-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
ostatnio bardzo mnie wciagnęły takie rzeczy. za bardzo chyba ale dzieki temu będzie ładniej graficznie opracowana praca mgr. a ze w większości jest graficzna to bardzo się przydadzą takie rzeczy!!:cool3: mam wytłumaczenie na nie-pisanie :lol: z przestrachem myślę o zmianie banerka!! to już niedługo przecież. Ineczka przyjeżdża w środe!! jak zakladalam watek nie umialam nic a teraz tyle ,ze chyba rok będę wybierać przebierać udoskonalać az bedzie jak ma być....;) a jak się podobało to może jeszcze coś zaraz wykombinuje:multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/6c83c762c4baab20.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj takie śmieszne coś, bo nagle brakuje mi zdjęć :-o :cool3: jutro dorobie!! to Liruteńka zapatulona w ręczniczek po kąpieli :loveu:
-
czy w ogóle jest mowa o innym psiaku teraz?? jak umarła moja ukochana sunia to nie zapomniałam nigdy. była szczególna i jest nadal... nawet jak przyjechała Lirunia to jak czułam napływ wielkiej miłości mówiłam do niej właśnie imieniem tamtej. nieświadomie!! to imie po prostu znaczyło jesteś jedyna i najważniejsza. i teraz Lira taka właśnie jest. choć minęło kilka lat. znasz Tate najlepiej, myślisz ,ze to by się udało?? jeszcze raz bardzo bardzo współczuję!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
na pierwszym zdjeciu ma doczepione kurze łapki!!:lol: :cool3: w filmie anioł w Krakowie tytułowy bohater miał pakiet niezbędnych magicznych przedmiotów pomagających mu w czynieniu dobrych uczynków na ziemi, i kilku pomocnych . zwał się on właśnie "Pakiet specjalny typu survival" (miał w nim, magiczny płyn w aerozolu, gumke, sznurek itd) . pewnego dnia siedząc na ławce z zaprzyjaźnionym pijaczkiem, dobra duszą, tenże wyciągnał zawiniatko w którym miał mini flaszke, śmiećki, kawałek suchego chleba itd. pijaczek chwytajac za flaszeczke pyta: - Wiesz co to jest ?? - WIem!! mam taki sam!! :lol: dodając ze to role grane przez Globisza i Trele można już paść ze śmiechu od samej wizji..... chociaz z takiej urywkowej opowieści moze to wcale nie smieszne.....:roll: :oops: -
co to jest cavalierek??:crazyeye: zdjecia...aaaa tak zaraz cos poszukam :lol:
-
Eria, o marzeniach niufkowych czytałam na waszym watku bo na prawdę poświeciłam troche czasu na poznanie Foxi Kreonka i ich Pańci. bardzo masz ciekawe rodzaje niufka : drobniutka uśmiechnięta jaśniutka Foxi i Kreonik czarny obrońca. ciekawe jak będzie wygladał następny niufek :cool3: serce nie sługa ;)
-
nie nie nie... żeby było jasne!! wielkie pole, mały domek,TZ, 2 koniki,Lirunia i 10 jej podobnych:loveu: 2 briardy, 2 setery irlandzkie, 1 kotek i jeże. może być stawek, co by to całe towarzystwo miała się gdzie taplać latem i drzewka by dać cień :lol: i Mama i Babu gdzieś blisko ;) choć bliżej niż w sercu -się nie da!!:oops:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
I Azuś z "zestawem specjalnym-typu survival" też!! (ogladaliscie "Anioł w Krakowie" :cool3: uwielbiam ten film!) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[IMG]http://kartki.onet.pl/_i/d/psy_d.jpg[/IMG] STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE DOBCIU NAM !!:multi: :loveu: i Dobcia też!! a co! -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
na pewno się znajdziemy na kazdym innym gdzie nas zaniesie ;) -
:lol: :lol: :lol: boskie!! Miśka widzę też OSIOŁ :cool3: tak nazywam Lire gdy coś nabroi...ja marudze i mówie jej że jest niedobra a ona siada cichutko zrobi taką mine i te oczy jak Misia na 2 zdjęciu!!:evil_lol: no i całe zdecydowanie i konsekwencja tracą sens... broń nie do pobicia:lol: dobrze,że znalazł się dom tamtego sznaucerkowatego pieska ;) o takim wypuszczaniu samopas strach myśleć. kompletny brak wyobraźni:shake:
-
filmiku nie ma i nie ma :-( coś mi nie wychodzi wrzucanie filmików na youtube.... eghm. ładował się prawie godzine a potem go nie było!! dzisiaj byłam u Babci. Schudła 10 kg od czasu wycieczki do szpitala jednego, drugiego, trzeciego... teraz znowu ją wywalają i kierują do innego ech... w poniedziałek mama idzie do szpitala chyba... najlepsze że Babcia jest w szpitalu o 70 km oddalonym a mama będzie w oddalonym o 120km...w przeciwnych kierunkach zresztą!! ech... pomarudziłam sobie:placz: po wizycie u Babu pojechałam jeszcze do jej mieszkania. pod domem na podwórku ganiało stadko rudziutkich seterów Irlandzkich :loveu: sąsiad Babci hoduje no i mają maluchy. 9 szt!! 4 dziewczynki reszta chłopaki. przewspaniałe :multi: :lol: oj daj Boże pole z małym domkiem :lol: Lirutek nie umie czytać na szczęście :cool3: śpi dzieciaczek teraz i śni o nowych dobrych dniach;)
