Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. Izuniu , muszę powiedzieć nieskromnie,ze uwielbiam twój baner... jak tylko się gdzieś pojawi to się ciepło robi. na prawde jest najlepszy z najlepszych jakie zrobiłam do tej pory :loveu: .. no to tyle kącika nieskromności :eviltong: a co do zdjęć, to nie znam imageshaka ale tam widziałam że jest opcje na dole: get linking code... czy cos takiego. i tam masz do wyboru różne kody.. chyba 3 jest do zdjęcia w pełnym wymiarze na forum.trzeba przetestować. ja wklejam te duze tak ,ze jak wchodzę na twoją miniaturke i otwiera się duże przeciagam je myszka po prostu. potem kopiuj wklej i jest. ale przez imageshak pewnie prościej. i powinna też być opcja do pomniejszenia zdjęcia przed wgraniem... jutro może zobaczę bo dziś nie mam siły. a przy okazji ściskamy Was mocno i trzymamy kciuki za rekonwalescencje Maniusiowych nóżek ;)
  2. Sagu brawooo (= kujonie:lol: ) gadaj co studiujesz bo ubijum:mad: ja już powiedziałam :eviltong:
  3. na tym wyzej to przypomina mi takiego renifera... nie pamiętam gdzie to było. w jakiejś bajce . może Eria wie, dobra jest w skojażeniach ;) a Lircia ma już taką dorosłą minke. tylko ciałko jeszcze nie, bo jest takie śmieszne nieporadne, łapkami tak śmiesznie tupie i śmiesznie stawia :lol: jak już podrośnie ięcej to zrobie im fotomontaż zdjęcie... takie 2 bliżniaczki obok siebie :loveu: mówcie jak sesja?? co do przodu??co do tyłu, co czeka??
  4. uch i ach. :loveu: a teraz trochę Liruni, bo troszkę tu o niej zapomniano :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/358/bf6c4a61b1730e89.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/66/fdbf438e0bea623e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/61/4e9ca65f0dde15a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/9b05d548750da58a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/133/d77bf55d80614956.jpg[/IMG][/URL]
  5. a co a co?? :cool3: weterynarie?? tutaj fajny Inkowy filmik: atak puma na przeszkadzacza w nauce :lol: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GszbRk8kEoQ[/URL] jeszcze jeden [URL]http://www.youtube.com/watch?v=adqY1iy2hxA[/URL] i fotka -Inka gotowa do drogi ;-) [URL]http://img444.imageshack.us/img444/7308/pict0070tb9.jpg[/URL]
  6. a tymczasem psiaki-szczeniaki do góry!! :p
  7. to nie było nerwowe tylko rozpierała ją energia wczoraj i razem z drugim kotem z którym jest w domu tymczasowym szalały niesamowicie wczoraj. ten drugi kociak to rezydent-ka ;) oj się będzie działo jak tu zaczna z Lirką pogonie po domu :evil_lol: :loveu: na pewno nie zabraknie wrażeń. ze zdjeciami może być gorzej bo Inka nie przepada za zdjęciami i trzeba być baaaaaardzo cierpliwym,zeby cos wyszło. bo w jednym miejscu kcia nie usiedzi.no to kwkleje jeszcze ze 2 Inkowe zdjecia ... Lirusia nie bedzie zazdrosna:eviltong: to zdjęcia robione przez Dominika z Kociej Republiki : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/59/13f04f6f5997c34f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/59/7f2c779c95d5eb12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/131/c1ab06235ad159d9.jpg[/IMG][/URL]
  8. pewnie już jestś po tych męczarniach :cool3: czekamy na wieści z placu boju... bo sucho w pysku od rana :evil_lol:
  9. [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/84/img6037me3.jpg[/IMG]setImgWidth(); 3 śliczności :loveu: ale to Miśkowe spojrzenie dobrze znam :cool3: a Maniusiek już 2 łapki obkręcone :-( bidulek. zawsze te zdjecia takie małe a śliczne. Misiowe turlania z zabawką -boskie :multi:
