-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
a co tu taka cisza?? co u Was?? -
oho, widzę że muszę poczytać coś na ten temat :-) bo o domenach nie mam pojęcia hehe
-
Lirut do dziś dzień nie zje posiłku jak jest okno otwarte niejadki to porażka :-( ale mój niejadek już jest jadek od pół roku - i tego samego życzę Biani :-)
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Rudzia ma kilka bazarków chyba. trzeba zaglądnąć w Jej panel. chyba,że się pokończyły... na bieżąco nie jestem przez te remonty. moje bazarki się pokończyły ale mam już super fanty na nowy ;-) tylko czekam aż się remonty skończą!! -
ehgm... a ile możesz założyć stron?? 1 czy możesz więcej?? bo mi potrzeba np 3....
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
skończyło się allegro Góreczki zaraz odnowię. Cudna psina i tyle czeka... -
a jakie tam są koszty utrzymania strony potem?? bo że hosting opłacony to już wiem.
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
divia - ogromnie dziękujemy :-) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dziś działa :-) a szczeniaki do góry!! -
gratuluję oferty pracy
-
mam już nazbierane cudne fanty na nowy bazarek :-) a w tych remontach to szkoda zakładać!
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
podnoszę Tumliniaczki u mnie mają ciągle allegro. dziś im dorobię ogłoszeń -
co Wy chcecie od biednych grzywaczków?? przecież są takie słodkie!! ;-) Gusia dziękuję za zdjęcia! jaka powaga przy aparacie :-) hehe za brak Liruta na zdjęciach - umieram ze smutku :-( zaraz też coś wrzucę :-)
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
własnym oczom nie wierzę!! zadziałały mi subskrybcje! :-) znalazłam ślicznotkę wreszcie :-) kiedy planujecie sterylkę?? mój bazarek już się skończył i przyszła większość wpłat tak więc oferta 50zł z bazarku nadal aktualna z mojej strony -
pytam kogo się da o tymczas dla Linki ale bezskutecznie. mój TZ nie daje się przebłagać, więc też nie mogę pomóc na prawdę nie ma nikogo z Kielc kto mógłby wyprowadzać psy od p.Ani choćby raz dziennie?????????
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dziewczyny powiedzcie gdzie macie subskrypcje?? bo nic nie mogę znaleźć... :-( -
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/135/df6dfadee45318a1.jpg[/IMG][/URL] a ten piesek w środku to kto?? ma swój watek ??
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ależ piękny kluseczek :-) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
własnym oczom nie wierzę!! udało się... nie mogę odnaleźć żadnych wątków, nic edytować. banerki nie działają... nie mogę znaleźć Tumliniaków... Czy Pani z Wrocławia dała odpowiedź w sprawie Linki?? bardzo chciałabym pomóc tej małej... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
zaglądam ale nic nie działa... pewnie i ten post nie dotrze -
świetnie oddana jesień leśna :loveu: a flat jesienią - wiadomo, najpiękniejszy :p:loveu::loveu: Bystra jaki fifrak goły :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
zrobiłam Ci nowy banerek ;) zalinkowany do tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/145462-Kala-moja-czarna-lA-niAE-ca-miA-oA-AE"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2985/kalaban.jpg[/IMG][/URL]
-
no to się cieszę :lol: jeszcze mam więcej "pitbula" :evil_lol: o na przykład takiego [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9301/img8508.jpg[/IMG] i takiego [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9379/img8528p.jpg[/IMG]
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.dogomania.pl/forum/f28/prosze-o-pomoc-w-ogloszeniach-co-ona-przeszla-ze-tak-bardzo-sie-boi-gajana-z-kielc-173057//][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9457/gajkab.jpg[/IMG][/URL]