-
:multi: brawo masz talent w rękach i mocne narzędzie tortur jednocześnie :evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
rety, eria to musisz mieć zmiennika chyba!! ;) ale przecież zadnego słowa nie można stracić:p -
z teori ćwiartowania....;) :oops:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jak się robi taki backup?? ja na razie mam wrzucone w wersji do wydruku do worda ;) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
tylk trzeba by też jakoś poarchiwizować watek. przy ostatnich zmianach niektórym wyleciało w internetową próznie wiele stron... na dwa fora to kiepsko. zwłaszcza,ze się troche człowiek przyzwyczaił. ale zmian nie należy się bać jeśli mają prowadzić ku dobremu;) przesyłamy buźki dla Azusia ps. mogłabyś wkleić jeszcze raz link sklepiku gdzie kupowałaś kaganiec Dobciowi?? -
troche zaległości nadrabiam. nie było mnie chwile a tu nasza eria ma nowego pieska :cool3: taki czarniutki elegancik nono:evil_lol: nie tylko Kreoś się przeobraził ale i pańcia - kolorek bardzo ładny wyszedł:p co dostałaś z tych krone coś tam??:razz:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobcia, a ty się nie wybierasz na krótki urlop od dogo na inne forum?? od 12 mają być prace na forum i nie ma szans na dostanie się. My już poczyniliśmy pierwsze kroki urlopowe. lubie do Was zaglądać. i myślę sobie co to będzie... -
no co to za śmichy-hihy??:cool3: to najgorźniejsza mina na prawde!! w takich chwilach przeważnie albo staje tyłem albo sobie odchodzę choćby ze 2 metry dalej - chce hałasować-niech radzi sobie sama.... ale jej groza gdzieś szybko myka i jest potulnym baraneczkiem swojej pańci :evil_lol: dzisiaj jestem w rozjazdach wiec zostawiam głupkowaty filmik. pozazdrosciłam Ineczce kariery filmowej i chciałam nakrecić Lirke... niestety kompletne beztalencie w tej kwestii... kompletnie dostaje amoku :lol: o nie.. nie załadował się.... :placz: no trudno.. to postaram się poźniej;) miłego dnia
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
przyszło i do Was słoneczko :multi: miłego korzystania!! a nad wode jedziecie?? jeziorko, morze, rzeczka,,, dziki strumień?? ach jakby się chciało potaplać :lol: pozdrawiamy serdecznie collika cudnego!! -
witamy:p dzisiaj zrobiłam wielki milowy krok w sprawie zaliczeń. przewaliłam jedno straszne ćwiczenie nad którym męczyłam się ostatnie kilka dni chyba 24/dobe.....uch ale koniec i dostałam 10/10 czyli THE BEST :multi: :multi: po przewaleniu , uczczono chwilowy swiety spokój, czyli 3 godziny przed kolokwium:roll: długim spacerem i beztroskim polegiwaniem:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/359/318358df6da831b6.jpg[/IMG][/URL] ponieważ bezbronna całkiem pańcia odpoczywała, wierny piesek pilnował spokoju w okolicy :lol: to jej najgroźniejsza mina :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/63/9ee9f4ee433eb9a6.jpg[/IMG][/URL] a to okrobacje mające na celu złapanie pileczki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/135/abc2be0fc349fd30.jpg[/IMG][/URL] i odpoczywanko [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/135/ba5a0aef8654a5f4.jpg[/IMG][/URL] a dysk mamy....... eghm gdzieś :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/135/3b2224dc7a6b680c.jpg[/IMG][/URL] i słodziaczek ze strokrotkami :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/63/a9434a1136ab5476.jpg[/IMG][/URL] a jak u Was Cioteczki przed długim weekendem??
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dog na pewno szybko znajdzie domek ;) o takich weterynaryjnych sprawach nie mam za bardzo pojęcia więc nie wiem czy to co piszesz jest bardzo groźne. wiem tylko ,że jak bardzo się chce żyć to można chorobe zwalczyć. a im na pewn się chce ;) przytulam mocno do serca -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
no właśnie chciałam napisac,że jak Azuś taką mine jak na zdjęciu powyżej , zrobi do lustra to ta choroba sama ucieknieeeoooooo:evil_lol: -
Eria, padłam ze śmiechu!!;-) a wiecie,Lirka od kilku dni ju zupełnie normalnie zachowuje się przed wyjsciem na dwór :multi: nie ucieka na swoje posłanie w kat na dźwięk smyczy :shake: jak zakładam buty to przychodzi przeciaga się, zaczepia, gryzie itd i wychodzi radośnie. oczywiście jak wyjdzie za drzwi to jeszcze jej się przypomni,ze miała się bać. ale jest o niebo lepiej.ale trwało to 1,5 miesiąca;) moze za miesiąc zawoła ją i sama radośnie wyleci na spacer. albo nawet się będzie dopominać przy drzwiach :p kieruneczek jest na 25 stronie ;)