-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
ojej.. a Eri jeszcze nie ma??:shake:
-
jeszcze jedno.. nie mogę się powstrzymać... ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/153/8ba42040dc830d3f.jpg[/IMG][/URL] ona bardzo lubi siedzieć na oknie i oglądać świat więc to jej ulubione już miejsce. A Lirunia bidul ma katar. kicha. troche zaczęła wczoraj ale tak może ze 3 razy w ciagu całego dnia a dzis więcej dużo. w ramach spaceru poszłysmy odwiedzić jej ulubionego weta, (któremu pozwala na wszystko!!:lol: ) pozagladał gdzie trzeba i kazał psinke oszczędzać w najbliższych dniach, nie przemęczać. wiec kroczymy statecznie i cichutko. leków nie dał bo nie ma potrzeby. ona tak prycha... jak kot;) ale apetyt ok i humor też:Dog_run: więc trudno jej wytłumaczyć zeby się nie przemęczała:razz:
-
:crazyeye: jaki błękit oczu u Sugar!! a Gerfildek troszke szczuplejszy od pierwowzoru na szczęście!!:evil_lol: Czarniutka z przymrózeniem oka wygląda jak Inka! ale zakocone towarzystwo!! no ale widze braki.... są 3 koty i TYLKO 2 psy....:cool3:
-
nie da się edytować a ciagle zjadam literki!! tam gdzieś miało być "z" i "b"....:evil_lol:
-
ocywiście!! Lirutki zdjęć bedzie dużo!! w końcu to jej galeria :loveu: ale mam nadzieje ,że Inke też polubicie ;) na razie zmiana na próbny banerek do czasu az nie powyrzydzam i zrobie taki jak ma być! Lirka pilnuje mnie na kazdym kroku. jeszcze nie wie przed czym. wie ,że trzeba :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote name='Eriu']O lol, a ja najpierw jak patrzyłam na to zdjęcie to myślałam, że to z przodu. Jaki wstyd ;).[/quote] :evil_lol: :lol: brawo!!!!!!!!!!! jak tam sesja leci proszę Pani?? z górki juz czy jeszcze dużo?? -
:crazyeye: wow, te z rodzaju kraśnik wyglada jak piękna cesarzowa!! ale masz tam urozmaicenie!! co do słoninki to brak słow!! jak równiutko!! och i ach tylko jakoś tak całość straszna!!... no ale skoro ma to ratować zwierzaka to proszę ćwiczyć jak najwięcej :lol: śmieszna nazwa tej igły atraumatyczna... czy traumatyczna igła jest prosta :razz:
-
:multi: JEST!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/367/856673f4f5357a15.jpg[/IMG][/URL] oto przeto cudnej urody zjawisko się objawiło :lol: przyjechała wcześniej ale tyle było wrażeń i pierwsze zapoznania,że jestem najszybciej jak się da i donoszę: kocisko łazi wszedzie! mruczy, ociera się i grucha. popiło, pojadło i nic tylko krąży i zwiedza. na razie jest w osobnym pokoju. Jak przyniosłam transporterek ze skarbem Lirutek przyszedł obwąchał ale zainteresowania nie poczuł... oddalił się mamlać piłeczke na posłaniu , po czym zasnął:loveu: no ale poniewaz ja kursuje między jednym a drugim pokojem i Inka i Lira wiedzą ,że za drugą stroną drzwi jest coś bardzo ciekawego! zapoznanie będzie najszybciej jutro a moze i to nie. chociaż z drugiej strony mam wrażenie,że szybciej bo Inka coraz bardziej przepycha sie między nogami do wyjścia z pokoju....:razz: no ale czas na pierwsze zdjęcia!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/152/adf88eb1d8e8a703.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/152/0ec4f2856d30a800.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/80/526e866163d4628d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/80/9f84662d1cccb6e8.jpg[/IMG][/URL] no i jak ??:cool3:
-
hyhy do takiej gustownej czerwonej skórkowej obroży pięknie pasuje identyfikator z re-dingo z czeroną łapą!! :cool3: wiemy bo mamy!! Zdjjęcia przecudnej urody!! czy aby na tym pierwszym Inka na pewno siedzi na pieńku??:razz: bo to wyglada jak zupełnie coś innego:lol: współczują z powodu końca roku ale przy tym mam tez dużą satysfakcje osoby stojącej po drugiej stronie barykady ,ze nie tylko my się męczymy ;) pozdrawiamy serdecznie!! Od-Nowa, Lira i już od dziś też Inka (czarna kotka):loveu:
-
:p jestem! dzień zaganiany bardzo!! Cieszę sie,ze JESTESCIE :lol: dzisiaj z Lireczką pojechałyśmy z "PEWNA TAJEMNICZĄ ZNAJOMĄ" :cool3: do miejsca gdzie Ona i jej psy trenują agility. Lirka miała oswajanie z terenem a ja nauke rzucania piłeczki!!:lol: no i można szumnie powiedzieć ,ze zapisemy się do klubu ale tylko rekreacyjnie, na doczepke. robiiąc na terenie tłum :lol: jedziemy znów w czwartek :multi: a teraz zaczyna się oczekiwanie na Ineczke!!
