tam się nie opatrzył :eviltong: ERKO ZDJĘCIE wybierz!! przepraszam za prywatę :evil_lol:
  15. żeby te moje rzęchy choć w połowie tak ostrzyły jak Twój obiektyw :roll::shake:
  16. no oczywiście,że mam więcej zdjęć tej sunieczki :diabloti: przecież ja nie umiem zrobić jednego zdjecia... tylko zawsze ilości chore :evil_lol: jak mogę faflać offami... to faflam :evil_lol: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3481.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3491.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3508.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3511.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3513.jpg[/IMG] zapewniam,że na żywo robi piorunujące wrażenie a w końcu przegląd bordasów we frisbee jest szalony więc te słowa coś znaczą :p jestem fanką tej suki od pierwszego wejrzenia :lol: mają też stronę [URL="http://www.malinagang.cz/"]Vtejte na strnkch CHS Malina Gang[/URL] koniec offa - już nie będę
  17. załóżcie wątek załóżcie!! dopinguję Tumliniakom całym sercem... poogłaszam na Wrocław! jakby dla obu znalazły się domy pokombinujemy z pociągiem, jak to już kiedyś knułyśmy z erką. oby tylko im się udało Ewelin zrobisz Tumliniakom śliczne zdjęcia??????:cool3::cool3::cool3:
  18. a ja będę jednak z dwoma suczynami i z TZem :p tak napisałam wczoraj,że Lira nie na chodzie..... ale jak ona jest nie na chodzie to i tak milion raz ruchliwsza niż Aisza :diabloti: w każdym razie wejście do parku od strony mostu szczytnickiego!! ;)
  19. rozpuszczam wieści gdzie się da... teraz już nie ma odwrotu na plecach piechotą ją zaniosę :diabloti:
  20. [B]Czy wybiera się na wystawę ktoś z Gdyni????[/B] szukamy transportu samochodowego dla średniej wielkości suni i 1 osoby, która by z nią jechała [B]Janów Lubelski/Kelce - Gdynia[/B] lub [B]Warszawa - Gdynia[/B] z dopłatą do paliwa. bardzo prosimy o pomoc, na sunieczkę po roku oczekiwania czeka w Gdyni DOM. Nowi Państwo chcieli przyjechać osobiście po sunieczkę pociągiem ale niestety w jej przypadku odpada taka forma transportu gdyż jest bardzo strachliwa. Do innych psów - bezproblemowa. Jedyna możliwość to jazda samochodem. [B]tel kontaktowy: 0609 890 204[/B]
  21. nie no to koszt nienormalny przecież :placz:
  22. u mnie wet też nigdy tego sam nie zaleca bo cena jest porażająca. na pierwszy ogień rzucają - scanomune. dopiero jak klient drąży temat okazuje się,że jest cudowny zylexis cena zastrzyku 40-50 zł. w przypadkach gdy nie ma czasu - zbawienny... strasznie smutno jak pies choruje. cały świat choruje też...
  23. znam zylexis, stosowałam u jednego z tymczasików. to taka "bomba odpornościowa" stawia na nogi umarlaka (przepraszam za porównanie :cool1: ) ale na prawdę tak działa.
  24. jak nie urok to.... a jakiś naturalnych leków nie próbowałaś? antybiotyki co chwilę to przecież masakra... trzymam kciuki za zdrówko...
  25. ok, ja też mogę. to o 14 przy cukierni u wejścia do parku szczytnickiego. wiecie gdzie?
×
×
  • Create New...