Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. dziewczyny ale jak znacie kogoś kto z Gdyni do Kielc na wystawę jedzie to molestujcie! to największa szansa na transport teraz ;) rozpoczęłam nagabywanie, niestety bezskutecznie na razie
  2. napisałam na transportowym tu i na miau. trzeba popytać na wątkach wystawowych , w końcu niedługo wystawa w Kielcach, a nóż ktoś z Gdyni będzie jechał
  3. oj, jak bosko! to przemyślę termin i dam znać ;) pewnie chcecie w szczytnickim?
  4. która gadzina z Tobą przyjeżdża?? ja bym znalazła czas na spacer. Lire mam nie na chodzie ale Tajdziora niezgułę chętnie wyszumię :p
  5. ja nie pisałam, bo szczerze powiedziawszy czekałam na Twoją Murko odpowiedź. Rudzia wiadomo, pies specjalny i forma transportu też. dlatego wiemy przynajmniej jak teraz szukać ;)
  6. te krótkowłose bordasy dużo bardziej mi się podobają choć i tak nie przepadam za wyglądem tych psów. poza jedną suczką borderką, którą "mogłabym mieć" oczywiście umownie - w każdej chwili. Absolutnie mnie zachwyca i wyglądem i temperamentem :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Chelsea [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7343/img5861o.jpg[/IMG] znowu zafaflam offem galerię :diabloti:
  7. noo, bazarek przerósł oczekiwania :lol: tylko teraz dla mnie full roboty więc w dalszym ciągu nie mam czasu na galerię :evil_lol: do końca tygodnia malowanko tych wszystkich "fantów" i w weekend sesja zdjęciowa :p ale co,będą psiny miały prezent na święta!! Betelku - nie używam tabletu tylko farb i pędzelków, bo to przecież najprawdziwsze na świecie obrazki. nie komputerowe :cool3: o czym wiem najlepiej, bo każdy w końcu z licytujących chciał olejnymi farkami na płótnie... więc smród terpentynki i werniksów stale mi przypomina o bazarku :diabloti:
  8. no i jak tam Bardzik?? odjajczony już?? :cool3: jak się macie?
  9. czy jedzie ktoś z Wrocławia na samą niedzielę i mógłby zabrać 1 osobę bez psa?????????????
  10. oj, jakby było dobrze gdyby tą z Tumlina udało się dać do hotelu
  11. ja nie, bo mam słabe nogi i nie utrzymam 21 kg :diabloti::diabloti::diabloti: będę oryginalna :evil_lol:
  12. ło ludzie, to w ilu halach to ma być? zważywszy na moją "super orientację" na pewno Was znajdę... aha .. już to widzę :shake::evil_lol:
  13. Vespuśce powoli zaczyna formować się zgrabna bródka :razz: to już prawie sznaucer :lol: tylko oczy pod grzywką się zapodziały
  14. rozglądam się po forach za transportem... tylko samochodowy wchodzi w grę co?
  15. :sweetCyb::sweetCyb::loveu::placz::loveu::lol::multi::iloveyou::Cool!::klacz::sweetCyb::sweetCyb: i to jest to, na co wszyscy czekali :loveu::loveu::loveu:
  16. okropne zdjęcia, wstrętne, obrzydliwe fuuuuuuuu :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: więcej tu nie wejdę!! obiektyw też okropny, wstrętny i feee.... bo nie mój :-(:-(:-(:diabloti::diabloti::diabloti: :p dawaj więcej Piega!!!!!!!
  17. ariss, a powiedz mi bo nigdy nie byłam w Poznaniu na wystawie. To miejsce w którym się będzie odbywać jakieś sensowne jest do zdjęć?? czy nie bardzo? bo ja mam strasznie ciemne szkła i nie wiem czy w ogóle sens targać złoma.
  18. Górka ma alegratke ;) i allegro jeszcze ale takie normalne i gumtree Warszawa też miała ale lepiej odnawiać zawsze tam ;)
  19. ja o dzieciach nie mam pojęcia ale z racji inż wpisanego w tytuł zachwyciły mnie 3 kołowe wózki :diabloti: możesz jedną ręką prowadzić jak na wspomaganiu a w drugiej 3 Mudiki prowadzić :evil_lol: rewelacja trójkołowce!!
  20. a to nie wiedziałam! w jeden dzień chcą obrobić wszystkie grupy? zdolniachy... bój się bój :cool1:nie wiem czego, tak profilaktycznie :diabloti: będę bez kundliczków niestety ;)
  21. będziemy w niedziele ;) znajdę CIę :cool1::diabloti:
  22. ja tak bym jechała pobłąkać się, poplotkować a od nas z klubu jadą na pokazy ale dyscypliny której ja nie trenuję ;) więc miałabym czas na spytki :diabloti: :cool3:
  23. w Poznaniu będziecie na wystawie?
  24. cóż to za żarty znowu ?? nic nie rozumiem... ale może to ze zniecierpliwienia na niedzielne wieści :p
  25. Jaaga, co za niespodzianka ze Stellą :lol: oby tak dalej z domkami!! :p proszę polować cierpliwie z aparatem na Fuksika!
×
×
  • Create New...