-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
No właśnie, udała się adopcja, którą proponowała aisaK? -
Tak nie może być, koniec kropka. Bierzemy się ostro za Rudaska. On ma allegro?
-
Kutwa, ja już groszem nie śmierdzę, ale po 15 sierpnia przeleję na pewno 20zł.
-
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
Lemoniada replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Asiuniap pisała wcześniej, że w związku z przebytą babeszjozą ucierpiały nerki i wątroba Ignasia. Tak więc do końca życia będzie potrzebował karmy dla wątrobowców, ale jakiej konkretnie to ja już nie wiem:shake: -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
Lemoniada replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Z takim lekkim sercem tu zaglądam, a kiedyś tak się bałam czytać ten wątek... Ines, aniele, serce masz jak tramwaj:loveu: -
No, jak już zabierają psa na wakacje to musi być dobry domek. Borysek sobie odpocznie i na pewno się trochę opali:p
-
Żabcia wyleczona po wypadku- MA WSPANIAŁY DOM
Lemoniada replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Brawo! Będą fotki?[/quote] Będą, Zmyśle, jak Ty wstawisz zdjęcia Grubolka [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] A tak poważnie to nie biorę aparatu, więc będę zdana na łaskę i niełaskę innych:roll: Może być różnie. -
O, matko! Na pół roku o nim zapomnieliśmy:ices_bla:
-
Żabcia wyleczona po wypadku- MA WSPANIAŁY DOM
Lemoniada replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
A ja jutro jadę na Woodstock!:sweetCyb:Szybciej mi zleci czas oczekiwania na fotki Grubolka:lol: -
Dobrze, że odszedł godnie, a nie w brudzie i smrodzie. Maksiu, nie zapomnę, z taką nadzieją tu co dzień zaglądałam:(
-
[quote name='hop!'] A jutro przyjedzie do mnie tak samo brzydkie, a nawet jeszcze brzydsze... Zobaczcie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110384[/URL] Brakuje 75zł na transport. Czy ktoś pomoże? ;)[/quote] :stupid: Kocham Cię hop!:loveu:
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']to jutro kupię caly kilogram świeżutkich, pachnących cytrynek :diabloti:[/quote] Z kilograma cytryn będzie jeszcze większa kleista plama jak z tego nieszczęsnego sioo:evil_lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Jeżynka cudna, oczy ma jak 5 złotych:evil_lol: Odwiedzajcie mojego maluszka, plis, nikt nawet do niego nie zajrzał :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117397[/url] -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Dzięki za plakat, jutro sobie druknę w pracy:) Brutus, chłopie, kawał przystojniaka z Ciebie:loveu: -
[quote name='hop!'] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/6177/jam917nm2.jpg[/IMG][/quote] Ojeeeejuuuu!!! <oniemiała z zachwytu>:loveu:
-
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']wczoraj miałam telefon o Brutusa. Pani się pytała czy on jeszcze dużo urośnie i że pies miałby być dla starszych ludzi do ogrodu :mad:[/quote] Od razu widać, że czyta uważnie ogłoszenia:roll: Psa-uciekiniera do ogrodu, ludzie... Ale, ale, nie dostałam plakaciku w oryginalnych rozmiarach na meila :( -
Jakoś nie mogę zdjąć bannerka :(