Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. No właśnie, udała się adopcja, którą proponowała aisaK?
  2. To cudowna wiadomość!!:multi: Koniecznie, koniecznie się skontaktujcie i powiedzcie, co myślicie o domku. Rany, no po prostu news dnia, aż zaczęłam skakać po pokoju:loveu:
  3. [quote name='Weronia']Jeśli chodzi o Margo, to to jest suczka. nie pies. nie wiem dlaczego wszyscy piszą o niej jak o samcu :roll: [/quote] Pewnie dlatego, że nadałaś im tak podobne imiona, mnie się psiaki z tego wątku notorycznie myliły;) Wieści z nowych domków są super, oby było takich więcej.
  4. Tak nie może być, koniec kropka. Bierzemy się ostro za Rudaska. On ma allegro?
  5. Kutwa, ja już groszem nie śmierdzę, ale po 15 sierpnia przeleję na pewno 20zł.
  6. [quote name='SZPiLKA23'] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/668/p7260130ih6.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8324/p7260136pu4.jpg[/IMG][/quote] Te dwa szorściaki mnie po prostu zabiły. Cuda, cudeńka, nie mogę się napatrzeć!
  7. Asiuniap pisała wcześniej, że w związku z przebytą babeszjozą ucierpiały nerki i wątroba Ignasia. Tak więc do końca życia będzie potrzebował karmy dla wątrobowców, ale jakiej konkretnie to ja już nie wiem:shake:
  8. Z takim lekkim sercem tu zaglądam, a kiedyś tak się bałam czytać ten wątek... Ines, aniele, serce masz jak tramwaj:loveu:
  9. No, jak już zabierają psa na wakacje to musi być dobry domek. Borysek sobie odpocznie i na pewno się trochę opali:p
  10. [quote name='Zmysł']Brawo! Będą fotki?[/quote] Będą, Zmyśle, jak Ty wstawisz zdjęcia Grubolka [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] A tak poważnie to nie biorę aparatu, więc będę zdana na łaskę i niełaskę innych:roll: Może być różnie.
  11. :multi: Wielki dzień dla nas wszystkich:lol: Dziś wyjeżdżam i wracam po niedzieli, ale mam nadzieję przeczytać same dobre wieści po powrocie.
  12. O, matko! Na pół roku o nim zapomnieliśmy:ices_bla:
  13. A ja jutro jadę na Woodstock!:sweetCyb:Szybciej mi zleci czas oczekiwania na fotki Grubolka:lol:
  14. Dobrze, że odszedł godnie, a nie w brudzie i smrodzie. Maksiu, nie zapomnę, z taką nadzieją tu co dzień zaglądałam:(
  15. Nowa pańcia nie może się już doczekać, napisała do mnie meila z pytaniem czy termin aktualny, czy nic się nie zmieniło i jak się czuje sunia. _Tosiu_, Ty też na pewno dostałaś, odpiszesz prawda? Ja nie wiem jak Wy się umawiałyście.
  16. [quote name='hop!'] A jutro przyjedzie do mnie tak samo brzydkie, a nawet jeszcze brzydsze... Zobaczcie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110384[/URL] Brakuje 75zł na transport. Czy ktoś pomoże? ;)[/quote] :stupid: Kocham Cię hop!:loveu:
  17. [quote name='malagos']to jutro kupię caly kilogram świeżutkich, pachnących cytrynek :diabloti:[/quote] Z kilograma cytryn będzie jeszcze większa kleista plama jak z tego nieszczęsnego sioo:evil_lol:
  18. Jeżynka cudna, oczy ma jak 5 złotych:evil_lol: Odwiedzajcie mojego maluszka, plis, nikt nawet do niego nie zajrzał :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117397[/url]
  19. Dzięki za plakat, jutro sobie druknę w pracy:) Brutus, chłopie, kawał przystojniaka z Ciebie:loveu:
  20. [quote name='hop!'] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/6177/jam917nm2.jpg[/IMG][/quote] Ojeeeejuuuu!!! <oniemiała z zachwytu>:loveu:
  21. [quote name='mariolka']wczoraj miałam telefon o Brutusa. Pani się pytała czy on jeszcze dużo urośnie i że pies miałby być dla starszych ludzi do ogrodu :mad:[/quote] Od razu widać, że czyta uważnie ogłoszenia:roll: Psa-uciekiniera do ogrodu, ludzie... Ale, ale, nie dostałam plakaciku w oryginalnych rozmiarach na meila :(
  22. Jakoś nie mogę zdjąć bannerka :(
  23. Gdybym nie wiedziała, że to ona, w ogóle bym nie poznała:lol: Cudna psinka!
×
×
  • Create New...