-
Posts
12223 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by uxmal
-
oj tak.Dzisiaj jest pierwsza rocznica śmierci mojego kochanego Dyzia. 2.04.2017 r o godz 18:00 pękło mi serce. Do zobaczenia Dyźku.
-
przepraszam że się znowu wtrące.. niski poziom mocznika może być spowodowany przez złą pracą wątroby. Widać to na "parametrach wątrobowych". Być może Amoniak nie może być zamieniony na mocznik. Kumuluje się w organiźmie. Być może "źle pracuje" cykl ornityny. Mojemu Dyziowi wet zalecił Hepatoforce ten preparat zawiera ornitynę i arginine - one biorą udział w cyklu ornityny. Poza tym wit B i taurynę(jest super na serduszko i drogi żółciowe). Jeśli Murkowy wet uznałby że taki preparat jest Apsikowi potrzebny to go zafunduje i bede fundować dopóki będzie potrzebny.
-
mam nadzieję że tak.
-
tylko takie słowa mi się cisną #$%^&*#@!
-
Byś może Sitwa. Ale jak widać do czasu. Ktoś w końcu nie wytrzymał.
-
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
uxmal replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tak sobie patrzę na Florka i wydaje mi się, że z tuszą to wielkich problemów nie ma. Troszkę chyba kark ma grubszy - czyli coś mu się "przelewa" ale boczki i brzusio oki. Ładny jest chłopak. No i pierwszy atut ma - kotków nie gania :) -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
uxmal replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
:) super. odszykuje się chłopak i domek szybko się znajdzie. -
żywiłam Barfem nerkowca (PNN) miał też cuschinga. Da się tak żywić i z dobrym rezultatem.
-
Abi :) udało się :) Nie uciekała?
-
Oki :) to będzie mały bazarek.
-
Jeśli pozwolicie to ...może bazarek zrobić Dla zdrowotności Apsika? po świętach mogłabym poszukać w szafach ciekawych rzeczy- albo bazarek ubraniowy/biżuteryjny albo domowy mi wyjdzie. Opieka i wystawianie bazarku -po mojej stronie. ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka. Apsik -to bardzo fajne imię :)