-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
żeby się za bardzo nie wczuła coby jej się coś nie uroiło :cool3::roll:
-
a kiedy plnujecie strylke? polecam narkoze wziewną :razz: nie ma problemu z wybudzeniem a psina po kilku godzinach wraca o własnnych siłach do domu przytomna itd. No i koniecznie kaftanik :lol: oj bedziemy przeżywać razem z Bianeczką :cool3: zdrowieć zdrowieć!!
-
to sunia. wysterylizowana jakby ktoś się pytał :cool3: bo ją już o mamusiostwo podejżewają :razz: no zachowuje się wspaniale do małej. nawet sie tego nie spodziewałam :lol: a malutka od wczorajszego popołudnia 100% siuu na gazety :multi: z qupalem troche gorzej bo trzeba wybrać odpowiednie miejsce :evil_lol: Ale generalnie bardzo mądre maleństwo! nawet wytrącona ze snu zaspana i ziewająca o 4 w nocy bezbłędnie na gazety :p więc super.
-
stare ale jare!!:loveu: ale na tle zielonej trawki na pewno lepiej by wygladały :evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/144/51686db942fb4d6d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/144/595d4ea85ecf55b1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/08e4040196e41d9e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/143/62bbe740f53954a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/6ae07c1a30e4522a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/113/60ee7b3b76d7b56a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/fddefe7582867a43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/c016e0a69d47312a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/144/b30bd47e37abfbef.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/144/51686db942fb4d6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/144/595d4ea85ecf55b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/08e4040196e41d9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/143/62bbe740f53954a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/6ae07c1a30e4522a.jpg[/IMG][/URL]
-
To pierwszy psi tymczasik. Jak na razie były same koty na tymczasie. Nie wiem co bedzie dalej. Trzeba najpier nareperować finanse :cool1: Malutka ma już porobione ogłoszenia. Zdjęć też ma dużo ;) od wczorajszego popołudnia 100% trafień siuuu na gazete :multi: z qupalem troche gorzej bo trzeba wybrać odpowiednie miejsce :evil_lol: Ale generalnie bardzo mądre maleństwo! nawet wytrącona ze snu zaspana i ziewająca o 4 w nocy bezbłędnie na gazety więc super. kilka zdjęć - nie ustawianych! nazbierała sobie zabawek... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/113/60ee7b3b76d7b56a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/fddefe7582867a43.jpg[/IMG][/URL] kijanka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/c016e0a69d47312a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/144/b30bd47e37abfbef.jpg[/IMG][/URL] Dzięki temu,ze jest Lirusia nie było płaczu ani pisków z tesknoty po oddaleniu od mamy. Jest bardzo bardzo radosna ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
hej Dobciu! Ściskam w przelocie:loveu: co Pestka ma przypięte do obroży? to rózowe? bo nie wyglada jak smycz tylko jakiś patyk taki.. dyszel :evil_lol: -
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
a w Krakowie jest też bardzo dobry lekarz, nie tak osławiony jak dr Garncarz ale też bardzo dobry w sprawie oczu. Grzegorz Komenda i drugi Paweł Stefanowicz nie wiem czy można podać linki tu? -
jutro wstawie więcej zdjeć gałganów. Mała jest fantastyczna. 100% radości. ma też charakterek, nie daje sobie w kasze dmuchać :lol: ma apetyt i tryska energią :loveu:
-
