Jump to content
Dogomania

uxmal

Members
  • Posts

    12223
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by uxmal

  1. jeny Abi :) Trzymam kciuki żeby wszystko było oki. Narazie jestem finansowo po Świętach- tylko wspieram duchowo :((( aż głupio mi, bo Abi też mi leży na sercu.
  2. no i nie dość że śliczny to jeszcze grzeczny. :)))
  3. oj tak.Dzisiaj jest pierwsza rocznica śmierci mojego kochanego Dyzia. 2.04.2017 r o godz 18:00 pękło mi serce. Do zobaczenia Dyźku.
  4. Jestem u Vanilki, dziękuje za zaproszenie. Narazie mogę tylko kibicować :(
  5. przepraszam że się znowu wtrące.. niski poziom mocznika może być spowodowany przez złą pracą wątroby. Widać to na "parametrach wątrobowych". Być może Amoniak nie może być zamieniony na mocznik. Kumuluje się w organiźmie. Być może "źle pracuje" cykl ornityny. Mojemu Dyziowi wet zalecił Hepatoforce ten preparat zawiera ornitynę i arginine - one biorą udział w cyklu ornityny. Poza tym wit B i taurynę(jest super na serduszko i drogi żółciowe). Jeśli Murkowy wet uznałby że taki preparat jest Apsikowi potrzebny to go zafunduje i bede fundować dopóki będzie potrzebny.
  6. mam nadzieję że tak.
  7. tylko takie słowa mi się cisną #$%^&*#@!
  8. Byś może Sitwa. Ale jak widać do czasu. Ktoś w końcu nie wytrzymał.
  9. Tak sobie patrzę na Florka i wydaje mi się, że z tuszą to wielkich problemów nie ma. Troszkę chyba kark ma grubszy - czyli coś mu się "przelewa" ale boczki i brzusio oki. Ładny jest chłopak. No i pierwszy atut ma - kotków nie gania :)
  10. :) super. odszykuje się chłopak i domek szybko się znajdzie.
  11. śliczny jest Dolarek. Wśród kwiatów i w różowym kolorze i te różki :))) Ma oczka jak 5 cio centówki. Takie okrąglutkie. widzę kolejny atut Dolarka. Chyba potrafi jeść z ręki - tak delikatnie :)
  12. pięknie:) Jak się cieszy i ogon mu na boczki lata :))))
  13. Zaglądam do Tobisia - jak mu idzie oswajanie z płcią męską?
  14. żywiłam Barfem nerkowca (PNN) miał też cuschinga. Da się tak żywić i z dobrym rezultatem.
  15. Abi :) udało się :) Nie uciekała?
  16. Nie mogę sobie przypomnieć na jakim wątku to było ale o namolnej Pani (coś w stylu w/w) ktoś wspominał. może to ta sama osoba? Pomadka -jest superancka i znajdzie dobry domek.
  17. :( biedna Tycia :( Narazie mogę wspomóc jednorazową wpłatą:(
  18. Oki :) to będzie mały bazarek.
  19. Jeśli pozwolicie to ...może bazarek zrobić Dla zdrowotności Apsika? po świętach mogłabym poszukać w szafach ciekawych rzeczy- albo bazarek ubraniowy/biżuteryjny albo domowy mi wyjdzie. Opieka i wystawianie bazarku -po mojej stronie. ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka. Apsik -to bardzo fajne imię :)
×
×
  • Create New...