  10. Korzystać z ładnej pogody to jeszcze rozumiem :cool3: ale,żeby egzaminami się wymigiwać??:crazyeye: :shake: żeby mi tu był ładnie zdany :evil_lol: kciuki będę trzymać a Lirka zaciskać piłeczke;) (który to rok?) Kicia przyjedzie do nas w połowie przyszłego tygodnia. albo pojedzie z naszą koleżanką która tu przyjeżdza na pare dni. albo w ramach delegacji ;) . nie mogę się doczekać :lol: dostałam dziś link do filmiku: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=l9bkfTxE6co[/URL] to Ineczka którą energia rozpiera :multi: nie mówcie,ze to juz sesja...to już moja ostatnia i kompletnie brak sił na nią :roll: i jeszcze takie głupoty na koniec wciskają:mad: prosze trzymać stale kciuki za mame i babcie.bo ciągle potrzebne:cool1: a ciocia erka to już wcale do nas nie zaglada...:p ale może być spokojna o malucha:lol: pozdrawiamy
  11. :glaszcze: czekamy na wytyczne. na pewno da się pomóc. być teraz obok najważniejsze
  12. :calus: :glaszcze: dla Ciebie światełko w tunelu :candle: czyli,że się spotkamy?? :cool3:
  13. no pierwsza część tematów do wyrycia fajna ale to kutno-coś tam-rowanie. to już mniej. zaskakujący dobór. byłam na Waszej nowej stronce :cool3: jestem pod wrażeniem. duzo pracy musiałaś w nią wsadzić.:razz: no i te fotomontaże :crazyeye: super:loveu: a kiedy zaczynasz te graficzne meczarnie??
  14. to są pazerne łobuzy chcą mieć towarzystwo Togusia tylko dla siebie :evil_lol: takie łobuzy najlepsze z najlepszych. a sąsiadów pozdrawiamy serdecznie :diabloti:
  15. nie było tu nikogo??:crazyeye: gdzie się wszyscy podziali??
  16. śliczne ta szczurki z "skarpecie" różowej :evil_lol: i pełny wypas klateczka. a kołowrotek jest dla maratończyków??
  17. jak to było... Panna w kąpieli czy małpa :lol: :evil_lol: dzień dobry wszystkim. kociaka nie ma jeszcze u nas. była szansa na transport ale się rozpłynęła więc najprawdopodobniej pojadę po nią w czwartek piątek.jest też transport pewny ale na połowe przyszłego tygodnia dopiero. co też zależy od innych spraw. bo poza robotą, tym razem moja mama wędruje do szpitala. ale moze powędrować za 10 minut jak i za miesiąc ;)
  18. no ona się nie bała wcale . zawsze próbuje mi wleźć do wanny jak się kąpie :evil_lol: pije sobie wode albo kładzie sie pod wanną :loveu: dzisiaj jak wsadziłam ją do wanny poszłam szykować recznik kocyki itd to ona tak sobie grzecznie stała,, i turlała nosem w wannie piłeczke:lol: a teraz opatulona chrapie cichutko na przysuniętym tu blisko do nóg posłaniu. i śpi sobie jak pierwszego dnia po przyjeżdzie z ręką na grzbieciku... kochana sunia :loveu:
  19. niesamowite zdjecia z wyprawy!! i tyle towarzystwa i taka grzeczna :loveu: pies marzenie rasa Kielecki obieżyświat
  20. i nie chce nic mówić ... ale upodobnia się jednak coraz bardziej do bobra:lol: :loveu:
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/127/837b0685df018e25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/63/2068855a26ba96bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/355/2e1bc4a535fe7cfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/55/10e7d04dc94e7500.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/127/e0472c9439749bac.jpg[/IMG][/URL]
  22. :evil_lol: Lirutek powrócił ze spaceru utaplany w wielkiej kupie:shake: była więc akcja kąpielowa i teraz jest piękny i pachnący a zaraz będa fotki z kąpieli :loveu: :loveu: zapraszam
  23. :loveu: :loveu: :loveu: brawoooo ale się udało nadęciocha uchwycić!! super!! [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/4333/243kr5.jpg[/IMG]
  24. oo a Lirka już 18 ale wyglada jakby ważyła 12 może. nie wiem gdzie ona te kilogramy pochowała ale waga nieubłagalnie wskazuje tyle:lol:
×
×
  • Create New...