Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. a co tu taka cisza?? co u Was??
  2. oho, widzę że muszę poczytać coś na ten temat :-) bo o domenach nie mam pojęcia hehe
  3. Lirut do dziś dzień nie zje posiłku jak jest okno otwarte niejadki to porażka :-( ale mój niejadek już jest jadek od pół roku - i tego samego życzę Biani :-)
  4. Rudzia ma kilka bazarków chyba. trzeba zaglądnąć w Jej panel. chyba,że się pokończyły... na bieżąco nie jestem przez te remonty. moje bazarki się pokończyły ale mam już super fanty na nowy ;-) tylko czekam aż się remonty skończą!!
  5. ehgm... a ile możesz założyć stron?? 1 czy możesz więcej?? bo mi potrzeba np 3....
  6. skończyło się allegro Góreczki zaraz odnowię. Cudna psina i tyle czeka...
  7. a jakie tam są koszty utrzymania strony potem?? bo że hosting opłacony to już wiem.
  8. divia - ogromnie dziękujemy :-)
  9. dziś działa :-) a szczeniaki do góry!!
  10. gratuluję oferty pracy
  11. mam już nazbierane cudne fanty na nowy bazarek :-) a w tych remontach to szkoda zakładać!
  12. podnoszę Tumliniaczki u mnie mają ciągle allegro. dziś im dorobię ogłoszeń
  13. co Wy chcecie od biednych grzywaczków?? przecież są takie słodkie!! ;-) Gusia dziękuję za zdjęcia! jaka powaga przy aparacie :-) hehe za brak Liruta na zdjęciach - umieram ze smutku :-( zaraz też coś wrzucę :-)
  14. własnym oczom nie wierzę!! zadziałały mi subskrybcje! :-) znalazłam ślicznotkę wreszcie :-) kiedy planujecie sterylkę?? mój bazarek już się skończył i przyszła większość wpłat tak więc oferta 50zł z bazarku nadal aktualna z mojej strony
  15. pytam kogo się da o tymczas dla Linki ale bezskutecznie. mój TZ nie daje się przebłagać, więc też nie mogę pomóc na prawdę nie ma nikogo z Kielc kto mógłby wyprowadzać psy od p.Ani choćby raz dziennie?????????
  16. dziewczyny powiedzcie gdzie macie subskrypcje?? bo nic nie mogę znaleźć... :-(
  17. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/135/df6dfadee45318a1.jpg[/IMG][/URL] a ten piesek w środku to kto?? ma swój watek ??
  18. ależ piękny kluseczek :-)
  19. własnym oczom nie wierzę!! udało się... nie mogę odnaleźć żadnych wątków, nic edytować. banerki nie działają... nie mogę znaleźć Tumliniaków... Czy Pani z Wrocławia dała odpowiedź w sprawie Linki?? bardzo chciałabym pomóc tej małej...
  20. zaglądam ale nic nie działa... pewnie i ten post nie dotrze
  21. masz nowy aparacik?? :cool3:
  22. świetnie oddana jesień leśna :loveu: a flat jesienią - wiadomo, najpiękniejszy :p:loveu::loveu: Bystra jaki fifrak goły :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. zrobiłam Ci nowy banerek ;) zalinkowany do tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/145462-Kala-moja-czarna-lA-niAE-ca-miA-oA-AE"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2985/kalaban.jpg[/IMG][/URL]
  24. no to się cieszę :lol: jeszcze mam więcej "pitbula" :evil_lol: o na przykład takiego [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9301/img8508.jpg[/IMG] i takiego [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9379/img8528p.jpg[/IMG]
  25. [URL=http://www.dogomania.pl/forum/f28/prosze-o-pomoc-w-ogloszeniach-co-ona-przeszla-ze-tak-bardzo-sie-boi-gajana-z-kielc-173057//][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9457/gajkab.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...