Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. podrzucę w nadziei ,że jutro będą lepsze perspektywy dla tych psów
  2. [B]saga_86[/B] - taaak!! nie tylko zdjęciowo ale i towarzysko!:cool3: co prawda ja mało się udzielałam bo Kaśka i Ania miały tematy do obgadania a ja psy do obfocenia a Kuba masę pomysłów na szaleństwa z moimi kundlicami (:multi:) ale pomimo słów ilości niewielkiej, spotkanie cenne :cool3: Mam nadzieję,że w Wakacje powtórzy się takie i z Wami :loveu: [B]betel[/B] - hehe, Taszka to taki pies obserwator. Ona nie często podejmuje zabawę. A jak już to na jej zasadach. Ale dziś chyba poczuła presję stojących przed nią nowych zadań bo była baaaaardzo grzeczna :lol: A Taszka ma wątek w dziale "już w nowym domu" :cool3:
  3. Matanin, Ty się nauczysz niedługo spać z otwartymi oczami i na stojąco :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. ariss się [url]www.leni.pl[/url] :diabloti::diabloti::diabloti:
  5. Weszka ma wolny weekend i pewnie spędza 24 h na dobę na dworze,żeby nadgonić stracone z tygodnia spacery :cool3::lol:
  6. a jak idzie praca z Ineczki problemami? są jakieś postępy ? ;)
  7. Taszki kochane! dziękujemy za spacer :multi::multi::multi: I Taszka na tych spacerach korzysta i my i moje psy też! Cieszę się,że Was poznaliśmy :diabloti: zdjęcia już zgrałam i mogę powiedzieć,że są milion razy lepsze niż ostatnio bo zdecydowanie jaśniej a obiektyw mam strasznie ciemny. Zanim zdołam wszystko poobrabiać wkleję jedno na zachętę... no może dwa :cool3: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5014kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5012kopia.jpg[/IMG]
  8. uch uch, wróciliśmy ze spaceru grupowego. bardzo sie udał i towarzysko i zdjęciowo :multi::multi::multi: Dopisała nam słońce i dzięki temu mój najciemniejszy i najwolniejszy na świecie obiektyw - przemówił :diabloti::diabloti::diabloti: zdjęcia oczywiście będą ale najpierw może skończę wklejać zapasy śnieżnych ;) takie piękne powitało nas przedwiośnie :multi: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5014kopia.jpg[/IMG]
  9. pozycje jakie przybiera Biszkopcik w czasie sjesty przebijają wszystko :evil_lol:
  10. jak pozna smak zabawy otworzy się całkowicie :lol:
  11. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3567.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3585.jpg[/IMG] a z tych zdjęć cieszę się najbardziej!! Lirut trzęsidup bawi się z dzieckiem :multi::multi::multi::multi::multi: co wcześniej byłoby nie do pomyślenia [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3578.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3580.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3583.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3549.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3552.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3556.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3557.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3559.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3510.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3513.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3515.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3521.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3523.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3497.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3503.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3507.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3508.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3509.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3481.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3492.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3493.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3494.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3495.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3458.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3459.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3461.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3477.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3479.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3449-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3450-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3451-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3456.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3457.jpg[/IMG]
  18. Delik - pomocnik też by mi się przydał w kuchni :evil_lol:
  19. siostrze nie przekazała :crazyeye: ale wiśnia...
  20. eee nic się nie stało ;) mam zdobyłam - z tym zawiniętym uchem taż strasznie mi się podoba :evil_lol: Dziś idziemy z Taszką (z Kielc) na spacer :lol: tak więc przypomniałam sobie,że nie wstawiałam zdjęć z poprzedniego wspólnego spaceru :razz: bardzo śnieżnego jeszcze! mam parę minut jeszcze to wstawię co nieco. Oto "MAFIA KIELECKA" :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3438.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3439.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3440.jpg[/IMG] zapoznanie [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3442-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3447-2.jpg[/IMG]
  21. betelku, jakieś obce linki mi wkleiłaś ;)
  22. pływak powalający!!:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: nie wiem jakim cudem uchował się tak długo bez galerii :evil_lol:
  23. Cześć dziewczyny. Teraz chyba przyznacie,że nie ma nic lepszego niż zaspy :diabloti: chociaż już ich nie ma. Co jest zadziwiające jak takie masy śniegu stopniały w zaledwie 2 dni :roll: Jak jest każdy widzi.... dlatego obmyślamy nowe formy aktywności na nadchodzący sezon :cool3: Lira - porządne frisbowanie! plus klikanie.... ech... no tak... nie mam wyjścia... :roll: no i dla obu panienek obedience :p a poza tym biegi. i jakoś tą marudną wiosnę przeżyjemy. Latem z kolei szał pływania gdzie się da więc też będzie dobrze... i przeżyjemy do kolejnej zimy , tak wspaniałej mam nadzieję jak tej :lol:
  24. i ja mam zmienić tytuł teraz......... ech... Mam wielką nadzieję,że będzie tam szczęśliwa. Że zazna tylko dobra tam. Ona uwielbia biegać a jak będzie mogła biegać z dziećmi to jeszcze lepiej. Mam nadzieję,że przy następnej wizycie w Kielcach będę mogła ją odwiedzić i wytarmosić... powodzenia psie serce! ******* ***
×
×
  • Create New...