-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
To z jakiejś strony/ książki? Bardzo pomocne statysktyki, możesz podać źródło?
-
Smutne oczy, piękne oczy... Doczekaj domu piesku, błagam Cię.
-
Przecież jesteśmy dla siebie uprzejme i wcale się nie kłócimy. Prawda, szajbus?:lol: A co do tego biedactwa - nigdy szczególnie nie wierzyłam, że petycje coś dają, ale może spróbować... Lepiej robić małe coś niż wielkie nic:( Nie może im to ujść tak zupełnie na sucho, upomnienie rodziców nic nie da.
-
Czytam i widzę tylko nadinterpretację moich słów. To, co chciałaś z nich wyczytać, nie to, o co faktycznie mi chodziło.
-
Jedno drugiego nie wyklucza. Nadal nie widzę związku między moją, a Twoją pierwszą wypowiedzią.
-
A gdzie zauważyłaś, żebym sugerowała coś podobnego, podaj mi dzień, godzinę i miejsce. To jakaś Twoja nadinterpretacja.
-
Nie lubię dzieci i nie chcę ich mieć. Co wyrośnie z takich bestii, włos się na głowie jeży. Skatowany szczeniak husky - kolejny argument przeciwko pseudo!:angryy:
-
Aż żal patrzeć na ten smutny pychol... Mam nadzieję, że kiedyś uśmiechnie się od ucha do ucha. Wkleiłam bannerek, tylko tyle mogę na ten moment :(
-
Jak na kaukaza to chyba za duża. Pies powinien mieć budę idealną na jego wymiary, nie może być za duża bo musi ją ogrzać własnym ciałem. Budy z przedsionkiem są dobre, wtedy wiatr nie wieje wprost na psa tylko załamuje się pod kątem. Grażynka ma rację, trzeba koniecznie zrobić badania. Co prawda suni się bardzo polepszyło odkąd jest u Kasi:loveu: ale przyda się sprawdzić co się z tymi stawami dzieje. Mogę coś dorzucić bo to na pewno drogie. A, i nadal czekamy na zdjęcia z podróży i nowego domku:cool3: Dobranoc, Majeczko!
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
O matko, biedula, to pewnie przez to, że kilka dni na tym dworcu przeleżała, na betonie i w takim wietrze :( Jak cudnie, że ma się nią kto zająć, oby szybko się wykaraskała! Viva wie co dobre, ja też z psów za yorkami jakoś najmniej przepadam:evil_lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']I to już będą naprawdę moje ostatnie tymczasy, muszę je wyadoptować do 23 lipca bo wyjeżdżam z Ninką a na panów to nie ma co liczyć.:oops:[/quote] Aaa, to mów, że ostatnie przed urlopem, a nie panikę siejesz:evil_lol: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Vivuleńko, co u Ciebie? -
[quote name='EVA2406']Nikt nam ich nie obiecywał, więc myślę, że się nie doczekamy :razz:.[/quote] Ja też tak myślę, bo jak dotąd dokładniejsze miejsce pobytu Boryska owiane jest mroczną tajemnicą;)
-
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Ktoś robił papierowe ogłoszenia Brutuska o ile dobrze pamięta. Można wkleić je tu raz jeszcze? Rozwiesiłabym gdzieś w Warszawie. I jak to w ogóle jest z tymi ogłoszeniami, żeby mi ktoś mandatu nie wlepił - gdzie wolno, a gdzie nie wolno przyklejać? -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Co można zrobić, aby rozreklamować Brutuska? Jak można mu pomóc w znalezieniu domu? -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']super szybko, tez bym chciała żeby moje tak znaldowały domki! :crazyeye:[/quote] To zaadoptuj Agnie:lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'] Boję sie jak to się skończy....[/quote] Tymczasikiem? -
Dochód na koty w potrzebie! Może wystawię bazarek?:lol:
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Lemoniada replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']nie mogłam się powstrzymać to zastępcza mama trzech kociąt,jeden jest w kennelu z dziką kotką która nie chce ze mną rozmawiać:angryy:[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6070/dscn2028zt7.jpg[/IMG][/quote] Jakie pijawki cudniaste!! -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Lemoniada replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='oris'] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2039/dsc5569cy7.jpg[/IMG] [/quote] Gacusiowa już nawet charcią uprząż ma kolorystycznie dopasowaną do lakieru na paznokciach:lol: Jaka fajna ta smyczka w żółwiki! Afgany to moja ukochana rasa, szkoda, że nigdy nie będę miała charta, marzę o tym od dzieciństwa :( -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Lemo, to są naprawdę ostatnie moje kociki na tymczasie!:oops:[/quote] Nie zrobisz im tego. Wiem, że nie zrobisz. -
[quote name='hop!']Można. Tylko w jakim stanie jest ten warkocz sprzed 8 lat? :lol:[/quote] Dokładnie w takim samym jak osiem lat temu na mojej głowie, może tylko bardziej rozczochrany;) Komu, komu?:cool3: