Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. kończę szyć szelki dla Liruta więc będę mogła wreszcie oddać Adzie ;)
  2. w pierwszej kolejności, choć może nie wypada, zachwycam się ilością śniegu jaka u Was zalega!!:crazyeye: wspaniałości!!:loveu::loveu::loveu: a ze zdjęć to strasznie mi się podoba to :evil_lol: [url]http://i581.photobucket.com/albums/ss259/Rudzia_album/stycze563.jpg?t=1233527077[/url] i to [url]http://i581.photobucket.com/albums/ss259/Rudzia_album/stycze157.jpg?t=1233527502[/url] Wasz duet spacerowy jest nieziemski! zachwycony zimą piesek i kląca być może pod nosem Pańciucha :diabloti::loveu::cool3:
  3. a jakie światełko ma ta Twoja Sigma? mam już upatrzone obiektywy, na które będę odkładać... kiedyś... więc muszę podrążyć temat.
  4. a ja o buraczkach ze śmietaną :cool3:
  5. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P1248492.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: genialne miny strzela !!
  6. mi się taka podoba. i brak poduszek też! ;) dawaj filmik, może jeszcze prze snem zobaczę
  7. Milena odpisała na miau: [QUOTE]nie [COLOR=DarkOliveGreen][I](Milena nie ma numeru telefonudo domku nr2)[/I][/COLOR], drugi domek pisal w piatek przez Allegro ze odezwie sie w poniedzialek, dzisiaj do 14 sie nie odezwal, wyslalam drugiego maila - nadal nic. Maja do mnie telefon, ja do nich nie mam. Wiecej pisac nie bede - widac zmienili zdanie lub nie sa jeszcze gotowi po smierci swojego psa.[/QUOTE] więc tu na razie czekamy no a z Kotowicami to już jak uważacie. Ja bym pewnie dzwoniła 100 razy ale moja mama jest tego typu człowiekiem,że jakby jej ktoś powiedział że pies będzie do adopcji po zabiegu to by czekała na odzew. A sama na pewno nie zadzwoniłaby. Różni sa ludzie. może jenak warto do nich zadzwonić. a kastracja jak zrozumiałam z Mileny postu ustalona już tak?
  8. kubraczek już cały w strzępach drogie Panie :lol: będę jutro siedzieć i łaty naszywać,żeby jeszcze przez kilka dni mógł posłużyć. Nie wiem co ona z nim robi :evil_lol: w ogóle to ta mina z języczkiem przystała do niej na stałe i robi z siebie taką pokraczną biedotę nieszczęśliwą,że szkoda patrzeć. Gdy doszedł do tego podarty kubrak jest to po prostu obraz nędzy i rozpaczy :evil_lol: jutro weźmiemy ją na dłuższy spacer bo jest nie do wytrzymania :p
  9. Poker, ja mogę jechać jutro albo w piątek. środa/czwartek TZ idzie jednak na rano do pracy więc nie będzie miał mnie kto zmienić przy pilnowaniu suczy.
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/56/f48f2ec7a9ffa5camed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/55/0c4eb029ce84aa43med.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/e31039f7e5df71ddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/de874c3a840bb98d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/c8d3f2f0e473e318med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/a60354832cfbd486.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/84102321013bf3d2.jpg[/IMG][/URL]
  12. a jeżeli sytuacja jest odwrotna? w zabawie we frisbee para nadal początkująca a pies nakręcony tak,że świata nie widzi poza dyskiem i pędzi z taką prędkością i zaangażowaniem za dyskiem,że przewodnik nie jest w stanie nadążyć z niczym?.... no poza zmianą człowieka na innego (bo to nie wchodzi w rachubę) co można zrobić? uczenie slalomu między nogami musiałoby odbywać się w biegu dosłownie i wiele takich rzeczy... co wtedy?