Nowy psi tymczasikk to szczenie spod gołej chmurki. Przyjechał chyba z Dzierżoniowa. Nawet dokładnie nie wiem. to 7 tygodniowa sunia, która wyrośnie na onkowate cudo średniej wielkości. Już tylko ona szuka domu 5 rodzeństwa już grzeje kanapy. No ona też grzeje ale nie tą co trzeba :-) tam mieszkały na jakiejś działce bez kawałka budy. Na szczęście ta zima nie była aż tak ostra......w każdym razie cudem jest,że żyją. Przyjechały dwie i wybrałam z nich tą która była bardziej przerażona, ale jak tylko przekroczyła próg wstąpił w nią jakiś wesołek i nie odpuszcza. Jest odważna, wesoła, towarzyska! Wszędzie pędzi za Lirusią, nie odstępuje na krok. Wczoraj została zaszczepiona pierwszy raz więc najbliższe 2 tygodnie siedzi w domu. Mam nadzieje,że już zmieni na swój własny. Tz mnie nie zamordował co potwierdzone jest tym,że tu piszę :-) Lira zachwycona koleżanką! obie dostały spreżynek w ogonkach i ciagle merdają, ganiają, bawią sie wszystkimi zabawkami naraz. No Lira jest fantastyczna po prostu!! (ach i och) dzisiaj nawet to maleństwo szukało cyca.... Lirka jakoś dziwnie na mnie patrzyła No i szuka domu ten mały klusek :-) a koty rozpaczają po odejściu kolegi do nowego domu. Bardzo sie zaprzyjaźnili.i jest teraz rozpacz Mia-UU mia-UUUU [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/141/92bbf6f351d72932.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/112/3263a50035069760.jpg[/IMG][/URL]
-
u nas troche zabieganie. Jeden tymczasik koci poszedł do nowego domu, drugi tymczasik psi zawitał w nasze progi ;) pierwszy psi tymczasik. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/143/016f8f693169a79e.jpg[/IMG][/URL]
-
Ogonek znów ogłosił flaute i poszła kijanka spać. zjadła kolacje bez marudzenia. Rozmoczoną w mleku purine z wołem. Swietnie bawi się wszystkimi zabawkami mojej i co najlepsze nie chce ich oddawać, warczy wtedy i mocno zaciska zaciska sztyleciki. jest bardzo bardzo wesoła :loveu: Trafień na gazete 50/50 :evil_lol: kilka zdjęć na dobranoc. Jutro będzie więcej ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/112/cf3034ecb1a39b3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/143/a1f3ea1c94b64ba2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/143/d508b34a61420025.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/143/7bef5e65622aac98.jpg[/IMG][/URL] :loveu:
-
mała Lori albo Bromba ;) najpierw miała być Lori ale poobjawieniu zawadiackiego charakteru przemianowana na Brombe :evil_lol: bardzo wesoła, szuka towarzystwa. ogonek ciagle pracuje poza chwilami gdy ogłasza flaute i idzie spać. Siu pięknie na gazety. Podjadła i łobuzje :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/143/7f640ffa243c840c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/112/80d35cb180920e8a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/112/7b67a54769fa5803.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/141/92bbf6f351d72932.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/112/3263a50035069760.jpg[/IMG][/URL]
-
Szczeniaczki Negry już mają domy, ona jeszcze czeka
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
a mama czeka! potrzebny dom dla pięknej czarnej niedźwiedzicy:loveu: -
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
trzeba zmienić tytuł :razz: -
jakie zastrzyki?? co się dzieje Bianeczce? serio, jak tak dalej pójdzie kącik wsparcia dla chorych trzeba założyć ;) uściski dla Bianeczki!
-
WSTAŁA!!!:multi::multi::multi: Brawo Betel!~ ale tak czy owak pomyśl o odporności! Polecam bardzo homeopatyczny regulator odporności Esberitox N. można go stosować w stanach obniżonej odporności jak i już rozwiniętej chorobie. Bardzo dobry a zdjecia cudne!! :loveu: Ineczka wspaniale trzyma linie ani grama zbednego tłuszczyku. podziwiam. a co to za bajki dziewczyny oglądacie? :razz: dlaczego zamkneli?
-
ano niestety. nie wiem co to za choróbsko. tydzień leżałam, teraz już funkcjonuje jakoś w domu ale przenosi mi się na płuca :roll: trzeba zdrowieć szkoda nowego roku!
-
Bianka-3,5 miesięczne skrzydlate serduszko już w DOMU :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
ma nowe allegro i poprawione zdjęcia ;) [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/298/02/44/298024402[/IMG][/URL] [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/298/02/44/298024402_1[/IMG][/URL] [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/298/02/44/298024402_2[/IMG][/URL] [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/298/02/44/298024402_3[/IMG][/URL] [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/298/02/44/298024402_4[/IMG][/URL] [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/298/02/44/298024402_5[/IMG][/URL] [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/298/02/44/298024402_6[/IMG][/URL]