-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
wow, dziewczyny - na jaki obóz jedziecie?? :cool3:
-
i kolejne [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_9388.jpg[/IMG] Gusia1972 w akcji :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_9325.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_9135.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_9124.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_9110.jpg[/IMG]
-
[quote name='eria']no to gratuluję tych 4,5 punkta! Totalnie nie wiem co to oznacza,ale skoro to Wasz rekord hihihi :) Więcej zdjęć proszę!![/QUOTE] maksymalna ilość punktów za rzut w Toss & Fetch to 5 punktów, więc 4,5 to już bardzo bliziutko ideału :multi::evil_lol::loveu::multi: za 5 punktów to rzut na 40m, w strefie środkowej,złapany przez psa w powietrzu czyli z wszystkimi łapami oderwanymi od ziemi. Wydaje mi się,że jedynie nie trafiłam w strefę środkową. no w każdym razie rzuty za 3,5 były dotąd sporadyczne u mnie a teraz mam nadzieję będą normą a takie perełki za 4,5 będą się coraz częścej trafiać:diabloti: zdjęcia będą będą. na początek mogę dać mły mix psich uczestników ;) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_8586.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_8496.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_8533.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_8493.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_9445.jpg[/IMG]
-
rozpoczęcie sezonu bajeczne :-) :-) co prawda dziś wiało i zlewał nas pierwszy wiosenny deszcz - tak o suczydłach już nic bardziej oryginalnego niż dotąd nie mogę niestety powiedzieć... Lirutut... niech mnie depczą twe stopy a i tak ich nie godnam :-) :-) :-) rewelacja, po prostu rewelacja :-) :-) :-) no i dziś przy zdradliwym wietrze w T&F poza 3 rzutami za 3,5 przytrafił nam się i jeden za 4,5 co jest naszym absolutnym rekordem do tej pory :-) :-) :-) więc i ma ręka coś niecoś przemyślała przez zimę! :-) zdjęcia będą... i niespodzianki 2 również!! :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/seminarium%20Wroclaw%20marzec%202010/IMG_8580.jpg[/IMG]
-
Weszko, świetnie Wam idzie!! :-) :-) jako,że miałam przyjemność poznać podrośniętego gagatka Vesper i wiem jak jej ciało może poruszać się w różnych kierunkach w tym samym czasie... a raczek każda cześć ciała w inną stronę z radości - to jestem w szoku,że tak pięknie i spokojnie podąża. Cudna robota, a to pewnie dopiero początek co? :-) :-) :-) tul robaczka
-
cały weekend frisbujemy wiec nas nie ma :-)
-
no zakochałam się w Kropce na amen :-) a Hakera takiego zarośniętego bym nie poznała gdyby nie to,że tu wstawiasz!!!! :-)
-
na porannym spacerze spotykasz daniele ?? :-)
-
i uszko mu stanęło wreszcie prosto :-) pięknie rośnie!!
-
spacerowe wariaty przesłodkie :-) moje też czasami tak sobie zajmują czas, choć obie wyciachane :-) o w mordę!! za rok pieprzne dziewczynki na Craftsie!! to będzie wydarzenie :-) :-) :-)
-
och, lampa jest obłędna !! :multi::multi::multi: testuję odbicia i dyfuzorki samoróbki. zachwyca możliwościami... ech... bajeczka :p:loveu: cieszę się,że zdjęcie się podoba :-) wrzucę potem więcej :-) nocną porą oczywiście :cool3:
-
trafi się jeszcze kiedyś :-)
-
Kropka obłędna!! jak pięknie się składa do skoku :-) też będziesz z Nią teraz startować??
-
ha! dziś 15 *C :multi::diabloti::multi::multi::lol: oby tak już zostało :-) półśpiąca Tajgusia wczorajsza [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_8406aa.jpg[/IMG]
-
[QUOTE][B]eria[/B] myślałam o Tobie robiąc fotkę [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8558/dsc0190e.jpg[/IMG][/QUOTE] a gdybyś pomyślała też o mnie, przesunęłabyś obiektyw trochę w prawo :-) :-) :-) cudna fotorelacja!! tylko tej przedstawicielki Weszki jakby mało :-)
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
a teraz tutaj cisza hym hym :-) trzy rudzielce bomba!! bardzo podobni są. może rodzina jednak... -
chorutku daj jakieś zdjęcie flacikowe :-)
-
powodzenia na zawodach :-) i zdrówka duuużooo :-)
-
malutki jak lew wygląda :-) pasują do siebie z Foxi, takie dwa gagatki które chętnie by coś zmalowały:evil_lol: wiosno,wiosno przyyjdź :-)
-
na razie tańczymy tańce o słońce bo w weekend seminarium... na dworze nie w hali :-) a za oknem zima :-)
-
[QUOTE]drugiego też nie rozumiem, jak nie w stronę psa to gdzie niby? albo chociażby zigzagi czy around the world we frisbee, tam się przecież rzuca w tę samą stronę, w którą biegnie pies- czyli do psa[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/wink333.gif[/IMG] [/QUOTE]a no właśnie nie :cool3: around the world i zig zag nie polega bynajmniej na rzucaniu w stronę psa. rzuca się z dużym wyprzedzeniem. pies nie spotyka się z talerzem "face to face" ( ---> <----) tylko go dogania i łapie od tyłu ( ---> /> ). zasada nie rzucania w stronę psa (do psa, gdy jest frontem do nas) ma na uwadze tylko i wyłącznie [B]bezpieczeństwo[/B] psa ;) bo nakręcony pies może się niebezpiecznie wygiąć lub paść na plecy. są oczywiście figury kiedy rzuca się do psa ale to już inny stopień wtajemniczenia w którym zakłada się , że pies nauczony już został prawidłowego łapania i skakania do takich "podań" ;) [QUOTE] [B]"nie oszukuj psa"[/B]- niby dlaczego, ją to niesamowicie nakręca i np. jak udaje, że rzucam piłkę a chowam ją gdzieś to jest dla niej wielka frajda jak może ją znaleźć i przynieść.[/QUOTE]mówiłam odnośnie tego co jest na filmiku ;)
-
i my po przerwie witamy :-) miałam nadzieję,że i tu jakiś nowy czarnulek zamieszkał w ostatnim czasie, ale twardo się trzymasz jedno-psa na razie :-) filmik obejrzałam - cudniasty :-) [SIZE=1]mam trzy małe "nie" co do filmiku ;-) nie oszukuj psa, nie rzucaj w stronę psa, nie idź w stronę psa gdy wraca do Ciebie z piłką :-)[/SIZE]