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Zgreduś pilnujący grila wygląda jak muminek zupełnie ;) oj te zachody/wschody słońca... chciałoby się tak oglądać od zmiany do zmiany.... i nie robić nic....:cool1: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
podrzucam bo żarty sie skończyły!! -
A Bazylek do góry!!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
do góry póki można!! pilnie domy potrzebne!! -
witamy, póki tu chulaaaaa:lol: jak to nie ma zdjęć?? taki piękny wtorkowy (późny) poranek bez zdjęć?? mam nadzieje ,ze noc nerwy ukoiła;) zaliczyć uda się na pewno bo masz przecież za sobą tylu zwolenników ,ze nie ma opcji niezaliczenia bo zrobimy szuuuum:lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:lol: o jak miło ,ze jeszcze jestescie!! bardzo mocno ściskamy!! zdjęcia cóż,,., jak to zdjecia Dobcia! ot ZAWSZE PIĘKNE :loveu: -
Witamy serdecznie trojaczkowe towarzystwo!!:loveu: kiedy nauka płuwania?? doczekać się nie mogę!! a jak Misiowe szwy? dobrze już??ciekawa jestem tego zabiegu bo w koncu jakby nie było Lirke też to czeka w najbliższch.... miesiacach;) trzymmajcie sie!!
-
oo jest! jest!! witaj żabko! 27 stopni o 7 rano:crazyeye: to chyba nad morze trzeba pedzić!! albo Kamelkowi przyciąć futro :lol: ściskamy serdecznie!! Ineczka badzie tu już jutro rano około 8!! mam nadzieje ,ze i dogo też:lol:
-
uciekam spać. a czy bedzie jutro to się okaże!!:lol: dobranoc
-
kochani podobno jutro juz prace sie rozpoczną!! bardzo dziekujemy Wam za 2 miesiace odwiedzin, rozmów, uśmiechów i łez czasem!! mam nadzieje ,ze spotkamy się wszystcy znów albo TAM albo tu!!;) bardzobardzo dziękujemy!!
-
bardzo dziekujemy za liczne odwiedziny i zyczenia!!:lol: żyjemy juz jednak porankiem środowym czyli porankiem przyjazdu Ineczki:loveu: to dla niej na powitanie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/363/9012a28764f91e45.jpg[/IMG][/URL] a Lirutek-szwędacz, na prawdę dzisiaj oszalała. zawsze w miejscu gdzie się boi i chce zawracać do domu ona stwierdziła,że dziś da rade i z dumnie uniesionym ogonem ruszyła naprzód!! bardzo bardzo daleko pobieła mijając ruchliwą ulice. stanęła sobie dopiero w małym oddaleniu za nią i czekała. a ja leciałam jak szalona za nią! uch ile strachu!!
-
ojej i jakie szerokie! strach... ile kryje Misia w sercu!!:-(
-
matko kochana Eria ,spokojnie... zaliczenia ważna rzecz.pieniądze, podróż pewnie też, ale niczym w porównaniu do odejścia człowieka.... nie rozumiem jak możesz tak pisać. zobaczysz , na pewno uda się załatwić zaliczenia, wytłumaczyć itd. a tego człowieka nie będzie już.... żadne nerwy tego nie zmienią ani nie naprawią
-
no impreza będzie imprezową porą... wieczorkiem!! teraz szaleństwa innego rodzaju ;) a dziś sie strachu najadłam co nie miara. Lirka postanowiła sobie zrobić osobno spacr i pobiegła w nieprzewidzianym kierunku na dużą odległość!!:crazyeye: byłam przerażona strasznie. Oj serce pęknie kiedys a ten Migotek-terrakotek nic sobie z tego nie robi!!:mad:
-
przy takim gęstym Misiowym futrze trudno to zauważyć... ale strach myśleć jakim sposobem ta szrama się zrobiła:roll: