Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. dzisiaj 2 miesięcznica:loveu: :loveu: :loveu: Lirka śpi i szczeka przez sen :lol:
  2. Ale piękna woda!!!!:crazyeye: fantastyczne zdjecia!! nie to co zatłoczony 2-chłopczykowy basenik :cool3: w jakim Kamelek jest wieku??troche nieeleganckie pytanie, ale cóż...;)
  3. witamy! no pora już na odwiedziny. południe minęło dawno! pięknie przycięty Kreonek. czy poszłaś juz na kurs strzyzenia?? czy sama eksperymentujesz?? hyhy moze czas na foxi??:cool3: a Koda (dobrze mówię?? :oops: ) to widać ,ze tupet ma i nie musi pytać czy może ona to wie,ze jej się świat należy!:evil_lol:
  4. o prosze ile sław!! a psy mają?? kto jeszcze?? załozymy klub nieśmiałych sąsiadów ;)
  5. a co robiłaś stojąc przypadkiem na płocie z lornetką :evil_lol: :eviltong: no żartuje żartuje!! ale fajnie mieć kogoś znanego w okolicy :p my mamy dawną Mistrzynie Polski w ujeżdżeniu (dyscyplina w sporcie konnym*) jest moją idolką abbsolutnie!! i kupujemy ziemniaczku w tym samym sklepie .. a ja mdleje, zeby się choć otrzeć :evil_lol: albo jak się spotykamy na spacerze (ma gończego) z psem i wymienimy się zdaniami to sztywna stoje i wykrztusić nic z sensem nie moge.. jak na egzaminie... ale podejżewam,że sąsiedztwo Moniki Brodki jest innego rodzaju ciekawostką ;)
  6. Erko, dziekuję za odwiedziny :multi: . wiem ,ze kompletnie nie masz czasu na to .. ale tak chciałam żebyś zobaczyła ile to szczęścia się kołtuni w tym ciele przez Ciebie uratowanym!! duma i wzruszenie ropiera na przemian:loveu: [SIZE=1]dziękujemy:multi: [/SIZE]
  7. o rety zwodować Misie to dopiero przeżycie!! Maniuś oczywiście na jej grzbiecie by siedział jak na tratwie i wyznaczał kurs potupując to z prawej, to z lewej strony... :loveu: DO WODY!!
  8. Dobciu a jakie to sławy mieszkają koło Was?? :cool3: ja tam jak zwykle ani sarenki ani bażanta nie...........:roll:
  9. :multi: :multi: było super. nawet nie zdążyłam jej obrozy zdjąć do pywania, myslałam,że bedzie sobie wąchać, dreptać itd, a ona chlup i tyle jej było widać :evil_lol: mówie Wam jaka była frajda. pływała sobie z nami i do nas. tych zdjęć ze wzgledu na słoniowe rozmiary pańci w stroju kąpielowym nie umieszcze :evil_lol: nad wodą było pełno ludzi, szczekała najpierw a jak, ale szybko jej przeszło. ona jest niesamowita!! obok nas leżała wielka kiełbasa, bo tam ludzie robili grile i ONA jej nie tknęła nawet!!:cool3: dzień świetny!! no i pierwszy raz zwodowaliśmy i siebie! bosko:multi: :multi: a jak minęły Wam weekendy?? z Eria już chyba nie pogadamy bo wstac przed 4 to koszmarek!! podziwiam!! ale Sagusia ma zaległości w sadze o Sadze a Dobcia o Dobciu! :lol:
  10. nieśmiałe początki... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/2fe72d031454a50f.jpg[/IMG][/URL] ale trwały bardzo krótko!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/73/556d627b8299a120.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/ec6a7c2a5f207a31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/73/fdff562b272af6f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/73/321f0973f0193e52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/6acd7334448a77a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/510f65259f47e659.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/d826b2e78bf9119d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/f852c36738830e96.jpg[/IMG][/URL]
  11. "-Co Wy wiecie o pływaniu....?!!" :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/73/a6e969887a7ba31a.jpg[/IMG][/URL] jesteśmy już,niedługo beda zdjęcia, zgrywam :lol:
  12. [SIZE=7][COLOR=blue]:multi: jedziemy nad wode!:multi: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen]jupi jupi jupi!!ciesze się jak głupi!! hyhy i Lirunia bedzie miała nauke pływania!! bo do tej pory tylko patrzyła na fale :lol: :multi: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#2e8b57]będą fotki OFKORS :cool3: wieczorkiem[/COLOR][/SIZE]
  13. jak tam postępy w szyciu hafciareczki-rzeźnika :evil_lol: :cool3: może jakiś specjalny motyw dla cioteczek??;)
  14. a fuuu!! w taki upał nad słoniną siedzieć :razz: bedą zdęcia mam nadzieje.. może się wciągniesz w wyszywanie :cool3: zrobiłam bakup wątku :multi: Szkoda ,ze to nie tak, że się go po prostu przeniesie na inny.tylko od nowa. nie chce sie przeprowadzać:roll: zaraz bedzie przeróbeczka wesoła;) no i już zostały tylko 2.5 dnia do przyjazdu Ineczki :multi: wszystko już gotowe i czeka!! FIGE Z MAKIEM z przeróbeczki fotosikowy znowu nie działa skurczybyk...
