Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Prawdziwa piękność, taka waniliowa królewna. Niech jej się szczęści.
  2. [quote name='tomcug']Bardzo się cieszę, że koteczka zostaje w Was. Teraz daje o sobie znać koszmarna decyzja bazarkowego regulaminu, który zabrania wystawiać bazarki na zwierzęta mające swój dom. Było na ten temat wiele dyskusji, ale nic konstruktywnego z nich nie wynikło. :-([/quote] W takim razie może wystawiać bazarki ogólnie, na AFN? Uprzedzi się wcześniej Tweety, że dochód ma iść na Fruzię i tyle.
  3. [quote name='Tweety']dzwoniła pani, która chciała przygarnąć Fruzię, z Warszawy. Bywa całymi dniami w domu więc mogłaby się podjąć opieki. Ale ma dwa psy, które uwielbiają gonić koty, w tym jej rezydenta.[/quote] Też miała pomysł:roll: Tyle jest przecież innych bid pod opieką AFN, nie wyraziła chęci na adopcję zdrowego i sprawnego kotka?
  4. Od wczoraj bałam się wejsć na dogo, teraz już wiem dlaczego... Brak mi słów. Dziewczyny, jesteście wspaniałe, ta Wasza samotna walka od początku do końca jest godna najwyższego podziwu.
  5. Błagam, nie... Wczoraj przy ataku padaczki odszedł za TM kochany malutki kociak, tymczasowany u forumowiczki z miau:placz: To już zdecydowanie wyczerpało limit nieszczęść na ten tydzień. Maksiu, Ty MUSISZ żyć! Musisz wreszcie doświadczyć, co to jest prawdziwe, beztroskie życie w kochającym domu...
  6. [quote name='Jenny19'] A ogłoszenie jak było tak jest dalej...:cool1:[/quote] Może już gościa capnęli i nie miał kiedy zdjąć:cool3:
  7. A będą nowe zdjęcia Wojtusia? Jestem w nim zakochana:oops:
  8. Próba generalna wyszła fatalnie. To ja jednak poproszę plakacik w oryginalnych rozmiarach na maila :)
  9. [quote name='Agnie Koty']Jadę dzisiaj wieczorem, trochę się denerwuje jak one dadzą radę... Już wypisałam co i jak, żarcie naszykowałam. Z głodu nie umrą, najwyżej trzeba będzie wchodzić do mieszkania w masce przeciwgazowej, :evil_lol:[/quote] Z głodu może i nie umrą, ale one przecież masek nie mają. Zaczadzą się wszystkie i będzie po ptokach:(
  10. Nawet jak nie ma śniegu? To ja już wolę własne stopy. Jaka szkoda, że amelka nie pojawia się już na dogo, nie wiadomo, co z Guciem... Dobrze, że przynajmniej jest szczęśliwy i bezpieczny w DT.
  11. To ja bym wybierała dla psa właśnie te w najgorszym stanie. Chociaż mój Mocuś akurat mało zabawowy jest więc nie mam problemu. A te ładne zabawki czasem kupuję i prezentuję siostrzenicom, niech się dzieciak pocieszy.
  12. [quote name='agata51']Lemoniadko, jak ja nienawidzę biegać! [B]Co innego Nordic walking[/B] - to zawsze, od urodzenia, nawet bez kijków. Idziemy, Guciu?[/quote] A co to takiego:oops:
  13. [quote name='Neczka']A jakie piękne te maleństwa... Już za 2 tygodnie będą wydawane do adopcji:roll:[/quote] Jak ten czas leci:crazyeye: Nikt się nie zgłosił z allegro, które zrobiłyście? Przecież są takie śliczne...
  14. Wiedziałam. I proszę o zdjęcia Grubolka:loveu:
  15. Hop! ja nie mogę tego przeboleć, dlaczego Ty im dajesz takie piękne zabawki do zniszczenia?:placz:
  16. [quote name='siekowa']Dzięki :loveu: O ile dobrz pamiętam to plakat robiła ursa81 tylko muszę zlikwidować te podkreślenia błędów. Z takiego małego rozmiaru dobrze wyszły wydruki? :) Nie no na słupach raczej wolno wieszać.[/quote] Jeszcze nie wyszły, bo nie mam drukarki w domu. Wydrukuję sobie nielegalnie w pracy i dopiero wtedy zobaczę;) Jakby co, to podeślesz na maila większy rozmiar? [email][email protected][/email]
  17. Do wtorku już nie tak wiele czasu zostało. Trzymaj się, Alasko!
  18. Super plakat! Ponaklejam po drodze do pracy, tylko nie wiem, szczerze mówiąc, czy na słupach wolno:oops:
  19. Już się biorę, tylko piłę muszę znaleźć...:evil_lol:
  20. Te oczy są magiczne... Czarne cudo:loveu:
  21. Właśnie robię przelew, tylko sama już nie wiem na czyje konto wpłacać? AFN czy Gamonia? Trochę głupio żeby pieniądze latały po całej Polsce zanim trafią w miejsce docelowe. Napiszcie co i jak, a ja się dostosuję :)
  22. Świetne wieści, czekamy (nie)cierpliwie do soboty:lol: Ach, żeby tak sklonować nową pańcię Majki...
  23. Agata, Ty schudniesz z 10 kilo jak tak będziesz ciągle biegać:evil_lol:
×
×
  • Create New...