-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
no to tragedia... na Myszkę czeka dom we Wrocławiu (tj. jeszcze nie sprawdzony).... i co im teraz powiedzieć.... -
sio mi z tymi farmazonami!!:mad::mad::mad: tu rządzą [U][B]frytki, gyros i żeberka w sosie chili-łagodnym[/B][/U] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Doginka ja też u Ciebie byłam. Chodzę i podglądam :diabloti: ja się potwornie wkręciłam i robię dwie naraz.... w ogóle to bardzo by mi się taka praca podobała gdyby tylko umieć profesjonalni projektować strony a nie takie kapcie z szablonów...
-
puzzle ale jesteś małpa. jak chce pokazać skończone dzieło to jej prawo! ubić to mało :mad::mad::mad::diabloti:
-
do Ciebie, do Ciebie. wyślę Ci na pw. w sumie takie małe mam pytania... a z takiej strony jak zrobiłaś byłabym bardzo dumna. brawo!
-
oglądam sobie właśnie Twoją stronę bardzo mi się podoba. i te wszystkie efekty dodatkowe... ja nie mogę przeskoczyć tam wielu rzeczy... może jak skończysz ze swoja pomożesz mi w paru rzeczach?
-
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
nie ma za co ;) to koleżankę trzeba będzie wynagrodzić, proponuję upić bo ma bardzo "ekonomiczną" głowę :evil_lol: -
no ładnie... a ja mam 173 wzrostu i na to kg 67!! i jest to największy mój stan roztycia którego już 2 rok nie mogę się pozbyć.... tylko,że się nie odchudzam... bo mi się nie chce :evil_lol: kocham frytki i popcornik i gyroska :diabloti: a potem biegam z psami jak durna, jeżdżę konno, pływam, śmigam na biegówkach, ....... uprawiam i marudzę, że nie mogę schudnąć :diabloti: ale tak serio taki stan wagi bardzo mi przeszkadza... może jak ktoś jest proporcjonalnie zbudowany to może tak nie razi ale ja chyba trochę gruszka więc doprowadza mnie to do szału...
-
Mataninator ma galerie!!!!! no to się będzie działo!! :diabloti: a odwiedzających przestrzegam - nie dajcie się zwieść widokowi tego białego aniołka, ani nickowi właścicielki! Ta para to iście diabelski duet :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
o kurcze!! ale świetne spotkanie :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: jaka banda :multi::multi::multi: genialne takie psie tłumy, zwłaszcza,ze towarzyszą im aktywni ludzie. Nudą na pewno nie wiało... może jakimś procentem bardziej :diabloti: -
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
a i jeszcze muszę Ci powiedzieć,że rozmawiałam z koleżanką o której Ci mówiłam i obiecała pomóc w sprawie o której rozmawiałyśmy. Więc jak tylko będziesz po odwiedzinach u rodziców daj znać - umówimy się razem na spacer ;) -
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Instrukcja potrzebna , bo kto będzie wiedział jak słodko Tasza przekrzywia uszka i przyjmuje postawę osła Kłapouchego - polując na myszy ??!! no kto? nikt!a to wygląda właśnie tak: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1407/img3482.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/517/img3590.jpg[/IMG] a czy takiej bandzie żebraków można się oprzeć!! [url]http://img509.imageshack.us/img509/1104/img3603.jpg[/url] :mad::mad::mad::mad::mad: [url]http://img509.imageshack.us/img509/8468/img3654.jpg[/url] tu rozpędzona torpeda biegnie do pańciuchy!! [url]http://img511.imageshack.us/img511/1012/img3760.jpg[/url] a te trzy zdjęcia pomimo,że nie wyszły uwielbiam bo taka własnie szalona Taszka potrafi być. Wtedy żaden młodziak nie ma z nią szans! [url]http://img525.imageshack.us/img525/1153/img3784.jpg[/url] [url]http://img264.imageshack.us/img264/5901/img3796.jpg[/url] [url]http://img7.imageshack.us/img7/4349/img3825.jpg[/url] a tak w ogóle to te zdjęcia z zabaw są takie poruszone bo to było już ok 16.30 czyl zdecydowanie za ciemno dla mojego obiektywu :mad: -
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
o nie!! co to za tempo szalone??!! a gdzie opowieści??? gdzie instrukcja obsługi Taszeńki ???!!!!!! zaraz sie cofnę do początku i będę dręczyć!!:eviltong: -
zwłaszcza,że szaleją roztopy... a u Was na pewno zima jeszcze pogości ;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:multi::multi::multi::multi::multi::multi: wery fenkju :diabloti: czekam! -
to się nazywa usprawiedliwienie alkoholizmu :diabloti: ja też z tych mało pijących w ciągu dnia... a jak już to niestety kawa... :roll: ja też pierwsze próby biegowe przeprowadzałam w nocy... ach ta wrodzona nieśmiałość :diabloti::lol:
-
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
no zdjęcia z naszego wspólnego spaceru przekazane w odpowiednie ręce więc zapewne dziś się tu pojawią ;) a ja wstawię na dobry początek kilka z zapoznania naszych suczydeł ;) pogoda dopisała wyjątkowo ! na początku spaceru było piękne słońce!! [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3442.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3447-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3449.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3450.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3451.jpg[/IMG] później Katarzynka wklei więcej :evil_lol: oberwie mi się za Katarzynką w łeb :cool3: -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
zaraz wiosna... chęci spacerowe wzrosną to więcej ludzi pomyśli o psie... -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Deliś w misce :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: i jaki zadowolony :loveu::loveu::loveu: tajemniczy Mudik obstawiam Sikurke - bo ma wiącej kłaczków na wysokości pyska a później gładkie.... chociaż nie zdziwię się jakby jej na tym spacerze wcale nie było i to po prostu Vic..... -
no poplułam się ze śmiechu z tych ostatnich zdjęć :diabloti::diabloti::diabloti: świetny Kreoś jest!!
-
też się przyłączę do poprzednich wypowiedzi dziewczyn!! "jesteś lekiem na całe zło i nadzieją na....." Weszku myśl o weekendzie to szybciej przeleci!:lol:
-
[B]eria[/B] - taki lisi fifraczek chyba :diabloti: trochę wyliniały! [B]bonsai_88[/B] - po pierwsze - w tej galerii nie można mówić słowa na "r" ani obrażać białego puchu!! Po drugie , zgłaszam protest :cool3:!! Proszę mnie nie denerwować - piszesz,żeby się nie spieszyć,że kiedyś itd a teraz poganiasz?? :mad::mad::mad: do końca tygodnia nawet nie pomyślę o pasie bo mam inne zobowiązania :p a biegać można zawsze ;) [B]NUTELLASTELLA[/B] - bonsai_88 dba o kondycje swoją i psa :razz::p
-
bardzo dziękuję za dobre słowa ale wiem,że jeszcze dalekooooo do dobrych zdjęć... i sprzętowe braki również olbrzymie. Zawód mam inny, chociaż umiejętność fotografowania bardzo się przydaje... no i uczę się każdego dnia robiąc setki zdjęć :diabloti: a Sarence robić zdjecia to prawdziwa przyjemność!! Szejla - Jak tam radzicie sobie z lękami?? kontaktowałaś się już z panem K.? pozdrawiamy!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
eee, to jak prawie nie ma talerzyków a będzie na dokładkę miska to zaglądnę jednym okiem :evil_lol: buźki