  13. zasypała Weszka fotkami jak śniegiem! bardzo mi się to podoba!:lol: nie będę cytować bo za dużo tego by było! zdjęcia z zabaw hotelikowych maluchów przepiękne! i mordkowe portrety też. na pewno pomogą w szybszej adopcji. jestem tego pewna. no a co do zdjęć z malutkim sisWeszkiem to brak słów. po prostu jedno wielkie szczęście :loveu: bałwanie portrety też świetne :evil_lol::evil_lol: współczuję przygotowań Dirki :crazyeye::cool3: A dla Sympy - Sto lat! :multi:
  14. panienka rekonwalescentka dobrze. Na spacerach dostaje pier***** bo przecież nie może się wybiegać! rozsadza ją energia, więc próbuje brykać w miejscu i lonżować się na półtorametrowej smyczy. Wszystkie psy chce zjeść oczywiście :roll: więc jak minie ten czas powolnego chodzenia, znowu do ostrej roboty mała idzie! bo już było tak dobrze!! Rana pięknie wygląda a skłonność do zaglądania nadal mała. W domu śpi i śpi i dużo się przytula. Jak TZ wychodzi to idzie do mnie się wulić itd. potrzebny cały czas kontakt. Więc i po tym będzie znów walka o spokojne zostawanie w domu. Bo zapewne będzie z tym ponownie problem. no i tyle. jakieś zdjęcia w kaftaniku mam ale jeszcze nie zgrane. no i wczoraj zmaltretowałam Fige zdjęciowo więc też coś kociego będzie. Muszę koniecznie zabrać Lirutka na długi spacer do parku bo dostanie biedna fisiaaaa :lol:
  15. zabić flata najlepsze :evil_lol: Bystra się zmienia z miesiąca na miesiąc! i futro co chwilę inne i kolory!! magiczny pies
  16. wow,świetna strona! jak szukałam informacji na ten temat nei znalazłam ich tak wielu w jednym miejscu. a Ineczka pokazuje się na pierwszej!
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zakopane-rasowe-tylko-3-tygodnie-na-zycie-golden-spaniel-akita-128306/"]link do wątku na dogo[/URL] (wymienione tylko rasowce) [URL="http://www.kszv.sk/podr.php?ID=552"]a tu link do strony schroniska[/URL] :-( PRZESKOCZYŁO!!
  18. zobaczcie jaki piękny Lirkowy klonik!! w schronie na Słowacji... jeżeli w 28 dni nie znajdzie domu zostanie uśpiona. :placz::placz::placz: 6 miesięczna piękna, młoda sunia [IMG]http://www.kszv.sk/psiky/rika552-1.JPG[/IMG] [IMG]http://www.kszv.sk/psiky/rika552-2.JPG[/IMG] [IMG]http://www.kszv.sk/psiky/rika552-3.JPG[/IMG]
  19. na zdrowie :lol: sokowirówka dobra rzecz ;)
  20. Od-Nowa napisała 28.01.2009 godz 22:57 [QUOTE]we Wro dopiero jesienią międzynarodówka ;-) pod koniec września zawsze przeskoczyło znowu!!!!:mad:[/QUOTE] Od-Nowa napisała 29.01.2009 godz 00:13 [QUOTE] posty przeskoczyły mam nadzieję,że doczytałaś. może jakaś inna sposobność będzie? "zjazd sznaucerek średnich o imieniu Gassira" czy coś... :diabloti:[/QUOTE] ariss napisała DZISIAJ 12:13 [QUOTE][B]Od-Nowa,[/B]miałaś sprawdzić kiedy ten wrocław:eviltong:ale już se sama sprawdziłam bo Ty leń jesteś i bym się nie doczekała:diabloti:koniec września wstępnie się mnie spodziewaj:evil_lol:[/QUOTE] i to ja jestem leń hym?? !! no! uch jak ja Cię ...!:diabloti:
  21. Ewelinko :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  22. [QUOTE]problem w tym ze ja strasznie boje sie tej predkosci [/QUOTE] dlatego właśnie przerzuciłam się na biegówki :diabloti: cześć Groszkowa Bando! Zdecydowanie się przepracowujesz dziewczyno!! znikasz tygodniami a tu sama rozpacz i pustki :evil_lol:
  23. zdrówka życzę ;)
  24. potwierdzenie,że jest piękny znajdziesz u nas! nie musisz szukać na wystawach :diabloti:
×
×
  • Create New...