  15. to dopiero dzień!! dzisiaj Lirunia z samego rana wpakowała mi sie do łóżka, położyła bliziutko i......... wywaliła kołami do góry!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: no oczywiście nie mogłam się zezłościć że myszkuje w łóżku , jak przyszła zrobić najpiękniejszy gest:loveu: :multi: :lol: i to po 2 miesiącach pobytu. jutro właśnie mamy miesięcznice 2:p po burzy upalnie i gorącooo.....
  16. pracowałam kiedyś 3 lata w kwiaciarni ;) a teraz koncze studia i będę projektować ogrody i mam nadzieje większe przestrzenie :evil_lol: teraz nadzoruje wykonanie jednego najukochańszego. zabieram do niego Lircie czasem. i tym sposobem Lirka może być ze mną w pracy :multi: :lol: mam dużo zdjeć ale nie mogę wstawić bo.... ....NIE DZIAŁA MI FOTOSIK :angryy: nie wiem co jest... a poza tym jest burza więc i necik jakiś lewy :cool3: grrr
  17. uuu, teraz to juz tylko kabury mu brak :evil_lol: no i co za wieści wspaniałe,że Azus tryska energią!!:multi: :loveu:
  18. dziewczyniętko śliczne!!rzeczywiście futrkowo podbna :multi: wiedziała gdzie się przyplatać :evil_lol: a jak to mozliwe ,ze jęzor w kropeczki?? jagódki się żarło?? i co to jest przychlast?? a Foxi z tymi frendzelkami ma coś z samuraja :diabloti: :loveu:
  19. tak padać w samym słońcu?? prosimy o zdjecia z plaży!!:loveu:
  20. ktoś nas wołał??:cool3: jesteśmy , czekamy baaaardzo!!!:multi:
  21. jestem :lol: cały dzien w pracy, dojadam jeszcze obiadek. róze były tylko dodatkeim do większej kompozycji którą robiłam dla zaprzyjażnionej Pani, na stół dla podkreślenia wagi niedzielnego obiadu z ciotkami ;) oto całość [U][COLOR=#465584][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/71/1e33bff3eae7f068.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] zaraz zadbam zdjęciowo o wątek;)
  22. jutro lece zamówić odbitki!!:lol: wielka frajda wymyślać takie "historyjki" a czy Ten czarny piesek wrócił do domu czy jest u Was?? Maniuś zaborczy , kto by pomyślał! :cool3:
  23. hyhy ja też ja też!!:lol: na dziś dość . jutro coś nowego pokombinuje :evil_lol: jakby kogoś interesowało to w tle są 2 obrazy Witolda Pałki. bardzo fajne malarstwo ;) lece z Lircią na spacer wieczorno-nocny... musimy nazrywać róż na skwerku... hyhy pod osłoną nocy :evil_lol: :cool1: edit: jesteśmy!! szabrowniki z nas wyborne!! co prawda Lircia najpierw chciała oportować obciete już gałązki róż... ale szybko sama się przekonała że to nie jest do aportu! hihi a potem przy kazdym krzaczku grzecznie siadała i obserwowała czy nikt nie nadciąga hyhy... tak zapadła noc
  24. niespodzianka i dla Was : LWY SALONOWE Misia i Lira :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/b9be701b44d9f9fa.jpg[/IMG][/URL]
  25. uff napracowałam się.. ale oto one LWY SALONOWE!! Misia i Lira :loveu: :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/69/b9be701b44d9f9fa.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...