-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
kocina upatrzona jest i wstępnie "obgadana" ;) ta właśnie czarna Inka z Krakowa. najprawdopodobniej jeżeli wszystko pomyslnie się uda pojadę po nią pociągiem w najbliższych dniach. więc można powiedzieć,że decyja zapadła jeżeli chodzi o nas, a jeżeli o Lirke to wieczorem :razz: czy ten maluch to kotek czy kotka??widziałam je na wątku Kieleckim a jakże :lol: ale poźniej niż Inke...
-
uuu jak to z zębami?? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ineczka taka groźna??:razz: nic się nie stało gościowi mam nadzieje :roll: to ci numer no...
-
[URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65671][IMG]http://images12.fotosik.pl/46/3f7cea2c25122100.jpg[/IMG][/URL] może być??
-
rzeczywiście!! oczy takie same mają.i psotną radość też :loveu: :lol: i wiesz co jeszcze??...... biały kuper :cool3: :p
-
kotki jeszcze nie ma u nas. Jutro idę do koleżanki "zakocionej" i "zapsionej" z Lirunią na test :evil_lol: . zobaczymy z blilska reakcje. sprawa kotki coraz bardziej bliska ;)jutro wieczorem po teście bedzie więcej wieści. no i rano ruszam do Babu :loveu: rozruszam Ją troche. kto to widział tyle sie wylegiwać w szpitalu :lol:
-
hahaha wygląda na bardzo zdziwioną,że to łóżko się skurczyło :lol: jutro popołudniu/wieczorem zrobie banerki ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jak to nie da?? jak to nie da?? a na bobra :evil_lol: -
ciiii ciiiiii takich rzeczy głośno się nie mówi :evil_lol:
-
a dzień dobry. a ja też tu jestem ;) Babu czuje sie wyśmienicie :lol: nie wiem czy to zbawienne działanie obrzydliwego kleiku czy innej szarej papki ale czuje się świetnie i tryska radością. oczywiście dzisaj strajki i ani jednego lekarza nie było ale jutro jedziemy też i bedziemy "poważnie rozmawiać" :evil_lol: uch oby tylko rozjaśniła się sprawa z wynikami...kciuki bardzo potrzebne dalej więc proszę pozaciskać ;) u Lirki nic ciekwego dzisiaj. z kotem też nic nowego. TZ był na dywaniku i jest gotów :cool3: a reszta do obgadania. jest tu kto??
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no jakie straszne zarzuty :cool1: :shake: no trudno.... człowiek nic tylko o losie królików śni po nocach a potem powiedzą,że taki niedobry.... :evil_lol: zmiana tytułu bardzo nas cieszy. czas wiec na zmiane banerka :lol: proszę o wytyczne. jutro będę popołudniem/wieczorem i rozpocznę produkcje ;) -
o chętnie podłapię pomysł z tym środkiem. nie pomyślałam o tym a z Lirką też mamy problem znikającego lub rozpadajacego sie na kawałki łóżka :lol: czy to się w aptece kupuje?? Inka damula kreator mody , ta bluzeczka pewnie była z poprzedniego sezonu i czas na nową ;) a allegrowa opowieść piękna:loveu:
-
znowu wyjeżdżacie :shake: no coraz mniej opowiastek dla nas. dobrze ze czarne nosy z nami zostają :loveu:
-
uch ale wzruszenie ogarnęło. bardzo lubie tu zaglądać. zawsze czeka dużo niespodzianek ;) ostatnio jak weszłam na główną strone dogomanii było w losowo wybranych zdjęciach Wasz tzn Foxi i Kreona biegnących. bardzo się ucieszłyam na ich widok w końcu to dobrzy znajomi :loveu:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ale przybyło słodziaków :loveu: do góry po domki się ustawiać! -
czekam na nowe zdjęcia psinek :cool3:
-
oj dziewczyny zostawić Was na chwile i już łobuzujecie ;) Eruś bardzo dziekuję za te słowa :calus: Wiecie co, przy tym łobuzie Lirce nawet smucić się nie da. wariuje i robi takie śmieszne miny. na spacerze skacze jak z procy. tarmosi większe od siebie patyki i rzuca je pod nogi. albo biegnie z kłodą i przepycha się miedzy nogami.to jest żywy skarb :loveu: uśmiechnęłam się dostałam też nowe zdjęcia kotki Inki. zaraz je tu wkleje. chociaż 2. dobranoc kochane [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/347/73776245916855fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/403/8258b32469d3ec6f.jpg[/IMG][/URL]
-
nie jest dobrze... nie jest. kochani proszę trzymajcie kciuki za moją Babcie. jest w szpitalu. to nie są przelewki. są wstępne diagnozy. co to za słowa w ogóle... takich rzeczy sie nie mówi..takich rzeczy nie ma. trzymajcie kciuki z całej siłynie piszcie ze bedzie dobrze , to minie i zeby się trzymać tylko pomyślcie o niej ciepło i jeśli to robicie, pomódlcie się. bardzo bardzo to potrzebne.
-
widzę ,że masz miejsce w podpisie... moze sie zmiesci malutki piesek ze skrzydełkami :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042"][IMG]http://images20.fotosik.pl/400/41e66e7dd3a9975b.jpg[/IMG][/URL]
-
:lol: ale macie tempo , trzeba nadganiać :evil_lol: ponad 5oo stron a ile to dni życia. nawet nostalgicznie troche się robi :loveu:
-
ok. pewnie cheteni zrobie ;) jeżeli dobrze rozumiem MIsiowo-Maniusiowy raz Maniusiowy sam raz na ich wspólny już mam pomysł :cool3: a ten stary misiowy to wklej do pierwszego postu moze wątku na powietanie. zostanie na pamiątke ;) a co tam tak płaczesz??
-
teraz obejzałam zdjęcie Szamy i Twojego Taty... oni chyba się strasznie kochali??
-
Izunia nie zapedzaj się z tym dołączaniem!!:lol: twoje nowe dwie dusze bardzo Cie potrzebują nie mówiąc o rodzinie ;) a wątek może wspólny domowy tutaj a u Maniusia informacyjny o jego stanie zdrowia. Oczywiscie na lepsze ;) byłam na Maniusiowym wątku :cool3: aaa Odie troche wyglada jak braciszek Berniego , który okazał się Bernią z kieleckiego watku szczeniakowego ;-)
-
cieszę się że Wam się podoba :loveu: no dobra... nie wytrzymałam i skontaktowałam się z panią , która się opiekuje kotką. więcej nic nie napisze na razie rozmowy wstępne. najważniejsze jest to,że mieszkała w pierwszym domu z psami i jest do nich przyzwyczajona. ;) a to że ma Inka na imie to już chwyt poniżej pasa :lol: dobrze ,że nie Misia.....bo już bym siedziała w pociagu. dzisiaj wezmę na dywanik TZ . wieczorem mam rozmawiać z opiekunką kotki.chyba muszę się dokształcić szybko w sprawach kocich :razz:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
dzień bez zdjecia to dzień stracony! nic dziś nie bedzie?? :cool3: -
o Wiq niedobra, właśnei miałam to samo napisać odnośnie żuczka :evil_lol: boskie sielone stwory :loveu: