Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. ostatnio bardzo mnie wciagnęły takie rzeczy. za bardzo chyba ale dzieki temu będzie ładniej graficznie opracowana praca mgr. a ze w większości jest graficzna to bardzo się przydadzą takie rzeczy!!:cool3: mam wytłumaczenie na nie-pisanie :lol: z przestrachem myślę o zmianie banerka!! to już niedługo przecież. Ineczka przyjeżdża w środe!! jak zakladalam watek nie umialam nic a teraz tyle ,ze chyba rok będę wybierać przebierać udoskonalać az bedzie jak ma być....;) a jak się podobało to może jeszcze coś zaraz wykombinuje:multi:
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/6c83c762c4baab20.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj takie śmieszne coś, bo nagle brakuje mi zdjęć :-o :cool3: jutro dorobie!! to Liruteńka zapatulona w ręczniczek po kąpieli :loveu:
  3. czy w ogóle jest mowa o innym psiaku teraz?? jak umarła moja ukochana sunia to nie zapomniałam nigdy. była szczególna i jest nadal... nawet jak przyjechała Lirunia to jak czułam napływ wielkiej miłości mówiłam do niej właśnie imieniem tamtej. nieświadomie!! to imie po prostu znaczyło jesteś jedyna i najważniejsza. i teraz Lira taka właśnie jest. choć minęło kilka lat. znasz Tate najlepiej, myślisz ,ze to by się udało?? jeszcze raz bardzo bardzo współczuję!
  4. na pierwszym zdjeciu ma doczepione kurze łapki!!:lol: :cool3: w filmie anioł w Krakowie tytułowy bohater miał pakiet niezbędnych magicznych przedmiotów pomagających mu w czynieniu dobrych uczynków na ziemi, i kilku pomocnych . zwał się on właśnie "Pakiet specjalny typu survival" (miał w nim, magiczny płyn w aerozolu, gumke, sznurek itd) . pewnego dnia siedząc na ławce z zaprzyjaźnionym pijaczkiem, dobra duszą, tenże wyciągnał zawiniatko w którym miał mini flaszke, śmiećki, kawałek suchego chleba itd. pijaczek chwytajac za flaszeczke pyta: - Wiesz co to jest ?? - WIem!! mam taki sam!! :lol: dodając ze to role grane przez Globisza i Trele można już paść ze śmiechu od samej wizji..... chociaz z takiej urywkowej opowieści moze to wcale nie smieszne.....:roll: :oops:
  5. co to jest cavalierek??:crazyeye: zdjecia...aaaa tak zaraz cos poszukam :lol:
  6. Eria, o marzeniach niufkowych czytałam na waszym watku bo na prawdę poświeciłam troche czasu na poznanie Foxi Kreonka i ich Pańci. bardzo masz ciekawe rodzaje niufka : drobniutka uśmiechnięta jaśniutka Foxi i Kreonik czarny obrońca. ciekawe jak będzie wygladał następny niufek :cool3: serce nie sługa ;)
  7. nie nie nie... żeby było jasne!! wielkie pole, mały domek,TZ, 2 koniki,Lirunia i 10 jej podobnych:loveu: 2 briardy, 2 setery irlandzkie, 1 kotek i jeże. może być stawek, co by to całe towarzystwo miała się gdzie taplać latem i drzewka by dać cień :lol: i Mama i Babu gdzieś blisko ;) choć bliżej niż w sercu -się nie da!!:oops:
  8. I Azuś z "zestawem specjalnym-typu survival" też!! (ogladaliscie "Anioł w Krakowie" :cool3: uwielbiam ten film!)
  9. [IMG]http://kartki.onet.pl/_i/d/psy_d.jpg[/IMG] STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE DOBCIU NAM !!:multi: :loveu: i Dobcia też!! a co!
  10. na pewno się znajdziemy na kazdym innym gdzie nas zaniesie ;)
  11. :lol: :lol: :lol: boskie!! Miśka widzę też OSIOŁ :cool3: tak nazywam Lire gdy coś nabroi...ja marudze i mówie jej że jest niedobra a ona siada cichutko zrobi taką mine i te oczy jak Misia na 2 zdjęciu!!:evil_lol: no i całe zdecydowanie i konsekwencja tracą sens... broń nie do pobicia:lol: dobrze,że znalazł się dom tamtego sznaucerkowatego pieska ;) o takim wypuszczaniu samopas strach myśleć. kompletny brak wyobraźni:shake:
  12. filmiku nie ma i nie ma :-( coś mi nie wychodzi wrzucanie filmików na youtube.... eghm. ładował się prawie godzine a potem go nie było!! dzisiaj byłam u Babci. Schudła 10 kg od czasu wycieczki do szpitala jednego, drugiego, trzeciego... teraz znowu ją wywalają i kierują do innego ech... w poniedziałek mama idzie do szpitala chyba... najlepsze że Babcia jest w szpitalu o 70 km oddalonym a mama będzie w oddalonym o 120km...w przeciwnych kierunkach zresztą!! ech... pomarudziłam sobie:placz: po wizycie u Babu pojechałam jeszcze do jej mieszkania. pod domem na podwórku ganiało stadko rudziutkich seterów Irlandzkich :loveu: sąsiad Babci hoduje no i mają maluchy. 9 szt!! 4 dziewczynki reszta chłopaki. przewspaniałe :multi: :lol: oj daj Boże pole z małym domkiem :lol: Lirutek nie umie czytać na szczęście :cool3: śpi dzieciaczek teraz i śni o nowych dobrych dniach;)
  13. :multi: brawo masz talent w rękach i mocne narzędzie tortur jednocześnie :evil_lol:
  14. rety, eria to musisz mieć zmiennika chyba!! ;) ale przecież zadnego słowa nie można stracić:p
  15. z teori ćwiartowania....;) :oops:
  16. jak się robi taki backup?? ja na razie mam wrzucone w wersji do wydruku do worda ;)
  17. tylk trzeba by też jakoś poarchiwizować watek. przy ostatnich zmianach niektórym wyleciało w internetową próznie wiele stron... na dwa fora to kiepsko. zwłaszcza,ze się troche człowiek przyzwyczaił. ale zmian nie należy się bać jeśli mają prowadzić ku dobremu;) przesyłamy buźki dla Azusia ps. mogłabyś wkleić jeszcze raz link sklepiku gdzie kupowałaś kaganiec Dobciowi??
  18. troche zaległości nadrabiam. nie było mnie chwile a tu nasza eria ma nowego pieska :cool3: taki czarniutki elegancik nono:evil_lol: nie tylko Kreoś się przeobraził ale i pańcia - kolorek bardzo ładny wyszedł:p co dostałaś z tych krone coś tam??:razz:
  19. Dobcia, a ty się nie wybierasz na krótki urlop od dogo na inne forum?? od 12 mają być prace na forum i nie ma szans na dostanie się. My już poczyniliśmy pierwsze kroki urlopowe. lubie do Was zaglądać. i myślę sobie co to będzie...
  20. no co to za śmichy-hihy??:cool3: to najgorźniejsza mina na prawde!! w takich chwilach przeważnie albo staje tyłem albo sobie odchodzę choćby ze 2 metry dalej - chce hałasować-niech radzi sobie sama.... ale jej groza gdzieś szybko myka i jest potulnym baraneczkiem swojej pańci :evil_lol: dzisiaj jestem w rozjazdach wiec zostawiam głupkowaty filmik. pozazdrosciłam Ineczce kariery filmowej i chciałam nakrecić Lirke... niestety kompletne beztalencie w tej kwestii... kompletnie dostaje amoku :lol: o nie.. nie załadował się.... :placz: no trudno.. to postaram się poźniej;) miłego dnia
  21. przyszło i do Was słoneczko :multi: miłego korzystania!! a nad wode jedziecie?? jeziorko, morze, rzeczka,,, dziki strumień?? ach jakby się chciało potaplać :lol: pozdrawiamy serdecznie collika cudnego!!
  22. witamy:p dzisiaj zrobiłam wielki milowy krok w sprawie zaliczeń. przewaliłam jedno straszne ćwiczenie nad którym męczyłam się ostatnie kilka dni chyba 24/dobe.....uch ale koniec i dostałam 10/10 czyli THE BEST :multi: :multi: po przewaleniu , uczczono chwilowy swiety spokój, czyli 3 godziny przed kolokwium:roll: długim spacerem i beztroskim polegiwaniem:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/359/318358df6da831b6.jpg[/IMG][/URL] ponieważ bezbronna całkiem pańcia odpoczywała, wierny piesek pilnował spokoju w okolicy :lol: to jej najgroźniejsza mina :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/63/9ee9f4ee433eb9a6.jpg[/IMG][/URL] a to okrobacje mające na celu złapanie pileczki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/135/abc2be0fc349fd30.jpg[/IMG][/URL] i odpoczywanko [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/135/ba5a0aef8654a5f4.jpg[/IMG][/URL] a dysk mamy....... eghm gdzieś :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/135/3b2224dc7a6b680c.jpg[/IMG][/URL] i słodziaczek ze strokrotkami :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/63/a9434a1136ab5476.jpg[/IMG][/URL] a jak u Was Cioteczki przed długim weekendem??
  23. dog na pewno szybko znajdzie domek ;) o takich weterynaryjnych sprawach nie mam za bardzo pojęcia więc nie wiem czy to co piszesz jest bardzo groźne. wiem tylko ,że jak bardzo się chce żyć to można chorobe zwalczyć. a im na pewn się chce ;) przytulam mocno do serca
  24. no właśnie chciałam napisac,że jak Azuś taką mine jak na zdjęciu powyżej , zrobi do lustra to ta choroba sama ucieknieeeoooooo:evil_lol:
  25. Eria, padłam ze śmiechu!!;-) a wiecie,Lirka od kilku dni ju zupełnie normalnie zachowuje się przed wyjsciem na dwór :multi: nie ucieka na swoje posłanie w kat na dźwięk smyczy :shake: jak zakładam buty to przychodzi przeciaga się, zaczepia, gryzie itd i wychodzi radośnie. oczywiście jak wyjdzie za drzwi to jeszcze jej się przypomni,ze miała się bać. ale jest o niebo lepiej.ale trwało to 1,5 miesiąca;) moze za miesiąc zawoła ją i sama radośnie wyleci na spacer. albo nawet się będzie dopominać przy drzwiach :p kieruneczek jest na 25 stronie ;)
×
×
  • Create New...